Ponieważ nadwaga i otyłość to bardzo częste problemy pacjentów gabinetów medycyny estetycznej i klinik oferujących zabiegi odchudzające, posiadanie nowego, nowoczesnego i sprawdzonego sprzętu do wykonywania lipolizy laserowej pozwoli Ci na kompleksową obsługę i oferowanie bezpiecznych sposobów modelowania sylwetki. Lasery diodowe do lipolizy są efektywne i niezastąpione podczas wielu zabiegów usuwających nadmiar tkanki tłuszczowej, takich jak liposukcja laserowa.

Usuwanie nadmiaru tkanki tłuszczowej

Nadwaga jest efektem niewłaściwego wyboru posiłków, prowadzenia siedzącego trybu życia, a także zaburzeń metabolicznych i chorób cywilizacyjnych. Wpływa ona nie tylko na funkcjonowanie narządów wewnętrznych, kondycję, ale także na wygląd ciała i samopoczucie psychiczne. Nadmiar tkanki tłuszczowej jest niezwykle często źródłem kompleksów, dlatego doskonałym rozwiązaniem w takim przypadku jest liposukcja laserowa. Żeby poradzić sobie z nadwagą, warto zmienić tryb swojego życia, kontrolować stan zdrowia i podporządkować się zaleceniom lekarzy i dietetyków. Można dodatkowo skorzystać z zabiegu lipolizy, który redukuje lokalnie zgromadzoną tkankę tłuszczową oraz cellulit. Wspomożesz pacjentów w walce z nadwagą, proponując zabieg z wykorzystaniem lasera diodowego do lipolizy. Liposukcja laserowa pozwala też na użycie pozyskanego tłuszczu do modelowania innych części ciała.  

Efekty zabiegu laserem do lipolizy

Lasery mają bardzo wszechstronne zastosowanie w wielu dziedzinach. Znamy je z urządzeń elektronicznych, militarnych, ale także używanych w medycynie i kosmetologii. Lipoliza laserowa jest dosyć nowym zabiegiem, który doskonale rozprawia się z tkanką tłuszczową i może poprzedzać zabieg endermologii lub drenażu limfatycznego. Dzięki takiemu połączeniu metod, wprowadzeniu dodatkowo diety oraz chociaż lekkiej aktywności fizycznej, pacjenci mogą cieszyć się szczuplejszą sylwetką. Lipoliza polega na rozbiciu tłuszczu światłem lasera, a po zabiegu szybko można zauważyć zmniejszenie obwodów ciała. Metoda ta doskonale sprawdza się do:

 • modelowania brzucha,
 • modelowania placów,
 • wyszczuplenia pośladków i bioder,
 • usunięcia nadmiaru tkanki tłuszczowe z ud, kolan, talii,
 • modelowania ramion,
 • wyszczuplenia podbródka i policzków,

 

Zabieg może być powtarzany co 3 miesiące, maksymalnie 3-4 razy do uzyskania optymalnych efektów.

 

Inwestując w nowy sprzęt i proponując pacjentom zabieg, który przynosi szybkie rezultaty, zwiększasz swoją atrakcyjność na rynku gabinetów medycyny estetycznej. Możesz poszerzyć zakres usług, poprawić jakość życia pacjentów, sprawić, że poczują się lepiej i polecą Twoje usługi innym.

 

Lasery diodowe - liposukcja

Zabieg modelowanie sylwetki bez konieczności stosowania znieczulenia miejscowego można skutecznie przeprowadzać za pomocą laserów diodowych. Lipoliza laserem diodowym cieszy się dużym powodzeniem wśród klientów gabinetów kosmetologicznych i medycyny estetycznej, ale by była bezpieczna, wymaga sprawdzonego sprzętu oraz przeszkolonego operatora. Oferujemy najnowsze, wysokiej klasy lasery diodowe do lipolizy. Pozwalają one na wykonywanie zabiegów wyszczuplających i modelujących sylwetkę u osób, które nie muszą lub nie chcą zdecydować się na bardziej inwazyjną liposukcję. Attre jest dystrybutorem sprzętu do redukcji tkanki tłuszczowej, a nasze urządzenia są objęte szeroką gwarancją. Gwarantujemy także szkolenia z użytkowania najnowszej technologii i obsługę pozakupową sprzętu.

Menu Szukaj więcej więcej
  • ATTRE.EU urządzenia medyczne i kosmetyczne
  • ATTRE.EU jest polską marką urządzeń medycznych oraz kosmetycznych z bezpośrednią dystrybucją do gabinetów medycyny estetycznej, salonów kosmetycznych, ośrodków spa na terenie całej Polski i Europy

  • ul. Kineskopowa 1 G

  • 05-500 Piaseczno

   Polska

  • Tel.:+48510845604

  • E-mail:
   biuro@attre.eu
  • Zapisz się do newslettera
   Chcesz otrzymać atrakcyjne oferty urządzeń kosmetycznych zapisz się na newsletter.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium