Laser diodowy do depilacji MEDIFLEX

Laser diodowy do depilacji MEDIFLEX
Laser diodowy do depilacji MEDIFLEX

Laser diodowy do depilacji MEDIFLEX o mocy głowicy 2000W z 6 magnetycznymi końcówkami zabiegowymi.

Cena: 75 000,00 zł
Cena zawiera 8% VAT
szt.

Laser diodowy do depilacji SPARTA 4 wiązki+3000W+RF z funkcją leczenia trądziku

Laser diodowy do depilacji SPARTA  4 wiązki+3000W+RF z funkcją leczenia trądziku
Laser diodowy do depilacji SPARTA 4 wiązki+3000W+RF z funkcją leczenia trądziku
Laser diodowy do depilacji Sparta jest laserem z czterema wiązkami 755mn + 808nm + 940nm + 1064nm. Dodatkowo wyposażony jest w radiofrekwencję, która wzmacnia działanie lasera. Jest to najnowocześniejszy laser na rynku, który bezboleśnie i trwale usuwa każdy rodzaj włosów na każdym fototypie skóry. Depilacja laserowa za pomocą laser diodowego - Sparta jest skuteczna i komfortowa. Funkcja "in-motion" umożliwia skrócenie czasu zabiegu depilacji laserowej poprzez szybszą pracę lasera. Laser do depilacji Sparta posiada wydajne chłodzenie, które pozwala schłodzić głowicę do -25°C.
 
 
Cena: 95 000,00 zł
Cena zawiera 8% VAT
szt.

Laser diodowy do depilacji SLD SMART

Laser diodowy do depilacji SLD SMART
Laser diodowy do depilacji SLD SMART

LASER DO DEPILACJI SMART
MOC DIOD LEDOWYCH: 1000W lub 1600W
FALA: 755 + 808 + 1064 nm

TRZY DŁUGOŚCI FALI W JEDNYM URZĄDZENIU

755 nm: powszechnie stosowana w laserach aleksandrytowych, reaguje nawet na małą ilość melaniny we włosku,

808 nm: najpowszechniejsza długość fali w laserach diodowych, największą skuteczność wykazuje przy włosach ciemnych i średniociemnych,

1064 nm: laser neodymowo – yagowy, najczęściej stosowany przy usuwaniu tatuażu, jednak znajduje swoje zastosowanie również w usuwaniu owłosienia. Wiązka penetruje nawet do najgłębiej położonych mieszków włosowych, nie powodując uszkodzenia skóry. Fala długości 1064nm działa głównie na hemoglobinę. Jej celem są brodawki skórne ( naczynia włosowate otaczające mieszek włosowy ) a nie melanina zawarta we włosku. Światło dociera do brodawki gdzie niszczy naczynia włosowate odżywiające mieszek włosowy. Nieodżywiony mieszek obumiera co skutkuje skuteczną depilacji

Cena: 35 000,00 zł
Cena zawiera 8% VAT
szt.

Platforma laserowa ICE SPEED PRO 3w1: laser diodowy + nd yag + e-light

Platforma laserowa ICE SPEED PRO 3w1: laser diodowy + nd yag + e-light
Platforma laserowa ICE SPEED PRO 3w1: laser diodowy + nd yag + e-light

Urządzenie 3w1 laser diodowy (755,808,1064nm) + nd yag + e-light

Cena: 66 000,00 zł
Cena zawiera 8% VAT
szt.

Czy Twoi klienci marzą o gładkiej i jedwabiście miękkiej skórze bez niechcianego owłosienia? Teraz możesz im to zapewnić, inwestując w laser diodowy do depilacji, dostępny w ofercie ATTRE.EU. Oto doskonała okazja, aby zrewolucjonizować jakość tej usługi w swoim salonie, SPA czy klinice medycyny estetycznej.

Nasze lasery do usuwania owłosienia to nowoczesne urządzenia, które gwarantują skuteczność, bezpieczeństwo i komfort zabiegów dla klientów o różnych typach skóry i karnacji. Dzięki precyzyjnemu działaniu eliminują niechciane włoski, pozostawiając skórę gładką i wolną od podrażnień.

Nie czekaj dłużej! Skorzystaj z naszej oferty i wprowadź swoją działalność na wyższy poziom. Odpowiednie urządzenie do depilacji laserowej nie tylko zadowoli Twoich obecnych klientów, ale także przyciągnie nowych, poszukujących trwałych i komfortowych rozwiązań depilacyjnych.

Na czym polega depilacja (epilacja) laserowa?

Epilacja laserowa, to inaczej trwała depilacja laserowa – polega to na usuwaniu niepożądanego owłosienia za pomocą wiązki światła lasera, która wnika w skórę, niszcząc cebulkę włosa wraz z jej korzeniami. Nazwa takiego zabiegu powstała od Light Amplification by Stimulated Emission of Radiation – urządzenie wytwarzające światło poprzez emisję wymuszoną. Emisja wymuszona jest zjawiskiem fizycznym, w którym elektrony krążą wokół jądra atomu, najpierw pochłaniając energię, a później ją oddają, przy emisji światła o konkretnych cechach.

Jaki laser kosmetyczny do depilacji (epilacji) jest najskuteczniejszy?

Wszystko zależy od przeznaczenia urządzenia, zastosowania i wcześniej wspomnianych potrzeb. Każdy rodzaj lasera do depilacji charakteryzuje się innymi parametrami, stanowiąc przez to skuteczność na innych polach użytku.

Na rynku jest bardzo dużo dostępnych urządzeń, warto jednak zdecydować się na taki laser do depilacji, który będzie w stanie w pełni i optymalnie zaspokoić każdą potrzebę. W tym przypadku laser medyczny do depilacji marki ATTRE będzie idealnym rozwiązaniem. 

Najskuteczniejsza depilacja całego ciała

Laserowa depilacja to zabieg, który znają wszyscy. Urządzenia te są formą zaawansowanej technologii w medycynie estetycznej i kosmetologii, która umożliwia tworzenie i wysyłanie fali w postaci wiązki o długości 755, 808, 960 nm lub najmocniejszy laser diodowy o sile wiązki 1064 nanometrów. Lasery diodowe do depilacji są wykorzystywane podczas depilacji całego ciała i twarzy. Działanie laserów diodowych polega na uszkodzeniu mieszków włosowych poprzez pochłanianie energii przez melaninę – pigmentu włosa. Laser do depilacji to urządzenie, które doskonale sprawdza się nawet przy bardzo gęstym i twardym owłosieniu. Nowoczesny i profesjonalny laser diodowy stosowany podczas usuwania owłosienia gwarantuje bezpieczeństwo, przy jednoczesnym wygenerowaniu idealnej wiązki lasera i dobraniu najlepszej temperatury. Wysokość temperatury ma kluczowe znaczenie dla fototypu, zapotrzebowania i grubości skóry. Profesjonalny laser diodowy cena jest gwarancją skutecznego zabiegu, przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa.

Laser diodowy do depilacji - rodzaje

Wraz z rozwojem technologii laserów do depilacji zwiększano ich zakres i parametry. Lasery możemy podzielić na:

 • lasery do depilacji (epilacji) jednowiązkowe (1D) o zakresie 808nm
 • lasery do depilacji (epilacji) trójwiązkowe (3D) o zakresie 755nm, 808nm, 1064nm
 • lasery do depilacji (epilacji) czterowiązkowe (4D) o zakresie 755nm, 808nm, 960nm, 1064nm - NOWOŚĆ 2023 roku.

Lasery jednowiązkowe powstały jako pierwsze na rynku i najlepiej sprawdzają się w fototypach skóry 2-3. Dla pozostałych fototypów skóry ich efektywność była niska.

Kolejnym przełomem na rynku było wprowadzenia laserów do depilacji trójwiązkowych, które są efektywna dla każdego rodzaju fototypu skóry. Obecnie trójwiązkowe lasery do depilacji są najbardziej popularne na rynku z uwagi na ich uniwersalność co do fototypu skóry klientki.

Wielką nowością w depilacji laserowej było wprowadzenie w 2021 laserów czterowiązkowych o zakresie 755nm, 808nm, 960nm, 1064nm gdzie uzupełniono dużą lukę w zakresie działania pomiędzy 808nm a 1064nm poprzez wprowadzenie wiązki 960nm.

Cechy lasera diodowego do epilacji – precyzja i delikatność

Laserowe usuwanie włosów jest więc najlepszą metodą depilacji, pomocną nawet w trudniejszych przypadkach. Co ważne laser do usuwania owłosienia nie wywołuje u pacjentów bólu ani wyraźnego dyskomfortu. Dlatego wszystkim profesjonalistom polecamy laser do depilacji. Do salonu kosmetycznego lub gabinetu medycyny estetycznej rekomendujemy najwyższej klasy sprzęt z naszej oferty.

Medyczny laser diodowy posiada szereg następujących zalet

 • lasery do depilacji (epilacji)  cechuje bardzo wysoki poziom wydajności,
 • laser diodowy do epilacji ma szeroki zakres długości i mocy promieniowania,
 • laserowe usuwanie włosów przy braku przeciwwskazań jest bezpieczne,
 • laser diodowy do epilacji marki ATTRE umożliwia bezbolesne usuwanie owłosienia,
 • najskuteczniejsze urządzenia wyposażono w system wielopoziomowej wysokiej jakości chłodzenia.

Depilacja laserowa najlepiej sprawdza się w przypadku

 • szybko i obficie rosnących włosów,
 • gdy inne procedury depilacyjne sprawiają pacjentowi ból,
 • występowania zapalenia mieszka włosowego,
 • występowania bardzo dużej ilości wrastających włosów.

Zasada działania lasera diodowego do depilacji

Profesjonalny laser do depilacji jest obecnie najbardziej zaawansowanym sprzętem kosmetycznym do zabiegów trwałej depilacji. Emiter lasera do depilacji wytwarza wiązkę światła o ściśle określonej długości fali, która następnie kierowana jest na określony obszar ciała. Dochodzi tam do zjawiska selektywnej fototermolizy. Jest to uszkadzanie komórek określonych substancji naszego organizmu w wyniku pochłaniania przez nie energii z wiązki lasera. Jedną z takich substancji – oprócz wody, hemoglobiny i białka – jest melanina, będąca naturalnym barwnikiem włosa. W laserowym usuwaniu włosów kluczowe jest więc takie dostosowanie długości fali, by laser niszczył tylko melaninę, a inne tkanki pozostawiał nietknięte. Wyłącznie w takiej sytuacji zabieg laserowej depilacji będzie skuteczny i bezpieczny.

 skóra przed zabiegiem depilacji

Przed zabiegiem

 skóra podczas zabiegu depilacji laserowej

Podczas procesu

 skóra po zabiegu depilacji laserowej

Po zabiegu

 

Przewaga lasera diodowego nad depilacją IPL

Do usuwania owłosienia bardzo często wykorzystuje się również technologię IPL. Polega ona na naświetlaniu skóry lampą ksenonową emitującą impulsy światła o wysokiej intensywności. Niszczy to włosy u ich nasady.

Niemniej, nie jest to rozwiązanie pozbawione wad. Przede wszystkim, nie jest tak skuteczne, jak depilacja laserowa, więc konieczne jest częstsze powtarzanie zabiegów. Poza tym – urządzenia IPL emitują światło o różnych długościach fali i rozchodzące się w wielu kierunkach. Pochłaniane są także przez inne tkanki, a nie tylko melaninę. Istnieje więc znaczne ryzyko poparzeń, a sam zabieg jest dużo mniej komfortowy i dłuższy.

Depilacja laserowa – wskazania

Zabieg z użyciem lasera diodowego do depilacji szczególnie zalecany jest osobom ze skórą bardzo wrażliwą, tendencjami do powstawania podrażnień, stanów zapalnych i wrastania włosów. Jednakże, depilacji laserowej można poddać się również ze względów estetycznych, by na stałe usunąć niechciane lub nadmierne owłosienie z wybranych części ciała. Istotnym wskazaniem do zabiegu jest również hirsutyzm – kobieca choroba, której najbardziej charakterystycznym symptomem jest występowanie grubych i ciemnych włosów w miejscach typowych dla mężczyzn.

Nowoczesne lasery do depilacji są dostosowane do pracy na wielu obszarach zabiegowych: okolic twarzy i szyi, pach, pleców, nóg, ramion i przedramion, brzucha oraz okolic intymnych.

Przeciwwskazania dla depilacji laserowej

Choć obecnie laserowe usuwanie włosów jest zabiegiem nieinwazyjnym, bezpiecznym i bardzo rzadko wykazującym skutki uboczne, w pewnych sytuacjach warto zachować szczególną ostrożność. Przeciwwskazania do laserowej depilacji, to:

 • skóra opalona naturalnie lub za pomocą bronzerów i samoopalaczy;
 • skóra dotknięta infekcją wirusową, bakteryjną lub grzybiczą;
 • ciąża;
 • łuszczyca;
 • cukrzyca;
 • epilepsja;
 • choroby nowotworowe;
 • przyjmowanie leków światłouczulających, antybiotyków lub antydepresantów.

Jak wykonuje się zabieg depilacji laserowej?

Najważniejsze podczas zabiegu depilacji z wykorzystaniem lasera diodowego jest to, aby wykonać go na ogolonej skórze. Podczas zabiegu na skórę nakładany jest żel (w naszej ofercie są głowice które mogą pracować bez żelu), do którego dobieranie są głowice, odpowiednio dopasowane do obszarów, jakie będą depilowane. Prędkość, moc oraz ustawienia lasera dobierane są indywidualnie do zapotrzebowania zabiegu, rodzaju włosa, fototypu skóry, ale także odczuć podczas zabiegu.

Usuwanie włosów laserem diodowym składa się z trzech etapów

 1. Światło lasera diodowego pochłaniane jest przez melaninę.
 2. Energia lasera przekształcana jest w ciepło, które uszkadza komórki odpowiedzialne za wzrost włosów.
 3. Dochodzi do trwałego obumarcia mieszka włosowego i znajdującej się w nim cebulki.

Jaka jest skuteczność depilacji laserowej?

Skuteczność depilacji laserowej jest niemal 100-procentowa (najczęściej spotyka się z wartościami 98-99%). Już po pierwszym zabiegu włosy odrastają bardzo nierównomiernie. Są też znacznie słabsze i delikatniejsze, a po zakończeniu laseroterapii pozostają tylko pojedyncze włoski. Zazwyczaj wymagane jest wykonanie od kilku do kilkunastu zabiegów do osiągnięcia pełnej utraty owłosienia w miejscu poddanym epilacji. Należy pamiętać, że skóra i owłosienie każdego człowieka jest inne, dlatego częstotliwość i ilość zawsze zabiegów zawsze dobierze specjalista.

Aby usuwanie owłosienia laserowego było najbardziej skuteczne – należy wykonać kilka zabiegów w równych odstępach czasowych zgodnie ze wzrostem włosa, ponieważ podczas zabiegu usuwane są włosy, które są w fazie aktywnego wzrostu. Stanowią one około 30% wszystkich włosów, stąd też jeden zabieg depilacji laserowej nie usunie całego owłosienia. Najczęściej potrzebna jest seria 4-8 zabiegów w odstępach 4-6 tygodniowych. Ich liczbę i częstotliwość dostosowuje się do płci, wieku, gęstości włosów, fototypu skóry i gospodarki hormonalnej pacjenta. Jeśli w fazie pierwszej, któreś włosy były w tak zwanej fazie snu, to zostaną one usunięte dopiero w następnej fazie. Laser diodowy ATTRE osiąga skuteczność depilacji na poziomie do 95%.

Lasery diodowe dostępne w naszej ofercie są urządzeniami wysokiej jakości, które charakteryzuje łatwość obsługi i konkurencyjnymi cenami.

 

Najczęściej zadawane pytania

Jak działa depilacja laserowa?

Usuwanie owłosienia metodą depilacji laserowej powoduje stałe zniszczenie cebulki włosa wraz z jej korzeniami. Owłosienie na ciele jest usuwane za pomocą specjalnej wiązki światła lasera, która wnika w skórę.

Czy zabieg depilacji laserowej jest bezpieczny?

Tak, zabieg jest w pełni bezpieczny, jeśli wiemy, że nie mamy żadnych przeciwwskazań przy takich zabiegach. Warto zatem zasięgnąć porady specjalisty, który wyjaśni wszelkie nieścisłości.

Ile zabiegów epilacji laserowej należy wykonać?

Do osiągnięcia pełnego efektu utraty owłosienia w wybranym miejscu na ciele wymagane jest wykonanie od kilku do kilkunastu zabiegów. Odpowiednio przeprowadzona depilacja na profesjonalnym sprzęcie daje wysoką skuteczność i stały efekt utraty owłosienia.

Jakie zabiegi można wykonywać laserem diodowym?

- depilację laserową nosa, uszu
- depilację laserową twarzy
- depilację laserową wąsika i brody
- depilację laserową szyi
- depilację laserową karku, pleców
- depilację laserową klatki piersiowej
- depilację laserową brodawek sutkowych
- depilację laserową brzucha
- depilację laserową pach
- depilację laserową bikini
- depilację laserową linii białej
- depilację laserową pośladków
- depilację laserową nóg
- depilację pojedynczo rosnących, uporczywie odrastających włosów
- depilację laserową palców, dłoni i stóp

Menu Szukaj więcej więcej
  • ATTRE.EU urządzenia medyczne i kosmetyczne
  • ATTRE.EU jest polską marką urządzeń medycznych oraz kosmetycznych z bezpośrednią dystrybucją do gabinetów medycyny estetycznej, salonów kosmetycznych, ośrodków spa na terenie całej Polski i Europy

  • ul. Kineskopowa 1 G

  • 05-500 Piaseczno

   Polska

  • Tel.:+48510845604

  • E-mail:
   biuro@attre.eu
  • Zapisz się do newslettera
   Chcesz otrzymać atrakcyjne oferty urządzeń kosmetycznych zapisz się na newsletter.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium