Laser wysokoenergetyczny LASERCONN 810nm na bóle

Laser wysokoenergetyczny LASERCONN 810nm na bóle
Laser wysokoenergetyczny LASERCONN 810nm na bóle

Laser wysokoenergetyczny - laseroterapia MLS - zwalczanie ból

Laser wysokoenergetyczny należy do nowych metod leczenia. Przynosi ulgę w dolegliwościach o podłożu mięśniowo – szkieletowym. Redukuje objawy bólowe, poprawia mobilność oraz sprawność ruchową.

 

Cena: 22 000,00 zł
Cena zawiera 23% VAT
szt.

Laseroterapia wysokoenergetyczna ma szerokie zastosowania w terapiach leczących ból. Działanie laserem może być przeciwzapalne i biostymujące, szybko i skutecznie wpływa na tkanki. W rehabilitacji wykorzystuje się promieniowanie MLS, które redukuje ból i przyspiesza regenerację. W Attre proponujemy doskonałe, sprawdzone urządzenia, w tym lasery wysokoenergetyczne do gabinetów rehabilitacyjnych i medycznych.

Zalety terapii MLS

Laser wysokoenergetyczny pozwala na precyzyjne dawkowanie energii i działanie bezpośrednio w miejsce odczuwania bólu. Ma wysoką moc i głęboko przenika do struktur, które wymagają stymulacji. Metoda działa na zakończenia nerwowe i receptory bólu, przynosząc szybką ulgę. Promieniowanie MLS szybko rozszerza naczynia krwionośne i pobudza krążenie limfy, dodatkowo działanie lasera wzmaga naturalne zdolności organizmu do regeneracji, poprawia mikro krążenie, przyspiesza gojenie ran, zmian skórnych i naprawę komórek. Terapia MLS wykazuje działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe i przeciwobrzękowe i wzmacnia leczenie innymi metodami. Zabieg wykonany laserem wysokoenergetycznym trwa krótko, a przy tym daje długotrwałe rezultaty.

Wskazania do stosowania terapii MLS

Kupując nowoczesne urządzenie laseroterapii MLS, możesz wspomóc pacjentów, którzy skarżą się na dolegliwości bólowe o różnym pochodzeniu oraz stany zapalne ścięgien i stawów. Z zabiegów laserem wysokoenergetycznym chętnie korzystają osoby cierpiące z powodu stanów zwyrodnieniowych stawów i z uszkodzonymi oraz dysfunkcyjnymi mięśniami (np. po skręceniach i naderwaniach). Lasery wysokoenergetyczne wykorzystywane są także u osób z rwą kulszową, lumbago oraz bólami kręgosłupa. Wspomagają zmniejszanie obrzęków ciała będących skutkiem zaburzeń krążenia oraz zmian patologicznych w tkankach powierzchniowych, np. przy owrzodzeniach, żylakach. Terapia MLS jest stosowana z powodzeniem w terapii urazów, a także używana jako narzędzie rehabilitacyjne w branży sportowej i fitness. Laser wysokoenergetyczny – działanie, efekty, jakość, cena, to jedne z wielu powodów, aby kupić profesjonalny sprzęt w ATTRE.

 

Laser wysokoenergetyczny – na co pomaga? Laser wysokoenergetyczny wykorzystasz w swojej pracy, oferując zabiegi zmniejszające bóle lędźwiowe, karku i barków, minimalizujące dyskomfort towarzyszący chorobie zwyrodnieniowej stawów, rwie kulszowej, urazom pierścienia rotatorów. Laser przyspiesza wychodzenie z kontuzji sportowych, zmniejsza następstwa złamań i zwichnięć oraz zapalenia ścięgien. Jest przydatny w przypadku leczenia łokcia tenisisty, kolana skoczka, zespołu cieśni nadgarstka i przykurczy. Ogólnie można przyjąć, że terapia laserem wysokoenergetycznym MLS leczy schorzenia ortopedyczne, neurologiczne oraz kontuzje sportowe. Jednocześnie jest to metoda bezpieczna, nieinwazyjna i gwarantująca szybkie efekty.

Zakup lasera wysokoenergetycznego

Zakup lasera wysokoenergetycznego w Attre to pewność, że urządzenie będzie sprawne, niezawodne i skuteczne w leczeniu różnych schorzeń. Inwestycja w ten zaawansowany sprzęt może przynieść korzyści w postaci kolejnych zadowolonych pacjentów, którzy szybko odczują poprawę stanu swojego zdrowia. Przeciwwskazań do laseroterapii wysokoenergetycznej jest niewiele, ponieważ jest nieinwazyjną metodą terapeutyczną. Jeśli masz pytania, chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych przez nas urządzeniach do terapii promieniowaniem MLS i interesują Cię różne formy zakupu urządzeń medycznych, zapraszamy do kontaktu.

 

Menu Szukaj więcej więcej
  • ATTRE.EU urządzenia medyczne i kosmetyczne
  • ATTRE.EU jest polską marką urządzeń medycznych oraz kosmetycznych z bezpośrednią dystrybucją do gabinetów medycyny estetycznej, salonów kosmetycznych, ośrodków spa na terenie całej Polski i Europy

  • ul. Kineskopowa 1 G

  • 05-500 Piaseczno

   Polska

  • Tel.:+48510845604

  • E-mail:
   biuro@attre.eu
  • Zapisz się do newslettera
   Chcesz otrzymać atrakcyjne oferty urządzeń kosmetycznych zapisz się na newsletter.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium