Radiofrekwencja mikroigłowa MedoFrax z podciśnieniem, RF frakcyjny

Delivery: The price does not include any possible payment costs check the delivery methods
Price: 32 000,00 zł
incl. 23% TAX, excl. shipping costs
32000.00
quantity szt.

product unavailable

add to wish list
Rating: 5
Product code: 973E-35069

Description

 MedoFrax Mini - Radiofrekwencja mikroigłowa RF z podciśnieniem

 

MedoFrax Mini - Radiofrekwencja mikroigłowa RF z podciśnieniem

MedoFrax RF - Radiofrekwencja mikroigłowa RF z podciśnieniem

MedoFrax - Radiofrekwencja mikroigłowa RF z podciśnieniem

MedoFrax - Radiofrekwencja mikroigłowa RF z podciśnieniem

 MedoFrax RF - Radiofrekwencja mikroigłowa RF z podciśnieniem

 MedoFrax RF - Radiofrekwencja mikroigłowa RF z podciśnieniem

 MedoFrax RF - Radiofrekwencja mikroigłowa RF z podciśnieniem

MEDOFRAX to najnowszej generacji
radiofrekwencja mikroigłowa z funkcją Vacuum.

Pozwala na wykonywanie zabiegów mikroigłowych i frakcyjnych.
Skutecznie walczy z bliznami i odmładza.

 

  MedoFrax Mini - Radiofrekwencja mikroigłowa RF z podciśnieniem

 

INNOWACJA LNE

Jury konkursu towarzyszącego 46. Kongresowi i Targom LNE w Krakowie uznało technologię MedoFraxMini za innowacyjną na polskim rynku i uhonorowało nasze urządzenie prastiżową nagrodą w kategorii "Aparatura hi-tech, zabiegi na twarz". Laureatów Konkursu wybrało Jury, w którego skład wchodzi grono ekspertów z zakresu chemii surowców kosmetycznych, biotechnologii oraz wykorzystania w praktyce nowoczesnej aparatury, a także przedstawiciele LNE Polska.

Celem konkursu jest docenienie i wyłonienie spośród nowości kosmetycznych produktów wykorzystujących innowacyjne składniki i rozwiązania, mających oryginalne formuły czy zmieniających oblicze branży beauty (więcej o LAUREATACH KONKURSU: https://kongres.lne.pl/konkurs-innowacje#02).

 

Jak działa radiofrekwencja mikroigłowa?

Radiofrekwencja mikroigłowa polega na nakłuwaniu skóry cienkimi igiełkami i jednoczesnym jej podgrzewaniu przez fale radiowe. Wykorzystywane w radiofrekwencji igły pełnią jednocześnie rolę mikroelektrod, które przekazują fale radiowe w głąb tkanki.

W ten sposób skóra zostaje podgrzana do temperatury 42-60oC, a włókna kolagenowe obkurczone. Jednoczesne nakłuwanie tkanki i jej podgrzewanie uszkadza poddaną zabiegowi skórę i wywołuje kontrolowany stan zapalny. Zabieg uruchamia intensywne procesy odnowy biologicznej skóry i jej wielowymiarową przebudowę. W miejscu poddanemu zabiegowi powstaje młoda i jędrna skóra. Fale radiowe przyśpieszają i wzmacniają właściwości autoregeneracyjne skóry właściwej, a odbudowane włókna kolagenowe wygładzają skórę, ujędrniają ją i uelastyczniają. 

Radiofrekwencja mikroigłowa działa na głębokie warstwy skóry indukując ich regenerację. Może być stosowana zarówno na twarz jak i ciało. Spłyca zmarszczki, usuwa blizny i rozstępy, poprawia gęstość i jędrność skóry. Zaleca się jej stosowanie zabiegów rewitalizujących i odmładzających.  

W trakcie zabiegu

Po zabiegu

  

 

Jak działa radiofrekwencja frakcyjna?

Radiofrekwencja frakcyjna to zabieg nieinwazyjny. W odróżnieniu od radiofrekwencji mikroigłowej zabieg ten nie przerywa ciągłości tkanek. Nie ma tu igieł i nakłuć. Procesy regeneracyjne uruchamia fala radiowa, która podgrzewa skórę właściwą, poprawia metabolizm i mikrokrążenie oraz stymuluje fibroblasty do wytwarzania nowych włókien kolagenowych.

Radiofrekwencja frakcyjna zalecana jest osobom, które mają przeciwskazania do zabiegów z wykorzystaniem igieł (cukrzykom, osobom poddatnym na bliznowacenie, osobom które mają problemy z gojeniem). Radiofrekwencja frakcyjna stanowi najlepszą alternatywę dla zabiegów radiofrekwencji igłowej.  

 

MEDOFRAX mini - nowoczesna
radiofrekwencja
mikroigłowa

Wskazania do radiofrekwencji mikroigłowej:
• blizny pooperacyjne, pourazowe i potrądzikowe
• rozstępy
• zmarszczki
• widoczne oznaki starzenia
• wiotkość skóry
• utracony owal twarzy

Medofrax mini to najnowszej generacji radiofrekwencja mikroigłowa wyposażona w funkcję Vaccum. W urządzeniu zastosowano technologię mikronakłuwania i fali radiowej. Pozwala to na wykonywanie zabiegów mikroigłowych i bezigłowych – frakcyjnych. Urządzenie jest wyposażone w innowacyjny moduł RF produkcji USA, który jest niewyobrażalnie wydajny. Przy mocy 50W emituje falę radiową porównywalną z urządzeniami wyposażonymi w 150W. Dzięki jego zastosowaniu Medofrax mini jest wydajniejszy, a zabiegi z jego użyciem bezpieczniejsze i bardziej skuteczne.  

Medofrax mini wyposażony jest w lekkie i smukłe głowice. W urządzeniu zastosowano innowacyjny system połączenia kartridża z głowicą (brak wystającego, uciążliwego wężyka!). Lekkość głowic, ich kształt oraz brak wężyka ułatwiają pracę urządzeniem oraz precyzyjność aplikacji. Nawet długotrwała praca urządzeniem nie obciąża ręki.

Medofrax mini umożliwia pracę w trybie monopolarnym i bipolarnym – jest odpowiedni zarówno do zabiegów na twarz jak i całe ciało.

 

 

 

 

Nowoczesny system sterowania urządzeniem umożliwia aplikację automatyczną, mechaniczną (pedał) oraz reagującą na zmianę ciśnienia w głowicy.

Medofrax mini cechuje cicha i wysoka kultura pracy oraz nowoczesny design. Urządzenie jest wyposażone w mobilne, obrotowe kółka, które ułatwiają lekkie i płynne przesuwanie.

 

 

Kartridże mikroigłowe

Medofrax mini wyposażony jest w ultracienkie igły o średnicy 0,2 mm. Umożliwia ich precyzyjne wprowadzanie na wybraną poprzez parametry głębokość. Zakres penetracji można regulować od 0,4 do aż 4mm. Igły są dodatkowo mikroelektrodami dla fali radiowej. Urządzenie wyposażone jest w technologie Vaccum, która umożliwia równomierne i precyzyjne wprowadzenie igieł nawet na skórze zwiotczałej i na trudno dostępnych partiach ciała (twarz, szyja, dekolt). Medofrax mini posiada szeroki wybór kartridży oraz możliwość regulacji parametrów.

W Medofraxie mini kartridże do radiofrekwencji mikroigłowej RF wyposażone są w ultracienkie igły 0,2 mm. Do wyboru są igły izolowane złotem lub igły nieizolowane oraz cztery różnej wielkości kartridże. Jednorazowe i sterylne kartridże wyposażone są w 18, 25, 49 lub 81 igieł.  

Igły izolowane na większości powierzchni są pokryte złotem. Złoto nie przepuszcza fal radiowych. Dzięki takiej izolacji fale radiowe nie podgrzewają skóry na całej długości igły tylko w miejscu nieizolowanej końcówki igły. RF działa wtedy dokładnie tam gdzie chcemy ją aplikować – na wskazanej parametrami głębokości. Igły izolowane są mniej inwazyjne, a rekonwalescencja po zabiegowa znacznie szybsza.

Igły nieizolowane emitują fale radiowe na całej swojej długości. Uszkadzają tkankę i wywołują większy stan zapalny. W konsekwencji okres rekonwalescencji po zabiegu jest dłuższy niż w przypadku użycia igieł izolowanych.

Igła nieizolowana

Igła izolowana

Kartridże do zabiegów nieinwazyjnych (Radiofrekwencji frakcyjnej RF) zakończone są pinami (wypustkami) przez które przepływa fala radiowa. Medofrax mini może zostać wyposażony w trzy różnej wielkości kartridże tego typu. Do wyboru są kartridże o wielkości 3x3, 5x5 oraz 9x9. 

F-3*3


F-5*5

 

F-9*9

Vaccum

MedoFrax mini wyposażony jest w technologię Vaccum. Vaccum wytwarza podciśnienie dzięki któremu fałd skórny zostaje zassany do kardridża mikroigłowego. Zastosowane miejscowo podciśnienie odciąga skórę od reszty tkanki. Igły automatycznie się wysuwają i emitują falę radiową. Dzięki podciśnieniu kartridż ma lepszy kontakt ze skórą nawet w trudno dostępnych partiach ciała (twarz, szyja, powierzchnia na tkance kostnej). Igły aplikowane są płynnie, równomiernie i precyzyjnie na wybraną parametrami głębokość. Vaccum ułatwia przeprowadzenie zabiegu na skórze zwiotczałej i zmniejsza odczucia bólowe. Zabieg jest znacznie mniej bolesny niż przy użyciu urządzeń bez tej technologii.Zastosowana w Medofraxie mini technologia Vaccum pozwala dostosować zabieg do konkretnych potrzeb pacjentów. Umożliwia przeprowadzenie radiofrekwenicji mikroigłowej RF na wszystkich rodzajach skóry oraz na dowolnej partii ciała.

Tryb pracy monopolarny i bipolarny

Tryb bipolarny 

Medofrax mini umożliwia pracę w trybie bipolarnym. Podczas tego trybu pracy 50% igły jest naładowane dodatnio, a pozostałe 50% to ujemna biegunowość. To sprawia, że fala radiowa działa tylko na głębokość igły. Nie wnika głęboko w tkankę. Dlatego ten tryb jest bardziej odpowiedni do zabiegów na twarz.

Tryb monpolarny

Podczas trybu pracy monopolarnego igły naładowane są dodatnio. Klient trzyma w ręku tzw. elektrodę bierną, która pełni rolę ładunku ujemnego. Dzięki temu fala radiowa przenika przez całe ciało i umożliwia zabiegi pielęgnacyjne na głębokich partiach ciała.

MEDOFRAX mini umożliwia przeprowadzenie zabiegów:

• redukcji blizn
• redukcji rozstępów
• wygładzenia zmarszczek
• poprawienia owalu twarzy
• uniesienia opadających powiek
• uniesienia policzków
• zniwelowania worków pod oczami
• liftingu
• uelastycznienia skóry
• poprawy gęstości i napięcia skóry
• stymulacji odbudowy włókien kolagenowych
• ujędrnienia skóry ciała (brzucha, ramion, piersi)

 

 

Przed i po

 

 

 

 

Specyfikacja techniczna: 

 
Moc urządzenia
500 W
Moc wyjściowa max. 50 W
Głowice

Głowica frakcyjna RF
Głowica mikroigłowa RF
Elektroda bierna

Ekran 10.4 cali
Częstotliwość 2MHz
Energia 1-10 Level
Szerokość impulsu 10-900ms
Głębokość nakłuć 0.4-4mm
Poziom ciśnienia

1-4

Tryby pracy SINGLE/AUTO
Rodzaj RF (radiofrekwencji mikroigłowej)
monopolarna i bipolarna
Chłodzenie 1-3 Level (Max -10℃)
Igły Izolowane i nieizolowane
Silnik precyzyjny silnik krokowy
Inwazyjne kartridże M-18, M-25, M-49, M-81
Nieinwazyjne kartridże F-3x3 , F-5x5, F-9x9
Wymiary

655x485*525CM mm 

Waga 17.5KG
Moc 220V/110V
Certyfikat CE
Gwarancja 24 miesiące
Urządzenie zastępcze w ramach gwarancji
 
 

Shipping costs The price does not include any possible payment costs

Shipping country:
up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper Premium