Kompleksowo wyposażony gabinet medycyny estetycznej i kosmetycznej to atut każdego specjalisty przeprowadzającego zabiegi związane z upiększaniem, odmładzaniem, rehabilitacją czy z leczeniem bólu. Nowoczesne urządzenie w rękach specjalisty przynosi szybkie efekty i zwiększa komfort zabiegów. Dlatego w ATTRE proponujemy różnego rodzaju produkty, które sprawiają, że zabieg zarówno dla pacjenta, jak i dla medyka mija w bardzo przyjaznej atmosferze oraz kojarzy się z ulgą, a nie bólem. U nas zamówisz między innymi doskonałej jakości chłodziarki medyczne.

Chłodziarka medyczna – dlaczego warto z niej korzystać?

Chłodziarka medyczna jest jednym z tych urządzeń, które zwiększa komfort podczas zabiegów oraz bezpieczeństwo w przypadku korzystania z różnego rodzaju sprzętów znajdujących się w gabinetach medycyny estetycznej. Dzieje się tak, ponieważ korzystając z nowej i sprawnej chłodziarki zabiegowej, zmniejszamy ryzyko pojawienia się powikłań, takich jak nieestetyczne przebarwienia skórne lub pękające naczynka. 

Chłodziarki zabiegowe chronią skórę przed poparzeniem i zmianami pojawiającymi się w wyniku działania wysokich temperatur. Znacząco zmniejszają również ból pojawiający się podczas stosowania laserów i IPL. U osób o niskim progu bólowym ma to bardzo duże znaczenie dla komfortowego przebiegu całego zabiegu. Ponadto chłodziarki zabiegowe sprawiają, że lekarz może zmniejszyć dawkowanie środków znieczulających. Po zabiegach przy użyciu chłodziarki występuje również mniejszy obrzęk, a rekonwalescencja trwa krócej.

Przy jakich zabiegach chłodziarki sprawdzą się najlepiej?

Rozważając inwestycję w profesjonalne chłodziarki zabiegowe, warto w pierwszej kolejności przeanalizować swoją ofertę dostępnych zabiegów i zdecydować, przy których z nich urządzenia pozytywnie wpłynie na komfort pacjenta. Warto przy tym wspomnieć, że chłodziarki zabiegowe są polecane przede wszystkim do wizyt z wykorzystaniem lasera. Dlatego też często stosuje się je podczas epilacji, szczególnie w przypadku tak wrażliwych miejsc jak okolice bikini czy pachy. Chłodziarki okazują się wówczas idealnym rozwiązaniem dla pacjentów, którzy z różnych przyczyn nie mogą zastosować specjalnych preparatów znieczulających.

Oprócz tego najnowsze chłodziarki zabiegowe często wykorzystuje się podczas wykonywania makijażu permanentnego lub w przypadku usuwania tatuaży. Tego typu zabiegi zazwyczaj są dużym obciążeniem dla skóry pacjenta, co sprawia, że chłodziarka pozwala załagodzić podrażnienia, jeszcze zanim się one pojawią. To sprawia, że proponowane na naszej stronie urządzenia polecamy przede wszystkim pacjentom, którzy mają bardzo niski próg bólu i dla których poszczególne zabiegi mogłyby wiązać się ze zbyt dużym obciążeniem. 

Chłodziarki zabiegowe jako idealne urządzenia do krioterapii

Warto także zwrócić uwagę na fakt, że znajdujące się w naszej ofercie chłodziarki zabiegowe, mogą z powodzeniem służyć jako sprzęt do krioterapii, czyli do terapii chłodnym powietrzem. Tego typu zabiegi stosuje się między innymi u pacjentów, którzy zmagają się z takimi dolegliwościami jak przykurcze mięśniowe, przewlekłe choroby aparatu kostnego czy stany zapalne. Oprócz tego nowoczesne chłodziarki zabiegowe pomogą szybciej uporać się z kontuzjami sportowymi czy powikłaniami w postaci obrzęków lub opuchlizny. Urządzenie okazuje się więc wszechstronne, a inwestycja w nie daje bardzo duże możliwości pod względem wykonywania zabiegów.

Chłodziarka zabiegowa – nowoczesne urządzenia od ATTRE

Dostępne w ofercie ATTRE chłodziarki zabiegowe wyróżniają się wysoką wydajnością oraz bezpieczeństwem stosowania. Regulowana prędkość nadmuchu pozwoli dopasować siłę nawiewu do konkretnego przypadku, podobnie jak szeroki zakres temperatur powietrza. Nowoczesny ekran dotykowy wyposażony w intuicyjny panel ułatwi sterowanie urządzeniem. Dbamy także o zapewnienie użytkownikom chłodziarek zabiegowych łatwego sposobu konserwacji urządzeń. System poinformuje o braku wody w zbiorniku, a filtr posłuży przez długi czas.

Dlaczego warto zainwestować jeszcze więcej w swój gabinet?

Informacja o tym, że w gabinecie stosuje się chłodziarki zabiegowe, skutecznie motywuje wielu pacjentów, którzy obawiają się dyskomfortu, do skorzystania z usług gabinetu. Ponadto fakt, że w gabinecie podczas zabiegu nie unoszą się drażniące zapachy, a cała wizyta przebiega w komfortowych warunkach oraz w przyjaznej atmosferze, jest w stanie przekonać pacjenta do powrotu na kolejne zabiegi. Decydując się na wyposażenie gabinetu w nowoczesne urządzenia, które zmniejszają ból i poprawiają wygodę pacjentów, gwarantując im minimalizację nieprzyjemnych doznań w trakcie oraz po zabiegu, stajesz się bardziej konkurencyjny na rynku, a także zdobywasz lepsze opinie niż konkurencja.

Chłodziarka zabiegowa z ATTRE

Zamawiaj zamówisz Zamawiając sprzęt z ATTRE zyskujesz także profesjonalne wsparcie naszych specjalistów. Ty i Twoi pracownicy możecie wziąć udział w przygotowanym przez nas szkoleniu, na którym dowiecie się, jak w pełni wykorzystać funkcjonalność urządzeń i jak prawidłowo je obsługiwać. Prowadzimy także serwis urządzeń oraz doradztwo w kwestii zakupu idealnego sprzętu. Zachęcamy do poznania pełnej oferty i skompletowania zaawansowanego technologicznie wyposażenia gabinetu, w tym bezpiecznych chłodziarek zabiegowych.


Menu Szukaj więcej więcej
  • ATTRE.EU urządzenia medyczne i kosmetyczne
  • ATTRE.EU jest polską marką urządzeń medycznych oraz kosmetycznych z bezpośrednią dystrybucją do gabinetów medycyny estetycznej, salonów kosmetycznych, ośrodków spa na terenie całej Polski i Europy

  • ul. Kineskopowa 1 G

  • 05-500 Piaseczno

   Polska

  • Tel.:+48510845604

  • E-mail:
   biuro@attre.eu
  • Zapisz się do newslettera
   Chcesz otrzymać atrakcyjne oferty urządzeń kosmetycznych zapisz się na newsletter.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium