APOLLO - IPL + SHR + DPL + NIR + FPL

APOLLO - IPL + SHR + DPL + NIR + FPL
APOLLO - IPL + SHR + DPL + NIR + FPL

APOLLO - platforma pełna światła. Oferuje szerokie spektrum zabiegowe. Technologie IPL, DPL i NIR. Zabiegi frakcyjne (FPL) i SHR.

Cena: 55 000,00 zł
Cena zawiera 8% VAT
szt.
 • nowość

APOLLO mini - IPL + SHR + DPL + NIR + FPL

APOLLO mini - IPL + SHR + DPL + NIR + FPL
APOLLO mini - IPL + SHR + DPL + NIR + FPL

Apollo to multifunkcyjna platforma pełna światła wyposażona w technologie IPL, DPL i NIR. 

Cena: 45 000,00 zł
Cena zawiera 23% VAT
szt.
 • nowość

Zentto termolifting NIR

Zentto termolifting NIR
Zentto termolifting NIR

Wybierz technologię bliskiej podczerwieni o długości fali 900nm-1800nm i szczytowej 1300nm. Termolifting skutecznie dociera do głębokich warstw skóry (0,5-2 mm), aby skutecznie stymulować produkcję kolagenu i elastyny oraz skracać włókna.

Cena: 40 000,00 zł
Cena zawiera 23% VAT
szt.

POWER DPL pro + RF

POWER DPL pro + RF
POWER DPL pro + RF

POWER DPL PRO to nowoczesne urządzenie wielofunkcyjne z technologią DPL. Oddziałuje na skórę szerokim spektrum światła. Dedykowany jest do pracy na naczyniach krwionośnych i walki z przebarwieniami. Usuwa owłosienie, odmładza i leczy trądzik.

Cena: 49 000,00 zł
Cena zawiera 23% VAT
szt.

POWER DPL + RF

POWER DPL + RF
POWER DPL + RF

Urządzenie POWER DPL działa szerokim spektrum światła na naczynia krwionośne i przebarwienia, usuwa owłosienie, odmładza i leczy trądzik. Technologia DPL (Dye Pulsed Light) to udoskonalona technologia IPL.

Cena: 35 000,00 zł
Cena zawiera 23% VAT
szt.

Platforma laserowa ICE SPEED PRO 3w1: laser diodowy + nd yag + e-light

Platforma laserowa ICE SPEED PRO 3w1: laser diodowy + nd yag + e-light
Platforma laserowa ICE SPEED PRO 3w1: laser diodowy + nd yag + e-light

Urządzenie 3w1 laser diodowy (755,808,1064nm) + nd yag + e-light

Cena: 66 000,00 zł
Cena zawiera 8% VAT
szt.

Urządzenie do epilacji i usuwania zmian naczynkowych OPT E-LIGHT + RF

Urządzenie do epilacji i usuwania zmian naczynkowych OPT E-LIGHT + RF
Urządzenie do epilacji i usuwania zmian naczynkowych OPT E-LIGHT + RF

Działanie urządzeń E-light pozwala na przeprowadzenie wielu zabiegów:

Depilacja laserowa. Naturalny barwnik włosów – melanina – pochłania energię z urządzenia IPL, przez co zwiększa się temperatura w mieszku włosowym. W wyniku tego dochodzi do koagulacji, czyli ścięcia białek zawartych we włosie, a następnie do obumarcia mieszka i cebulki włosowej.

Usuwanie przebarwień. Energia cieplna pochodząca z urządzenia IPL+RF rozbija cząsteczki pigmentu, które następnie w bezpieczny sposób usuwane przez fagocyty – komórki żerne, które wchłaniają patogeny i inne niepożądane substancje znajdujące się w ludzkim organizmie. Największą zaletą takiego działania jest niepozostawianie blizn i trudnych do usunięcia śladów.

Terapie antytrądzikowe. Zabieg z wykorzystaniem lasera kosmetycznego IPL + RF wpływa na wytwarzanie reaktywnych anionów tlenu, które mają zdolność wyniszczania bakterii odpowiedzialnych za powstawanie trądzikowych stanów zapalnych. Nie tylko wycisza to obecnie istniejące zmiany, ale również zapobiega powstawaniu kolejnych.

Usuwanie zmian naczynkowych. Terapie z wykorzystaniem urządzeń E-Light przyspieszają rozkład barwnika oksyhemoglobiny zawartego w naczyniach krwionośnych, a dodatkowo poprawiają ich kondycję. Stymulacja falami radiowymi sprawia, że naczynia krwionośne stają się grubsze i mają mniejsze tendencje do prześwitywania i powodowania rumienia.

Fotoodmładzanie skóry. W trakcie zabiegu z wykorzystaniem lasera E-light skóra właściwa podgrzewana jest do temperatury powyżej 50°C, dzięki czemu poprawia się krążenie krwi w skórze. Skutkuje to lepszym natlenieniem i odżywieniem komórek, a także pobudzeniem produkcji własnego kwasu hialuronowego i włókien kolagenowych. Z powodzeniem można stosować tę technologię do usuwania zmarszczek, likwidacji podwójnego podbródka, poprawienia owalu twarzy oraz ujędrniania skóry. Nie ma też przeciwwskazań, by przeprowadzać zabiegi na całe ciało – największą skuteczność urządzenia kosmetyczne E-light wykazują w przypadku terapii antycellulitowych.

Cena: 18 000,00 zł
Cena zawiera 23% VAT
szt.

Urządzenie do epilacji SHR E-light

Urządzenie do epilacji SHR E-light
Urządzenie do epilacji SHR E-light

Urządzenia SHR + E-Light. Skuteczne usuwanie owłosienia i szerokie zastosowanie na skórę

Usuwanie zbędnego owłosienia laserem SHR to zabieg, który zdobywa coraz szersze zainteresowanie w polskich gabinetach kosmetycznych. Bez wątpienia fotodepilacja SHR jest jedną z najnowocześniejszych rozwiązań z zakresu fotodepilacji. Ta udoskonalona i bardziej zaawansowana technologia IPL pozwala na jeszcze skuteczniejszą, szybszą i bardziej komfortową depilację w porównaniu do metody podstawowej.

Jak działa depilacja laserowa SHR?

Nazwa metody epilacji laserowej SHR jest skrótem od angielskiego wyrażenia Super Hair Removal. Podstawowy mechanizm usuwania owłosienia jest taki sam, jak w przypadku metody IPL i innych typów depilacji laserowej. Jest to zjawisko selektywnej termolizy, czyli pochłaniania światła i przekształcania go w energię cieplną przez niektóre substancje obecne w organizmie. Zaliczamy do nich także melaninę, czyli naturalny barwnik włosów. Ogrzewanie jej prowadzi do obumarcia komórek mieszków włosowych i końcowego zaniku włosa. Skóra, która zawiera mało melaniny, nie zostaje natomiast uszkodzona.

Cena: 27 000,00 zł
Cena zawiera 23% VAT
szt.

Pozwól swoim klientom cieszyć się gładką, młodzieńczą i promienną skórą, dzięki zaawansowanym laserom E-light, dostępnym w ofercie sklepu ATTRE.EU. Łączą one technologię światła pulsacyjnego IPL z radiofrekwencją (RF) dla osiągnięcia wyjątkowych rezultatów w szerokim spektrum zabiegów estetycznych.

Nasze lasery E-light są wyjątkowo wszechstronne, co pozwala na przeprowadzanie różnorodnych zabiegów, takich jak trwała depilacja, redukcja zmarszczek, leczenie trądziku, usuwanie naczynek czy rozjaśnianie przebarwień skóry. Dzięki precyzyjnemu dostosowywaniu parametrów zabiegu fotoodmładzanie laserowe za pomocą naszych sprzętów jest odpowiednie dla różnych typów skóry i problemów skórnych, zapewniając bezpieczeństwo i komfort Twoim klientom.

IPL/RF laser – co to jest?

Laser E-light (laser pulsacyjny) to innowacyjne urządzenie wykorzystujące synergiczne działanie dwóch technologii: światła pulsacyjnego IPL (Intense Pulsed Light) oraz radiofrekwencji (RF). Dzięki temu połączeniu, lasery E-light zapewniają efektywne i precyzyjne zabiegi, które odpowiadają na potrzeby klientów o różnych typach skóry i problemach skórnych.

Laser do fotoodmładzania – jak działa?

Oto jak działa laser E-light:

 • światło pulsacyjne IPL: Intense Pulsed Light to technologia emitowania szerokopasmowego światła o różnych długościach fal. Gdy światło IPL dociera do skóry, jest selektywnie absorbowane przez chromofory (barwniki) obecne w skórze, takie jak melanina czy hemoglobina. Absorpcja światła powoduje podgrzewanie wybranych tkanek, co prowadzi do zniszczenia niechcianych struktur, takich jak włosy, naczynka krwionośne czy zmiany pigmentacyjne, jednocześnie nie uszkadzając otaczających tkanek;
 • radiofrekwencja (RF): to technologia oparta na wysokiej częstotliwości prądu elektrycznego, która generuje ciepło w głębszych warstwach skóry. Ciepło stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, które są kluczowe dla utrzymania jędrności i elastyczności skóry. Stymulacja procesów regeneracyjnych pomaga w redukcji zmarszczek, liftingu skóry oraz poprawie jej ogólnej kondycji. W przypadku laserów E-light, IPL i RF są stosowane jednocześnie, co pozwala na osiągnięcie większej skuteczności zabiegów. Dzięki zastosowaniu radiofrekwencji energia IPL jest lepiej skierowana do celu, co zwiększa precyzję zabiegu i minimalizuje ryzyko podrażnień czy dyskomfortu dla pacjenta.

Laser E-light – zastosowanie

Lasery E-light mają szerokie zastosowanie w medycynie estetycznej. Oto niektóre z nich:

 • trwała depilacja: lasery E-light są skuteczne w usuwaniu niechcianych włosów na twarzy i ciele. Światło IPL penetruje skórę, docierając do mieszka włosowego i niszcząc go za pomocą ciepła, co prowadzi do trwałego uszkodzenia cebulki włosa;
 • leczenie trądziku: lasery E-light pomagają w redukcji trądziku poprzez selektywne niszczenie bakterii odpowiedzialnych za stan zapalny oraz regulowanie produkcji łoju przez gruczoły łojowe;
 • redukcja zmarszczek i lifting skóry: E-light stymuluje produkcję kolagenu i elastyny w skórze, co prowadzi do zwiększenia jędrności, elastyczności i wygładzenia zmarszczek;
 • usuwanie naczynek krwionośnych: światło IPL celuje w hemoglobinę, która jest obecna w naczynkach krwionośnych, powodując koagulację krwi i zamykanie naczyń. W rezultacie naczynka stają się mniej widoczne lub całkowicie znikają;
 • rozjaśnianie przebarwień skóry: E-light jest skuteczny w usuwaniu przebarwień, takich jak plamy słoneczne. Światło IPL celuje w melaninę (barwnik odpowiedzialny za ciemne przebarwienia), rozkładając ją, co prowadzi do wybielenia obszaru;
 • redukcja blizn i rozstępów: stymulacja produkcji kolagenu i elastyny pomaga w regeneracji tkanek, co prowadzi do wygładzenia blizn czy rozstępów;
 • poprawa ogólnej kondycji skóry: RF/IPL lasery wspomagają procesy regeneracyjne, redukując widoczność porów, wygładzając skórę oraz przywracając jej młodzieńczy wygląd.

Depilacja IPL/RF – jak wybrać odpowiednie urządzenie?

Depilacja laserowa E-light wymaga odpowiedniego sprzętu. Znajdziesz taki, zwracając uwagę na parametry, takie jak:

 • moc i regulacja energii: sprawdź, czy urządzenie ma wystarczającą moc do przeprowadzania różnorodnych zabiegów. Możliwość regulacji energii IPL i RF pozwala na precyzyjne dostosowanie zabiegu do potrzeb klienta i minimalizowanie ryzyka efektów ubocznych;
 • długość fal świetlnych: różne długości fal są odpowiednie do różnych zabiegów. Upewnij się, że wybrane urządzenie oferuje zakres długości fal świetlnych, które są potrzebne do przeprowadzania planowanych zabiegów;
 • typ i liczba aplikatorów: różne aplikatory mogą być dedykowane do różnych części ciała czy typów zabiegów. Wybierz urządzenie z odpowiednią liczbą i rodzajem aplikatorów, które najlepiej pasują do potrzeb Twojego gabinetu;
 • szybkość pracy i czas życia lampy: szybsze urządzenia pozwalają na przeprowadzenie większej liczby zabiegów w krótszym czasie, a dłuższa żywotność lampy zmniejsza koszty. Sprawdź, jak długo można używać lampy, zanim będzie konieczna jej wymiana;
 • wielofunkcyjność: jeśli planujesz oferować szeroki zakres usług, rozważ zakup kombajnu kosmetycznego z funkcją E-light, który łączy kilka technologii w jednym urządzeniu;
 • jakość i renoma producenta: wybieraj lasery E-light od renomowanych producentów, którzy oferują wysokiej jakości urządzenia, dobrą obsługę posprzedażową oraz gwarancję na swoje produkty;
 • szkolenia i wsparcie: upewnij się, że producent lub dostawca oferuje szkolenia oraz wsparcie techniczne i serwisowe, abyś mógł w pełni wykorzystać możliwości urządzenia i świadczyć usługi na najwyższym poziomie;
 • cena: porównaj ceny urządzeń E-light, ale pamiętaj, że najtańsze opcje mogą nie spełniać wszystkich Twoich potrzeb. Weź pod uwagę również koszty eksploatacji, takie jak wymiana lamp czy serwis;
 • opinie innych specjalistów: sprawdź opinie innych osób z branży na temat konkretnych modeli i producentów, aby wybrać urządzenie, które spełni Twoje oczekiwania.

Odkryj moc lasera E-light i zacznij oferować rewolucyjne zabiegi w swoim gabinecie. Skontaktuj się z nami, aby poznać bliżej ofertę ATTRE.EU.

Menu Szukaj więcej więcej
  • ATTRE.EU urządzenia medyczne i kosmetyczne
  • ATTRE.EU jest polską marką urządzeń medycznych oraz kosmetycznych z bezpośrednią dystrybucją do gabinetów medycyny estetycznej, salonów kosmetycznych, ośrodków spa na terenie całej Polski i Europy

  • ul. Kineskopowa 1 G

  • 05-500 Piaseczno

   Polska

  • Tel.:+48510845604

  • E-mail:
   biuro@attre.eu
  • Zapisz się do newslettera
   Chcesz otrzymać atrakcyjne oferty urządzeń kosmetycznych zapisz się na newsletter.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium