Lasery pikosekundowe do usuwania tatuażu ND YAG

Laser pikosekundowy do usuwania tatuażu PICOSKIN

Laser pikosekundowy do usuwania tatuażu PICOSKIN
Laser pikosekundowy do usuwania tatuażu PICOSKIN

Laser pikosekundowy PICOSCIN - specjalistyczny sprzęt do usuwania tatuaży, makijażu permanentnego i przebarwień skóry.

Cena: 62 000,00 zł
Cena zawiera 23% VAT
szt.

Laser pikosekundowy do usuwania tatuażu nd yag Genesis

Laser pikosekundowy do usuwania tatuażu nd yag Genesis
Laser pikosekundowy do usuwania tatuażu nd yag Genesis

Innowacyjny Laser Pikosekundowy - Genesis

Laser Genesis to najmocniejszy, medyczny laser występujący w obecnej technologii pikosekundowej. Innowacyjna technologia ultrakrótkich impulsów, o mocy dwukrotnie większej niż dotychczas wpływa na skuteczność zabiegów. W odróżnieniu od innych laserów, w Genesis wiązka laserowa emitowana jest w pikosekundach, a nie w nanosekundach. Laser Pico umożliwia uzyskanie lepszych efektów przy jednoczesnym skróceniu o połowę sesji zabiegowych oraz zmniejszeniu odczuć bólowych. Szybkie efekty zabiegu, które nie wykluczają z codziennych aktywności.

Dlaczego Laser Picosekundowy?

Laser z bardziej efektywnym i szybszym rezultatem.

Laser pikosekundowy jest szybszy niż tradycyjna technologia nanosekundowa, w wyniku czego rozkłada tatuaże szybciej niż tradycyjne lasery. Laser Genesis rozbije nawet drobne cząsteczki atramentu, dzięki czemu łatwiej będzie usunąć atrament z tatuażu.

Zmniejszone ryzyko i minimalny dyskomfort: ultrakrótkie impulsy również optymalizują dostarczanie energii do docelowych cząstek atramentu, zapewniając efektywne oczyszczanie tuszu, podczas gdy najmniej ciepła przenosi się na skórę dyskomfort całego zabiegu jest prawie niewyczuwalny.

Cena: 45 500,00 zł
Cena zawiera 23% VAT
szt.

Laser pikosekundowy PICOSKIN PRO

Laser pikosekundowy PICOSKIN PRO
Laser pikosekundowy PICOSKIN PRO

Laser pikosekundowy PICOSKIN PRO

Cena: 90 000,00 zł
Cena zawiera 23% VAT
szt.
 • nowość

Laser pikosekundowy jest jednym z najnowocześniejszych urządzeń stosowanych w kosmetologii i medycynie estetycznej. Jego wprowadzenie było ogromnym przełomem w dziedzinie laseroterapii. Zastąpił on sprzęty starszego typu, których do tej pory używano do usuwania tatuaży.

ATTRE.EU jako dystrybutor profesjonalnego sprzętu dla branży beauty zwraca uwagę na to, by oferta obejmowała urządzenia najwyższej klasy.

Laser pikosekundowy – co to jest?

Laser pikosekundowy to zaawansowana technologia, która umożliwia skuteczne i bezpieczne usuwanie różnych rodzajów zmian skórnych. Pikosekundowe lasery emitują bardzo krótkie impulsy światła o długości fali 755 nm, 532 nm lub 1064 nm, co pozwala na skuteczne usuwanie plam pigmentacyjnych, przebarwień, blizn potrądzikowych, tatuaży oraz drobnych zmarszczek.

Jak działa laser do usuwania makijażu permanentnego i tatuaży?

Nazwa laserów pikosekundowych wywodzi się od pikosekundy, czyli jednobilionowej części sekundy. Właśnie tyle wynosi czas trwania jednego impulsu laserowego emitowanego przez laser pikosekundowy. Podczas zabiegów powstaje fala uderzeniowa, będąca zjawiskiem o charakterze fotomechanicznym. Do niedawna stosowano technologię nanosekundową, której działanie fototermiczne było jednak znacznie mniej skuteczne. Tymczasem obecnie można usunąć tatuaż czy inne pigmentacyjne zmiany skórne szybko, skutecznie, prawie bezboleśnie przy zdecydowanie krótszym okresie rekonwalescencji niż przy używanym wcześniej laserze nanosekundowym. Dodatkowo efekt fotoakustyczny, dzięki swojej intensywności, pobudza skórę do produkcji kolagenu i elastyny. Szerokie spektrum działania sprawia, że nowoczesny laser pikosekundowy wypiera stosowane dawniej urządzenia.

W jaki przypadkach stosuje się laser pikosekundowy?

Usuwanie tatuażu czy makijażu permanentnego to niejedyne zastosowanie tego urządzenia. Ultrakrótkie impulsy wysyłane przez laser wykorzystuje się także do:

 • usuwania przebarwień różnego pochodzenia,
 • odmładzania i rewitalizacji skóry,
 • leczenia blizn,
 • likwidacji rozstępów,
 • innych defektów urody związanych z pigmentacją skóry.

Laser pikosekundowy – jaki wybrać?

Kupując laser pikosekundowy, warto zwrócić uwagę na kilka ważnych czynników, które wpłyną na skuteczność i bezpieczeństwo zabiegów:

 • długość fali: zwróć uwagę na długość fali emitowanej przez laser pikosekundowy. Długość fali ma wpływ na skuteczność zabiegu i możliwość penetracji do różnych warstw skóry;
 • skuteczność: upewnij się, że laser pikosekundowy, który chcesz kupić, jest skuteczny;
 • wygoda użytkowania: sprawdź, czy laser pikosekundowy jest łatwy w obsłudze i wygodny w użytkowaniu. Upewnij się, że jest on kompatybilny z Twoimi potrzebami i umiejętnościami;
 • koszty: przed zakupem, dokładnie przeanalizuj koszty, w tym koszt zakupu, koszty utrzymania i koszty naprawy;
 • dostępność części zamiennych: sprawdź, czy części zamienne do lasera pikosekundowego są łatwo dostępne i czy są w rozsądnej cenie;
 • szkolenie: upewnij się, przed zakupem lasera pikosekundowego, że zostaniesz przeszkolony w jego obsłudze i zastosowaniach. Sprawdź, czy producent oferuje szkolenia dla użytkowników;
 • gwarancja i wsparcie techniczne: upewnij się, że laser pikosekundowy jest objęty gwarancją i że producent oferuje wsparcie techniczne, gdyby pojawiły się jakieś problemy.

Jeśli szukasz bezpiecznego i skutecznego sposobu na usuwanie zmian skórnych, to najlepszym wyborem jest laseroterapia. Sprzęt w postaci lasera pikosekundowego znajdziesz w ofercie ATTRE.EU. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji i umówić się na bezpłatną konsultację. Nie zwlekaj – zainwestuj w swój biznes kosmetyczny!

Menu Szukaj więcej więcej
  • ATTRE.EU urządzenia medyczne i kosmetyczne
  • ATTRE.EU jest polską marką urządzeń medycznych oraz kosmetycznych z bezpośrednią dystrybucją do gabinetów medycyny estetycznej, salonów kosmetycznych, ośrodków spa na terenie całej Polski i Europy

  • ul. Kineskopowa 1 G

  • 05-500 Piaseczno

   Polska

  • Tel.:+48510845604

  • E-mail:
   biuro@attre.eu
  • Zapisz się do newslettera
   Chcesz otrzymać atrakcyjne oferty urządzeń kosmetycznych zapisz się na newsletter.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium