Analizer skóry 3D

Analizer skóry, wielowymiarowa analiza skóry
 • promocja
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 5 dni
Cena: 8 000,00 zł 12 900,00 zł 8000.00
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
ilość szt.
Zyskujesz 100 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: ATTRE.EU
Kod produktu: ED60-432C4

Opis

Urządzenia do analizy skóry - Analizer skóry 3D

Urządzenia Hi-Tech na stałe zagościły już w gabinetach kosmetologicznych. Jedną z takich innowacyjnych maszyn jest skaner twarzy do kompleksowej analizy komputerowej skóry. Technologia ta umożliwia bardzo dokładną ocenę stanu i kondycji skóry, dzięki czemu możliwe jest zastosowanie właściwych zabiegów terapeutycznych oraz bieżące monitorowanie ich efektów. Z tych względów skaner twarzy jest pożądanym i wysoko cenionym urządzeniem kosmetycznym.

urzadzenie do analizy skóry

Czym jest skaner twarzy?

Skaner twarzy – nazywany również analizatorem lub cyfrowym testerem twarzy – to niewielkie urządzenie wyposażone w głowicę z kamerą o wysokiej rozdzielczości. Podłączane jest do komputera, gdzie na żywo przekazuje obraz twarzy pacjenta. Na podstawie zgromadzonych danych, obraz skóry poddawany jest głębokiej analizie. Celem takiego badania jest określenie, czy skóra funkcjonuje prawidłowo, i jaki jest jej rzeczywisty stan.

Korzyści, które daje skaner twarzy:

 • bardzo duża dokładność pomiarowa, dzięki czemu diagnoza przypadłości skórnej jest o wiele skuteczniejsza niż ocena wizualna dokonana przez kosmetologa lub lekarza;
 • badanie tym urządzeniem kosmetycznym pozwala zdiagnozować nawet te problemy skórne, które są niewidoczne gołym okiem;
 • dzięki właściwemu rozpoznaniu problemów skórnych możliwe jest zastosowanie odpowiedniego rodzaju i intensywności terapii;
 • indywidualne dostosowanie wszystkich parametrów do potrzeb konkretnego pacjenta;
 • skaner twarzy daje możliwość kontroli efektów przeprowadzonych terapii i ewentualnego modyfikowania zakresu podejmowanych czynności;
 • skanowanie twarzy umożliwia również rozpoznanie rodzaju skóry, co pozwala na wybór     właściwych, dostosowanych do cery kosmetyków pielęgnacyjnych.

Skaner twarzy przyczynia się więc do jeszcze lepszych efektów, które można otrzymać przy wykorzystaniu innych, dedykowanych konkretnym problemom urządzeniom kosmetycznym. Ponadto przynosi też sporo korzyści pacjentowi. Właściwie dobrany i zastosowany zabieg przynosi szybsze efekty, co podnosi zadowolenie i jest szczególnie cenne dla wszystkich klientów salonów kosmetycznych.

Badanie skóry skanerem twarzy – jakie parametry są oceniane?

Większość urządzeń kosmetycznych do analizy skóry pozwala na określenie jej stanu na ośmiu poziomach. Są to jednocześnie cechy charakterystyczne, które dają kompletny obraz ogólnej kondycji, rodzaju cery i ewentualnych defektów.

Obszary, które analizuje urządzenie kosmetyczne do skanowania twarzy:

 1. Struktura skóry. Pod uwagę brane są takie parametry, jak grubość skóry oraz zmiany w jej elastyczności oraz gęstości. Oprogramowanie skanera twarzy oceni również kondycję skóry na podstawie skali kolorystycznej i porówna ją do wyników właściwych dla skóry w wieku pacjenta.
 2. Natłuszczenie. Badania tego nie wykonuje się bezpośrednio skanerem twarzy. Wykorzystuje się do tego specjalny płatek, który najpierw przykłada się do skóry klienta, a następnie przykłada do otworu kamery. Program przeanalizuje stopień natłuszczenia płatka i skonfrontuje je z wynikiem właściwym dla wieku pacjenta, a następnie określi rodzaj skóry według skali:
 3. 0 – 10,99% - skóra sucha;
 4. 11 – 14,99% - skóra z tendencją do przesuszania się;
 5. 15 – 20,99% - prawidłowe natłuszczenie skóry;
 6. 21 – 25,99% - skóra z tendencją do przetłuszczania się;
 7. 26 – 100% - skóra przetłuszczająca się.
 8. Złuszczanie. Również w tym przypadku najpierw używa się dedykowanego do pomiaru tego parametru płatek, a następnie przykłada się go do kamery. Stopień złuszczenia ocenia się według skali procentowej:
 • 0 -11,99% - złuszczanie dobre
 • 12-20,99% - złuszczanie w normie
 • 21-100% - złuszczanie nadmierne
 1. Pory skóry. Analiza tego parametru pozwala ustalić średnicę porów, a także sprawdzić, czy nie są one zanieczyszczone na skutek złej pielęgnacji lub nadmiernego wydzielania sebum. Przyjmuje się, że normalne pory skóry nie powinny mieć średnicy większej niż 0,15 mm.
 2. Zmarszczki. Głównym przedmiotem analizy tego rodzaju badania jest ustalenie szerokości zmarszczek. Podobnie jak w poprzednich przypadkach, tutaj również porównuje się wynik badania z wynikami normalnymi dla wieku pacjenta. Jeśli okaże się, że zmarszczki są zbyt głębokie w stosunku do wieku, będzie można zastosować bardziej intensywną i ukierunkowaną na ten cel terapię.
 3. Zmiany naczyniowe. Do tego badania wykorzystuje się naświetlanie diodami UV. Światło tego typu pozwala skanerowi twarzy zrobić zdjęcie, które uwidoczni unaczynienie skóry i pozwoli określić, czy jest ono prawidłowe.
 4. Przebarwienia skóry. W tym przypadku również korzysta się ze światła UV, by odpowiednio wyeksponować obraz skóry. Następnie, na podstawie wygenerowanego obrazu ocenia się, jakie jest nasycenie pigmentu w skórze przebarwionej oraz w skórze zdrowej. Dzięki temu można określić głębokość zmian pigmentacyjnych.
 5. Nawilżenie. Pomiar nawilżenia wykonuje się, przykładając sensor urządzenia kosmetycznego do czoła i policzka pacjenta. Dzięki temu określa się zawartość wody w naskórku.

Wysoki komfort używania skanera twarzy

Skanery twarzy są również urządzeniami intuicyjnymi i bardzo łatwymi w obsłudze. Większość z nich działa również jak bazy danych, które ułatwiają pracę z pacjentem i pozwalają na bieżąco kontrolować postępy we wdrożonej terapii. Jest to możliwe między innymi dzięki możliwości generowania indywidualnych raportów z badania dla każdego klienta oraz tworzenia unikalnych profilów, w których zapisana jest historia pomiarowa. Dzięki temu analiza skóry przebiega szybko i sprawnie.

Przyjazna obsługa skanera

analizer skóry interface analizer skóry

  analizer skóry

 urządzenie do analizy skóry panel analiza skóry urządzenie

urządzenie analiza skóry analiza skóry

Parametry techniczne urządzenia:

 • Kamera: 15 Megapixe

 • Funkie analizy 8 wymiarów: przebarwienia, zmarszczki, struktura skóry, pory, przebarwienia UV, brązowe przebarwienia, czerwone obszary, porfiryny,
 • Elementy analizy: analiza 8 elementów, porównanie wyników, detekcja stanu skóry w porównaniu do wieku klienta, analiza skóry 3D, symulacja procesu starzenia, porównanie wyników i zapis w bazie.
 • Pobór mocy: 50W
 • Napięcie: 220-230V
 • Rodzaje świateł: PL, RGB, UV
 • Kompatybilność: Windows 7, Windows 8, Windows 10
 • Język operacyjny: Angielski, Polski

Opinie o produkcie (0)

Menu Szukaj więcej więcej
  • ATTRE.EU urządzenia medyczne i kosmetyczne
  • ATTRE.EU jest bezpośrednim dostawcą urządzeń medycznych i kosmetycznych do gabinetów medycyny estetycznej, salonów kosmetycznych, ośrodków spa na terenie całej Polski.

  • ul. Kineskopowa 1 budynek G lok. 211

  • 05-500 Piaseczno

  • Tel.:+48-510-845-604
  • E-mail:biuro@attre.eu
  • Zapisz się do newslettera
   Chcesz otrzymać atrakcyjne oferty zapisz się na newsletter.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl