Zobacz nasze najlepsze modele radiofrekwencji mikroigłowej. Zróć uwagę na nasz MEDOFRAX nagradzany i doceniany przez wielu klientów. Pod produktami zrobiliśmy porównanie radiofrekwencji mikroigłowej by pomuc tobie w wyborze urządzenia.

Skorzystaj z najnowszych osiągnięć technologii, którą oferuje radiofrekwencja mikroigłowa. Urządzenie to znajdziesz w ofercie ATTRE.EU. Nasze produkty zapewniają doskonałe rezultaty w walce z trądzikiem, bliznami, rozstępami, a także redukcji zmarszczek i poprawie elastyczności skóry. Wypróbuj nasz RF mikroigłowy i frakcyjny już dziś i przekonaj się, jak łatwo możesz odmienić skórę swoich klientów!

Czym jest radiofrekwencja mikroigłowa?

Radiofrekwencja mikroigłowa to metoda, która bardzo chętnie stosowana jest w medycynie estetycznej w celu przywrócenia napięcia, elastyczności, usunięcia zmarszczek, blizn potrądzikowych, rozstępów i przebarwień. Ze względu na doskonałe efekty, radiofrekwencja mikroigłowa cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, zarówno u kobiet, jak i mężczyzn.

Zabieg ten polega na jednoczesnym ogrzewaniu skóry za pomocą fali radiowej oraz nakłuwaniu jej mikroigłami. To, co sprawia, że taka forma pielęgnacji jest skuteczna to możliwość dokładnego określenia zakresu zabiegu poprzez nakłucie skóry na pożądaną głębokość. Radiofrekwencja mikroigłowa dociera nawet do 4,0 mm w głąb skóry. Doskonałe rezultaty, przy zachowaniu minimalnej inwazyjności i maksymalnym bezpieczeństwie to połączenie, które gwarantuje 100% zadowolenia.

Dla kogo radiofrekwencja mikroigłowa?

Wskazań do zastosowania zabiegu jest wiele. Mała inwazyjność, duża skuteczność oraz niewielkie ryzyko powikłań, przy gwarancji krótkiego okresu rekonwalescencji to połączenie, które z każdym sezonem skrada serca coraz większej liczbie klientów.

Ślady po nakłuciu, w zależności od grubości igieł i indywidualnych predyspozycji pacjenta, znikają w ciągu kilku dni (maksymalnie do ok. dwóch tygodni). RF frakcyjny mikroigłowy to zabieg, który zagwarantuje efekty w wielu obszarach.

Zalecenia do stosowania radiofrekwencji mikroigłowej:

 • wiotkość skóry,
 • blizny po trądziku,
 • zmarszczki i bruzdy, również te w problematycznych okolicach,
 • przebarwienia,
 • oznaki starości skóry na stopach i dłoniach,
 • rozstępy (uda, pośladki, brzuch, biust),
 • nadmierne pocenie się,
 • opadające powieki,
 • cienie pod oczami.

Ze względu na szerokie spektrum działania, RF jest doskonałym rozwiązaniem, zarówno dla niewielkich problemów, jak i sytuacji tych znacznie trudniejszych. Głównym celem radiofrekwencji jest intensywna odnowa skóry.

RF – rodzaje

Radiofrekwencja (RF) mikroigłowa to technologia łącząca zalety mikroigłowej terapii frakcyjnej z energią radiową, która pozwala na skuteczną i precyzyjną stymulację procesów regeneracyjnych skóry. W przypadku radiofrekwencji mikroigłowych można wyróżnić dwa główne rodzaje:

 • RF monopolarne mikroigłowe: w tym przypadku energia radiowa jest dostarczana za pomocą jednej elektrody (mikroigły) wprowadzanej bezpośrednio w skórę, podczas gdy druga elektroda (płyta) jest umieszczona na ciele pacjenta. Ten rodzaj lasera generuje pole elektromagnetyczne pomiędzy elektrodami, które przenika w głąb skóry i powoduje kontrolowane podgrzewanie tkanek. Monopolarny laser RF mikroigłowy jest skuteczny w leczeniu blizn potrądzikowych, redukcji zmarszczek, poprawie elastyczności skóry i innych problemów skórnych;
 • RF bipolarne mikroigłowe: w technologii bipolarnego RF mikroigłowego energia radiowa jest dostarczana pomiędzy dwoma elektrodami (mikroigłami) umieszczonymi w głowicy urządzenia. Pole elektromagnetyczne generowane jest tylko pomiędzy tymi elektrodami, co pozwala na bardziej precyzyjne działanie na określonym obszarze skóry. Bipolarny RF mikroigłowy może być stosowany w leczeniu trądziku, redukcji zmarszczek, ujędrnianiu skóry, czy poprawie jej struktury.

Nie wiesz, jaką RF mikroigłową wybrać?

Tabela przedstawia najważniejsze różnice pomiędzy RF mikroigłową a RF frakcyjną.

RF mikroigłowa a RF frakcyjna – porównanie

Funkcje urządzenia DERMAFRAX  MedoFrax  MedoFrax PRO
RF bipolarny tak tak tak
RF monopolarny nie tak tak
Podciśnienie tak tak tak
Chłodzenie nie nie -10 ° C 
Grubość igieł 0,3mm 0,2mm
szybciej skóra się regeneruje

0,2mm
szybciej skóra się regeneruje

Zakres głębokości 0,2-3,5mm 0,4-4mm 0,4-4mm
Filtr podciśnienia w głowicy z tyłu urządzenia (nie przeszkadza w zabiegu) z tyłu urządzenia (nie przeszkadza w zabiegu)
Obudowa  plastik  metal metal
Rozkład energii RF   ulepszony ulepszony
Kółka z blokadą  BRAK BRAK 4szt.

Zainwestuj w zdrową i promienną skórę swoich klientów, wybierając innowacyjne produkty do radiofrekwencji mikroigłowej od ATTRE.EU. Przekonaj się, jak skuteczne i rewolucyjne mogą być te rozwiązania w walce z bliznami, rozstępami czy zmarszczkami.

up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper Premium