Kriolipoliza 4D INNOVA MINI

Kriolipoliza 4D INNOVA MINI
Kriolipoliza 4D INNOVA MINI
Cena: 39 500,00 zł
Cena zawiera 23% VAT
szt.

Kriolipoliza Ice Lady

Kriolipoliza Ice Lady
Kriolipoliza Ice Lady

Najlepsza kriolipoliza IceLady do wymrażania tkanki tłuszczowej na świecie.

Cena: 60 000,00 zł
Cena zawiera 23% VAT
szt.
 • nowość

Kriolipoliza COOL SLIMMING 360

Kriolipoliza COOL SLIMMING 360
Kriolipoliza COOL SLIMMING 360
Cena: 44 000,00 zł
Cena zawiera 23% VAT
szt.

Kriolipoliza + EMS + fala uderzeniowa

Kriolipoliza + EMS + fala uderzeniowa
Kriolipoliza + EMS + fala uderzeniowa

Kriolipoliza nowej geeneracji bez zasysania, bez wybroczyn - kriolipoliza padowa

Cena: 45 000,00 zł
Cena zawiera 23% VAT
szt.

Kriolipoliza V34

Kriolipoliza V34
Kriolipoliza V34
Cena: 32 000,00 zł
Cena zawiera 23% VAT
szt.

Kriolipoliza V34Pro

Kriolipoliza V34Pro
Kriolipoliza V34Pro
Cena: 42 000,00 zł
Cena zawiera 23% VAT
szt.

Kriolipoliza FREZZ SHOCK 3D

Kriolipoliza FREZZ SHOCK 3D
Kriolipoliza FREZZ SHOCK 3D
Cena: 60 000,00 zł
Cena zawiera 23% VAT
szt.

Kriolipoliza SARAH II + RF + 40kHz

Kriolipoliza SARAH II + RF + 40kHz
Kriolipoliza SARAH II + RF + 40kHz

Urządzenie kriolipoliza SARAH II wyróżnia się wysoką jakością wykorzystanych materiałów i komponentów, a przede wszystkim 4 głowicami wykonanymi z silikonu, dzięki czemu są one przyjemniejsze w dotyku dla pacjentki i elastyczniejsze niż te wykonane z plastiku.

Kriolipoliza to terapia ze specjalnie zaprojektowaną krio-głowicą, która zasysa obszar zabiegu, nakierowuje się na grudkę cellulitu i pozbawia komórki tłuszczowe energii, poprzez niską temperaturę. Triglicerydy w komórkach tłuszczowych krystalizują się, co powoduje znacznie szybsze obumieranie tych komórek. Komórki tłuszczowe są usuwane naturalnie, w ramach metabolizmu przez układ limfatyczny. Dzięki temu powłoki tłuszczowe ulegają redukcji w sposób nieinwazyjny.

Cena: 22 499,00 zł
Cena zawiera 23% VAT
szt.

Kriolipoliza

Kriolipoliza to zabieg, na który coraz częściej decydują się zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Jest to nieinwazyjna metoda usuwania tłuszczu z różnych miejsc na ciele człowieka za pomocą chłodzenia, w celu pobudzenia procesu zwanego lipolizą. Ta bardzo chętnie stosowana metoda w medycynie estetycznej pierwszy raz została opisana w 2008 roku przez dermatologów. Zaprezentowane badania wykazują wiele ciekawych wniosków, w tym, że lipidy znajdujące się w komórkach tłuszczowych ulegają krystalizacji w wyższych temperaturach, w porównaniu do komórek, które zawierają wodę. Dlatego kriolipoliza przyczynia się do niszczenia jedynie komórek tłuszczowych, będąc jednocześnie metodą bezpieczną dla nerwów, warstwy skórnej oraz mięśni.

W czasie lipolizy tkanki tłuszczowe ulegają rozpadowi, w wyniku czego następuje ich redukcja. Kriolipoliza niszczy jedynie komórki tłuszczowe, pozostawiając resztę w nietkniętym stanie. Dzięki wykorzystaniu takiej technologii metoda ta została uznana za najbardziej skuteczną, nieinwazyjną metodę walki z otyłością miejscową.

Kriolipoliza zalety

Dzięki zabiegom kriolipolizy można mówić o następujących korzyściach:

 • Skuteczna walka z otyłością
 • Nieinwazyjna, całkowicie bezbolesna
 • Nie wymaga wykorzystania igieł, ani wykonywania nacięć
 • Oddziaływanie na duże partie ciała
 • Metoda ta została wielokrotnie klinicznie przebadana, a certyfikaty potwierdzają jej skuteczność i bezpieczeństwo
 • Znaczna różnica, widoczna już po pierwszym zabiegu

Kriolipoliza urządzenia

Urządzenie do kriolipolizy to idealne rozwiązanie dla klientów poszukujących rozwiązań z najwyższej półki. Dzięki odpowiednio zaprogramowanej ekspozycji tkanki tłuszczowej na zimno następuje selektywne jej uszkodzenie przy jednoczesnym uniknięciu uszkodzenia leżącej powyżej skóry właściwej i naskórka. Po zakończeniu procesu chłodzenia martwe adipocyty są uwalniane do układu limfatycznego, a następnie wydalane w naturalnym procesie fizjologicznym. Do obszaru zabiegowego należą głównie okolice brzucha, talii, bioder, pleców, ramion, ud, pośladków, łydek oraz kolan. Maszyna do kriolipolizy pozwala na modelowanie najbardziej problematycznych partii na ciele.

W naszym asortymencie znajdziesz nowoczesne, profesjonalne urządzenie do kriolipolizy, gwarantujące skuteczność przeprowadzanych zabiegów. Oferujemy maszyny o zróżnicowanych parametrach, jednak podobnym sposobie działanie. We wszystkich z nich zastosowano specjalne głowice, które po przyłożeniu do ciała zasysają wybrany obszar skóry, a następnie schładzają go do minusowej temperatury. W wyniku tego procesu tkanki ulegają rozpadowi, fachowo nazywanego lipolizą. Stąd właśnie nazwa kriolipoliza, oznaczająca rozpad pod wpływem zimna. W przypadku zalecenia do przeprowadzenia zabiegu, jakim jest kriolipoliza urządzenia produkowane i dystrybuowane przez ATTRE z pewnością doskonale spełnią swoje zadanie.

Możliwości urządzenia kriolipolizy

Maszyna do kriolopolizy charakteryzuje się następującymi cechami:

 • Kilka technologii w jednym miejscu
 • Możliwość łączenia kilku zabiegów w jeden
 • Głowica jest wygodna i łatwa w użyciu
 • Aparatura wyposażona w intuicyjny ekran dotykowy, który pozwala na dokładne skonfigurowanie czasu pracy, regulacji zassania oraz temperatury chłodzenia.
 • Łatwe w obsłudze menu, które pozwala na konkretne nastawienia mocy, co ułatwia dobranie odpowiednich parametrów w zależności od obszaru działania.
 • System bezpieczeństwa wyposażony w możliwość zatrzymania pracy całego urządzenia i konkretnych podzespołów.

Urządzenie do kriolipolizy to wiele możliwości w jednym aparacie. Dzięki wysokiej jakości oprogramowania i systemu zabieg jest w pełni stabilny i bezpieczny. Urządzenie do kriolipolizy dostępne w naszej ofercie to asortyment niezawodny, wykorzystywany przez najlepsze salony kosmetyczne w Polsce.

Nie czekaj, odmień swój salon już dziś! Poszerz ofertę, zwiększ możliwości, buduj kompetencje swoje i swoich pracowników. Dzięki wsparciu ATTRE rozwijasz się, wychodząc naprzeciw indywidualnym potrzebom klientów.

Menu Szukaj więcej więcej
  • ATTRE.EU urządzenia medyczne i kosmetyczne
  • ATTRE.EU jest polską marką urządzeń medycznych oraz kosmetycznych z bezpośrednią dystrybucją do gabinetów medycyny estetycznej, salonów kosmetycznych, ośrodków spa na terenie całej Polski i Europy

  • ul. Kineskopowa 1 G

  • 05-500 Piaseczno

   Polska

  • Tel.:+48510845604

  • E-mail:
   biuro@attre.eu
  • Zapisz się do newslettera
   Chcesz otrzymać atrakcyjne oferty urządzeń kosmetycznych zapisz się na newsletter.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium