HIFU 7D - Ultraskin

Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 40 000,00 zł
Cena zawiera 23% VAT
40000.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Kod produktu: FC28-70354

Opis

 Hifu ultraskin baner

Ultraskin hifu 7 generacji z technologią mikropulsowania mpt - nieinwazyjny lifting

 ULTRASKIN HIFU 7 GENERACJI Z TECHNOLOGIĄ MIKROPULSOWANIA MPT - NIEINWAZYJNY LIFTING

Zmarszczki

 ULTRASKIN HIFU 7 GENERACJI Z TECHNOLOGIĄ MIKROPULSOWANIA MPT - NIEINWAZYJNY LIFTING

Ujędrnianie skóry

 ULTRASKIN HIFU 7 GENERACJI Z TECHNOLOGIĄ MIKROPULSOWANIA MPT - NIEINWAZYJNY LIFTING

Lifting skóry

 ULTRASKIN HIFU 7 GENERACJI Z TECHNOLOGIĄ MIKROPULSOWANIA MPT - NIEINWAZYJNY LIFTING

Odmłodzenie

ULTRASKIN
HIFU 7 GENERACJI Z TECHNOLOGIĄ MIKROPULSOWANIA MPT
NIEINWAZYJNY LIFTING

 

Jak działa HIFU?

HIFU (high intensity focused ultrasound) to skoncentrowana wiązka ultradźwięków o wysokiej częstotliwości. Fala bezinwazyjnie przenika przez naskórek i dociera do głębokich warstw skóry gdzie dzięki przetwornikom zostaje zogniskowana na wybranej parametrami głębokości (od 1,5 mm do 13 mm) i oddziałuje punktowo. Technologia HIFU posiada moc oddziaływania zarówno w warstwie skóry właściwej, w powierzchniowym systemie mięśniowo-powięziowym jak i w tkance podskórnej.

hifu schemat pracy urządzenia

Oddziaływanie skoncentrowanej wiązki ultradźwięków wywołuje efekt termiczny i mechaniczny. Oddziaływanie fali powoduje ruch oraz tarcie komórek. W ich wnętrzu kumuluje się ciepło, które prowadzi do koagulacji tkanek (tkanka zostaje punktowo podgrzana do 60-70°C). We wnętrzu komórek natomiast wytwarzają się pęcherzyki gazu, które prowadzą do wzrostu ciśnienia wewnątrzkomórkowego i niszczą struktury tkankowe. Proces ten stymuluje organizm do naturalnej odbudowy i regeneracji, intensyfikuje produkcję włókien kolagenowych oraz elastyny, zagęszcza, liftinguje i ujędrnia tkanki.

 

 

 

Ultraskin hifu przed po

 

  hifu ultraskin działanie urządzenia

 

HIFU to technologia uznawana za jedną z najskuteczniejszych, które obecnie stosuje medycyna estetyczna. Zabieg jest przeważnie bezbolesny (zależy to od indywidualnej wrażliwości na ból i doświadczenia operatora). Działa jak nieinwazyjny lifting. Efekty są widoczne od razu, jednak pełne spektrum działania uzyskujemy do 90 dni od zabiegu (tyle czasu trwa kompleksowa przebudowa skóry).

Ultraskin hifu nowej generacji z głowicą ultracienką

HIFU można wykonywać o każdej porze roku zarówno na twarz, jak i ciało. Zabieg nie wymaga szczególnego przygotowania. Nie wchodzi w reakcje z innymi zabiegami laserowymi (nawet z laserem frakcyjnym). Bezpośrednio po zabiegu pacjent wraca do normalnej aktywności – nie ma okresu rekonwalescencji. Zazwyczaj zabieg wykonuje się raz do roku. W uzasadnionych przypadkach można go powtórzyć po 3 lub 6 miesiącach.

ULTRASKIN – HIFU 7 GENERACJI

Ultraskin to HIFU 7 generacji – urządzenie wyjątkowo bezpieczne w stosowaniu, precyzyjne,  stabilne i trwałe. Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii, opracowanej przez międzynarodowy zespół badawczy, uzyskujemy pełnowymiarowy i wielowarstwowy efekt zabiegowy. Urządzenie wyposażone w technologię MPT umożliwia pracę w trybie dwukierunkowego impulsu liniowego i impulsu tworzącego okrąg (pierścień). Pracuje w technologii punktowej i liniowej. Zakres innowacji technologicznych zastosowanych w urządzeniu daje tak wielki postęp, że producent urządzenia nazywa technologię mianem MPFU (nie jak dotychczas HIFU). Nazwę tę można rozwinąć jako Micro-Pulse Focused Ultrasound.

hifu 7d z technologią MPT

 

TECHNOLOGIA MIKROPULSOWANIA MPT

Technologia mikropulsowania MPT dostarcza energię do miejsca skupienia fali za pomocą 25-krotnie mniejszego punktu koagulacji TCP (Thermal Coagulated Point). Pozwala to na bardziej jednolite i skuteczniejsze rozprowadzenie energii. Punkty koagulacji robione są szybciej i tworzone gęściej niż w urządzeniach wyposażonych w starszą technologię. Dzięki temu energia użyta podczas zabiegu jest mniejsza. Technologia zapewnia bezpieczeństwo i większy komfort podczas zabiegu, a skóra szybciej się regeneruje.

Hifu urządzenie z technologią mikrokulsowania

 

 

 

 

Hifu jak działa

  Hifu urządzenie z głowicą do pracy w okolicach oczu

 

MOŻLIWOŚCI JAKIE DAJE ULTRASKIN

Ultraskin automatycznie rozpoznaje głowice i wyświetla na monitorze parametry dostosowane do aktualnie używanej głowicy. Jest wyposażony w trzy rodzaje głowic (w płaską głowicę do twarzy, w płaską głowicę dedykowaną do pracy z ciałem oraz okrągłą głowicę skanującą pierścieniowo). Wszystkie głowice mają ergonomiczny kształt i są lekkie. Praca nimi jest wyjątkowo wygodna. Wszystkie przeprowadzają kompleksowy plan zabiegowy, dostosowany do różnych warstw (skóry powierzchniowej, skóry właściwej, warstwy powięzi) w zależności od typów skóry, obszarów zabiegowych i wybranej głębokości.

Urządzenie umożliwia szeroki wybór parametrów zabiegowych. Można ustalić moc z jaką chcemy działać (0,1-3 J), długość linii od 5 do 25 mm, odległość pomiędzy punktami koagulacji TCP od 1 do 2 mm oraz odstępy czasowe (od 0,1 do 1 sekundy) pomiędzy pojedynczymi strzałami lub strzałami powtarzającymi się w interwałach.

 

hifu ultrakin - możliwości hifu

 

Płaskie głowice umożliwiają pracę mikropulsem MPT linią ciągłą wielopunktową, która podczas jednego strzału emituje maksymalnie 417 punktów koagulacji TCP lub pracę linią punktową, która emituje 17 punktów TCP. Energia z głowicy jest emitowana dwukierunkowo (skanowanie dwukierunkowe).

Wymienne kartridże są dostosowane do penetracji konkretnych głębokości tkanek. Umożliwiają pracę na powierzchniowej warstwie skóry usuwają płytkie, powierzchniowe zmarszczki, ujednolicają koloryt, zagęszczają skórę oraz obkurczają pory lub docierają do skóry właściwej i stymulują ciągłą proliferację kolagenu lub docierają bezpośrednio do warstwy powięziowej SMAS i napinają podstawę mięśniową w celu uzyskania mocnego liftingu oraz usunięcia tkanki tłuszczowej.

głowice do urządzenia hifu ultraskin

Głowica do twarzy

działa na skórę liniowo trybem punktowym i mikropulsem MPT.

 Kartridż do hifu do twarzy Ultraskin

Kartridż T-1,5 (twarz) 5,5 MHz

jest zalecany do powierzchownych zmarszczek, ujednolicenia kolorytu skóry, ujędrniania i zagęszczania skóry oraz obkurczenia porów.

 Kartridż do hifu ultraskin okolice oczu

Kartridż T-2,0 (oczy) 5,5 MHz

to ultra cienki kartridż dedykowany do okolic oczu. Umożliwia usuwanie drobnych zmarszczek, głębokich zmarszczek, cieni i worków pod oczami.

 Hifu kartridż do ultraskin na twarz 5,5MHz

Kartridż T-3,0 (twarz) 5,5 MHz

dociera bezpośrednio do skóry właściwej i stymuluje ciągłą proliferację kolagenu.

 Kartridż na twarz hifu do urządzenia

Kartridż T-4,5 (twarz) 5,5 MHz

sięga bezpośrednio do warstwy powięziowej SMAS i napina podstawę mięśniową w celu uzyskania mocnego liftingu.

Głowica do ciała

oddziałuje na skórę liniowo trybem pracy punktowym i mikropulsem MPT.

 Kartridż do ciała do hifu ultraskin 2 mhz

Kartridż T-6,0 (ciało) 2 MHz

jest zalecany do powierzchniowej warstwy skóry, wyrównuje koloryt, teksturę i obkurcza pory.

 hifu kartridż do ciała sprzęt ultraskin

Kartridż T-9,0 (ciało) 2 MHz

dociera bezpośrednio do skóry właściwej i stymuluje ciągłą proliferację kolagenu.

 Kartridż hifu na ciało urządzenia Ultrskin 7D

Kartridż T-13 (ciało) 2 MHz

sięga bezpośrednio do warstwy powięzi SMAS i napina podstawę mięśniową, aby uzyskać efekt mocnego liftingu.

Unikalna okrągła głowica skanującą pierścieniowo

pracująca w trybie punktowym i mikropulsem MPT to najnowocześniejsza technologia wytwarzania energii ultradźwiękowej. Umożliwia dotarcie do dotychczas trudno dostępnych obszarów zabiegowych. Dedykowana jest do pracy na twarzy.

 hifu okrągła głowica skanującą pierścieniowo

Kartridż T-1,5 (twarz) 5,5 MHz

jest przeznaczony do powierzchniowych zmarszczek, ujednolicenia kolorytu skóry, poprawy jej tekstury (zagęszczenie) i zwężania porów.

 hifu okrągła głowica twarz urządzenie ultraskin

Kartridż T-3,0 (twarz) 5,5 MHz

dociera bezpośrednio do skóry właściwej i stymuluje ciągłą proliferację kolagenu.

 urządzenie hifu głowica pierścieniowa punktowa

Kartridż T-4,5 (twarz) 4 MHz

sięga bezpośrednio do warstwy powięzi SMAS, napina podstawę mięśniową w celu uzyskania mocnego liftingu.

EFEKTY STOSOWANIA ULTRASKIN

Ultraskin to pełnowymiarowy produkt przeciwstarzeniowy dostosowany do indywidualnych potrzeb pacjentów. Urządzenie w zależności od grupy wiekowej, stanu skóry i potrzeb klienta, można używać prewencyjnie lub przeciwdziałać już zaistniałym zmianom.  Szeroki wachlarz parametrów zabiegowych pozwala uzyskać pełnowymiarowy i  wszechstronny program przeciwstarzeniowy. Ultraskin aktywuje naskórek i skórę właściwą, natychmiastowo napina powięzi, zwiększa podparcie warstwy powięzi i zmniejsza zwiotczenie tkanki, stymuluje metabolizm komórkowy i zwiększa zdolności magazynowania wody w komórkach, ujędrnia twarz, stymuluje regenerację kolagenu, uelastycznia siatkę włókien,  regeneruje, ujędrnia i uelastycznia.

Po zabiegu HIFU:

 • to normalne, że po zabiegu występuje przejściowe, lekkie zaczerwienienie i obrzęk;
 • w ciągu tygodnia od zabiegu nie należy korzystać z gorącej sauny, uprawiać jogi i forsownych ćwiczeń fizycznych oraz wystawiać się na działanie promieni słonecznych;
 • postaraj się nie malować jeden dzień po zabiegu;
 • nie myj twarzy gorącą wodą w ciągu tygodnia od zabiegu (zaleca się korzystanie z wody nie przekraczającej temperatury ciała);
 • skórę poddaną zabiegowi należy intensywnie nawilżać. Zaleca się stosowanie maseczek nawilżających codziennie rano i wieczorem przez minimum 3 dni (nawet do tygodnia);
 • produkty do pielęgnacji i nawilżania skóry należy stosować 2-3 razy częściej niż zwykle;
 • nie należy jeść niczego o intensywnym kolorze (sos sojowy!), ostrego jedzenia, owoców morza w ciągu tygodnia od zabiegu. Zabrania się również spożywania alkoholu;
 • nie zaleca się stosowania podobnie działających urządzeń w tym samym miejscu zabiegowym tego samego dnia;
 • w celu uzyskania spektakularnych efektów zaleca się łączyć różne technologie (np. HIFU i lasery);
 • w niektórych miejscach zabiegowych może wystąpić niewielka biała wysypka lub rumień skóry, które są normalnymi, łagodnymi i tymczasowymi reakcjami (można stosować zimne okłady).

Informacja dotycząca znieczulenia

Informujemy, że znieczulenie miejscowe w przypadku zabiegu z użyciem urządzenia HIFU jest nieskuteczne. Zabieg HIFU oddziałuje głębiej, niż dociera krem znieczulający. Pacjenci z niską tolerancję na ból powinni przyjąć 1000–1500 mg paracetamolu na około 1–2 godziny przed zabiegiem.

Jednocześnie informujemy, że niesteroidowe leki przeciwzapalne, takie jak: ibuprofen, nurofen czy ketoprofen, wygaszają rozpoczęty przez HIFU proces zapalny, dlatego też nie wolno ich stosować zarówno przed, jak i po zabiegu.

 

 

Profesionalne hifu do twarzy i cała

 

Specyfikacja techniczna: 

 
Technologia

7D High Intensity Focused Ultrasound

Głowice 3 szt. (głowica do twarzy, głowica do ciała, okrągła głowica)
Kartridże do twarzy

1.5mm, 2.0mm, 3.0mm, 4.5mm - 5,5MHz

Kartridże do ciała

6mm, 9mm, 13mm - 2MHz

Kartridże do okrągłej głowicy
1.5mm, 3.0mm, 4.5mm - 5,5MHz
Strzały
12,000 strzałów każdy kartridż
Tryb pracy

mikropuls MPT punktowy i ciągły

Częstotliwość

5,5 MHz

Moc  

650 W

 

Monitor

13,3" monitor HD

Zasilanie 100-240Vac,50/60Hz
Certyfikat CE

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

 

Przy zakupie gwarantujemy: 

 

Transport do klienta na terenie Polski

Profesjonalne szkolenie

Materiały szkoleniowe (skrypt + karty pacjenta)

Instrukcję obsługi

 

Certyfikat uprawniający do obsługi urządzenia ważny dla sanepidu

Profesjonalny serwis
gwarancyjny i pogwarancyjny
Dla wybranych urządzeń serwis door to door
oraz urządzenie zastępcze

Leasing/Wynajem/Raty 0%

Materiały reklamowe

 
 

 Profesjonalny laser do depilacji z innowacyjnymi wymiennymi plamkami 6 sztuk

 Profesjonalny laser do depilacji z innowacyjnymi wymiennymi plamkami 6 sztuk

Menu Szukaj więcej więcej
  • ATTRE.EU urządzenia medyczne i kosmetyczne
  • ATTRE.EU jest polską marką urządzeń medycznych oraz kosmetycznych z bezpośrednią dystrybucją do gabinetów medycyny estetycznej, salonów kosmetycznych, ośrodków spa na terenie całej Polski i Europy

  • ul. Kineskopowa 1 G

  • 05-500 Piaseczno

   Polska

  • Tel.:+48510845604

  • E-mail:
   biuro@attre.eu
  • Zapisz się do newslettera
   Chcesz otrzymać atrakcyjne oferty urządzeń kosmetycznych zapisz się na newsletter.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium