Dobrze wyposażony gabinet medycyny estetycznej i kosmetyczny to nie tylko wysokiej klasy urządzenia do przeprowadzania zabiegów. To także sprzęt, który zapewnia komfortowe warunki przebywania w gabinecie, a  co za tym idzie – zachęca klientów do wybrania właśnie tego miejsca spośród wielu innych. Właśnie dlatego w naszej ofercie mamy takie urządzenia, jak ewakuatory dymu zabiegowego. Ich funkcja sprowadza się do odprowadzania szkodliwych oparów, co znacznie zwiększa estetykę pracy oraz zapewnia wygodę specjalistów i pacjentów.

Ewakuator dymu – dlaczego warto mieć go na wyposażeniu?

Ewakuator dymu zabiegowego z naszej oferty wyróżnia się wysokim poziomem filtracji powietrza. Oznacza to, że usuwa nawet do 99,999% oparów powstających podczas zabiegów. Za jego skuteczność oraz wydajność odpowiada także nowoczesny filtr, który zapewnia do 2500 godzin pracy. Jego najważniejszą zaletą jest zwiększanie komfortu pacjentów, a także, a może przede wszystkim – ich bezpieczeństwa. Jeżeli w Twoim gabinecie nie ma sprawnego ewakuatora dymu, zachęcamy do przejrzenia oferty naszej marki ATTRE – dystrybutora najnowocześniejszych rozwiązań do gabinetów kosmetycznych i medycyny estetycznej.

Ewakuator dymu zabiegowego

Podczas zabiegów nieprzyjemny może być nie tylko ból towarzyszący zabiegom medycznym, ale do wizyty w gabinecie mogą zniechęcać także nieprzyjemne zapachy.  Polecić więc możemy ewakuatory dymu, bardzo praktyczne podczas wykonywania laseroterapii, fotokoagulacji, elektrokoagulacji, waporyzacji i innych, podczas których powstaje dym roznoszący się po gabinecie i drażniący zmysły. Mogą w nim znajdować się szkodliwe substancje, a także drobnoustroje, takie jak wirusy czy bakterie. Ewakuator dymu skutecznie pochłaniania i filtruje unoszący się dym, podwyższa komfort wykonywania zabiegu, ale także zmniejsza skażenie gabinetu, usuwając niebezpieczny materiał biologiczny.

Dlaczego ewakuator dymu jest niezbędny?

Od parametrów danego urządzenia zależy komfort, a nawet zdrowie pacjentów oraz pracowników gabinetu. W naszym asortymencie znajdziesz najskuteczniejsze ewakuatory dymu zabiegowego, przygotowane z myślą o profesjonalnym zastosowaniu. Takie urządzenia są w stanie pochłonąć unoszące się w powietrzu zanieczyszczenia, skutecznie chroniąc salon kosmetyczny przed skażeniem. Nowoczesny ewakuator dymu zabiegowego pozwala uniknąć takich nieprzyjemnych objawów, jak podrażnienie dróg oddechowych i oczu, niedotlenienie, kaszel, nudności, ból lub zawroty głowy czy problemów skórnych. Oprócz takich przejściowych niedogodności istnieje także ryzyko poważniejszego ryzyka wchłonięcia tlenku węgla, metanu oraz substancji rakotwórczych. Chroń swoich pacjentów dzięki specjalistycznym urządzeniom od ATTRE!

Ochrona przed szkodliwym dymem zabiegowym

Zadaniem ewakuatorów dymu jest natychmiastowe odsysanie powstającego podczas zabiegów dymu, dzięki czemu niebezpieczne substancje i drobnoustroje nie mają szans zostać wchłonięte przez pacjenta. Nowoczesne urządzenia posiadają wielowarstwowe filtry, zapewniające wydajność oraz całkowitą ochronę przed wydostaniem się na zewnątrz. Przeważnie wyposażone są także w napęd nożny, umożliwiający obsługę urządzenia bez przerywania zabiegu. Jeśli szukasz najlepszych ewakuatorów dymu zabiegowego, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Firma ATTRE to doświadczony producent i dystrybutor urządzeń do gabinetów kosmetycznych. Ewakuatory dymu okazują się niezbędnym wyposażeniem gabinetu, jednak cena takich urządzeń nie należy do najniższych. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, dajemy także możliwość wypożyczenia ewakuatorów w opcji leasingu. W celu omówienia szczegółów zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego albo odwiedzenia naszej siedziby w Piasecznie.

Dlaczego warto zainwestować jeszcze więcej w swój gabinet?

Informacja o tym, że w gabinecie stosuje się ewakuator dymu zabiegowego, może zmotywować wielu pacjentów obawiających się dyskomfortu do skorzystania z usług gabinetu. Fakt, że w gabinecie nie unoszą się drażniące zapachy, jest w stanie przekonać pacjenta do powrotu na kolejne zabiegi. Decydując się na wyposażenie gabinetu w nowoczesne urządzenia, które zmniejszają ból i poprawiają komfort pacjentów, gwarantując im minimalizację nieprzyjemnych doznań w trakcie i po zabiegu, stajesz się bardziej konkurencyjny na rynku i zdobywasz dobre opinie.

Ewakuator z ATTRE

W ATTRE zamówisz sprzęt, który doskonale sprawdza się w gabinetach medycznych i kosmetycznych. Razem z urządzeniami, które dostępne są w różnych opcjach finansowania, otrzymujesz stałe, merytoryczne wsparcie. Prowadzimy nie tylko aktywną sprzedaż, doradzając fachowo klientom, ale także przeprowadzamy szkolenia, prowadzimy serwis urządzeń i udzielamy wsparcia technicznego. Kupując u nas, zyskujesz nie tylko dostęp do najnowocześniejszej technologii, ale także do wiedzy w postaci szkoleń i szybkiej pomocy w przypadku kłopotów ze sprzętem.

Oczyszczanie wodorowe obecnie jest to najnowsza usługa w salonie kosmetycznym, o którą pytają Twoje klientki. Dzięki tej usłudze pozyskasz nowych klientów w salonie kosmetycznym.

Nie czekaj i odmień swój salon z nami!

Gwarantujemy sprawdzone i bezawaryjne urządzenia. Profesjonalne szkolenie po zakupie urządzenia oraz serwis gwarancyjny i po gwarancyjny.

Zapraszamy do skorzystania z promocyjnej ceny urządzenia do oczyszczania wodorowego.

Menu Szukaj więcej więcej
  • ATTRE.EU urządzenia medyczne i kosmetyczne
  • ATTRE.EU jest polską marką urządzeń medycznych oraz kosmetycznych z bezpośrednią dystrybucją do gabinetów medycyny estetycznej, salonów kosmetycznych, ośrodków spa na terenie całej Polski i Europy

  • ul. Kineskopowa 1 G

  • 05-500 Piaseczno

   Polska

  • Tel.:+48510845604

  • E-mail:
   biuro@attre.eu
  • Zapisz się do newslettera
   Chcesz otrzymać atrakcyjne oferty urządzeń kosmetycznych zapisz się na newsletter.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium