Lasery dostępne w naszej ofercie to w pełni profesjonalne urządzenia wyposażone w najnowocześniejsze rozwiązania i technologie.  Dbamy o to, żeby oferować Państwu innowacyjne technologie i lasery najwyższej jakości.  Nasz asortyment spełnia najwyższe kryteria bezpieczeństwa.

Laser ndyag q-swiched Versso Laser ndyag q-swiched Versso
Cena: 40 000,00 zł 40000.00 PLN
Cena zawiera 23% VAT
szt.
zobacz więcej
 • nowość
Laser diodowy do depilacji MEDIFLEX Laser diodowy do depilacji MEDIFLEX
Cena: 75 000,00 zł 75000.00 PLN
Cena zawiera 8% VAT
szt.
zobacz więcej
Laser ZEUS Q-switch NDYAG Laser ZEUS Q-switch NDYAG
Cena: 25 000,00 zł 25000.00 PLN
Cena zawiera 23% VAT
szt.
zobacz więcej
 • nowość
Laser frakcyjny CO2 NEOFRAX Laser frakcyjny CO2 NEOFRAX
Cena: 70 000,00 zł 70000.00 PLN
Cena zawiera 8% VAT
szt.
zobacz więcej
Laser frakcyjny CO2 FRAX-MED Laser frakcyjny CO2 FRAX-MED
Cena: 62 000,00 zł 62000.00 PLN
Cena zawiera 8% VAT
szt.
zobacz więcej
Laser aleksandrytowy ALEXLIGHT 755nm Laser aleksandrytowy ALEXLIGHT 755nm
Cena: 120 000,00 zł 120000.00 PLN
Cena zawiera 23% VAT
szt.
zobacz więcej
Laser pikosekundowy do usuwania tatuażu PICOSKIN Laser pikosekundowy do usuwania tatuażu PICOSKIN
Cena: 62 000,00 zł 62000.00 PLN
Cena zawiera 23% VAT
szt.
zobacz więcej
Laser diodowy do depilacji SLD SMART Laser diodowy do depilacji SLD SMART
Cena: 35 000,00 zł 35000.00 PLN
Cena zawiera 8% VAT
szt.
zobacz więcej
Laser diodowy do zamykania naczynek SPIDER 980nm Laser diodowy do zamykania naczynek SPIDER 980nm
Cena: 19 999,00 zł 19999.00 PLN
Cena zawiera 23% VAT
szt.
zobacz więcej
Laser diodowy do depilacji LUNA - laser mobilny Laser diodowy do depilacji LUNA - laser mobilny
Cena: 40 000,00 zł 40000.00 PLN
Cena zawiera 23% VAT
szt.
zobacz więcej
Laser frakcyjny CO2 ablacyjny UNIFRAX Laser frakcyjny CO2 ablacyjny UNIFRAX
Cena: 47 000,00 zł 47000.00 PLN
Cena zawiera 23% VAT
szt.
zobacz więcej
Laser LIPOLIGHT 1060nm do wyszczuplania Laser LIPOLIGHT 1060nm do wyszczuplania
Cena: 98 000,00 zł 98000.00 PLN
Cena zawiera 23% VAT
szt.
zobacz więcej
Laser wysokoenergetyczny LASERCONN 810nm na bóle Laser wysokoenergetyczny LASERCONN 810nm na bóle
Cena: 22 000,00 zł 22000.00 PLN
Cena zawiera 23% VAT
szt.
zobacz więcej
Laser pikosekundowy PICOSKIN PRO Laser pikosekundowy PICOSKIN PRO
Cena: 90 000,00 zł 90000.00 PLN
Cena zawiera 23% VAT
szt.
zobacz więcej
 • nowość

 

Lasery kosmetyczne i medyczne

Wybierając laser kosmetyczny do salonu czy gabinetu kosmetycznego, warto zastanowić się przede wszystkim nad klientem, jaki będzie odwiedzał dane miejsce oraz jego potrzebami. To właśnie target jest kluczowym aspektem do określenia zakresu oferty i ewentualnego poszerzania możliwości.

Decydując się na zakup lasera medycznego, warto szczególną uwagę również zwrócić na profil gabinetu czy kliniki. Podstawową cechą, określającą skuteczność lasera, będą parametry techniczne urządzenia, jakość wykonania i realne możliwości zabiegowe aparatury. Każdy laser dostępny w naszej ofercie to w pełni profesjonalne urządzenie.

Jako dystrybutor laserów kosmetycznych i medycznych dążymy do tego, by nasz asortyment spełniał najwyższe kryteria bezpieczeństwa. Nasze urządzenia wyposażone są w najnowocześniejsze rozwiązania i technologie. Dbamy o to żeby oferować Państwu innowacyjne technologie i lasery najwyższej jakości.

 

PicoSkin to najnowszej generacji laser pikosekundowy

  PicoSkin to najnowszej generacji laser pikosekundowy

Lasery

Lasery zarówno kosmetyczne jak i medyczne, charakteryzujące się wysoką jakością to obecnie nieodłączny element każdego profesjonalnego gabinetu. Lasery kosmetyczne to nowoczesna aparatura, która pozwala wyjść naprzeciw potrzebom klientów, pacjentów i stworzyć szeroki wachlarz zabiegowy spełniający ich indywidualne wymagania. To nieodłączny element wyposażenia salonów kosmetycznych, gabinetów dermatologicznych czy klinik medycyny estetycznej.

Obecnie nikt już sobie nie wyobraża zabiegów estetycznych bez użycia specjalistycznej aparatury HI-TECH. Lasery diodowe, lasery aleksandrytowe, lasery frakcyjne, lasery pikosekundowe czy neodymojagowe stały się nieodłącznym elementem salonów kosmetycznych, a laserowe usuwanie owłosienia jednym z podstawowych zabiegów kosmetycznych. Dlatego nikt już teraz się nie zastanawia czy warto kupić lasery? Tylko jakie urządzenie wybrać? Jaki laser będzie najlepszy? i który laser najlepiej sprawdzi się w profesjonalnym salonie?

Lasery to specjalistyczne urządzenia optyczne, urządzenie emitujące promieniowanie elektromagnetyczne z zakresu światła widzialnego, ultrafioletu lub podczerwieni, wykorzystujące zjawisko emisji wymuszonej. Słowo „LASER” pochodzi od angielskiego „Light Amplification by Stimulated Emission of Radiation”, co w tłumaczeniu oznacza „Wzmacnianie światła przez stymulowaną emisję promieniowania”.

W uproszczeniu, laser działa poprzez pobudzanie cząsteczek światła, zwanymi fotonami, za pomocą energii, co skutkuje uwalnianiem światła w bardzo skoncentrowanej formie. Efektem tego procesu jest powstanie wiązki laserowej charakteryzującej się spójnością. Laser to urządzenie emitujące wiązkę o bardzo wąskim obszarze widma (duża moc, ale mała szerokość linii emisyjnej). Dzięki temu laser jest urządzeniem niezwykle precyzyjnym i bardzo skutecznym, ale w wąskim obszarze działania.
  

Lasery kosmetyczne

Pierwotnie przeznaczeniem wykorzystania laserów były zabiegi stricte medyczne, dziś jednak lasery są chętnie wykorzystywane w kosmetologii i medycynie estetycznej. Z każdym rokiem, sięga po nie coraz więcej salonów kosmetycznych, a zakres ich wykorzystywania stale się poszerza o nowe strefy branży beauty.

PicoSkin to najnowszej generacji laser pikosekundowy

Obecnie lasery w kosmetologii cieszą się dużym zainteresowaniem i wykorzystuje się je powszechnie. Wpływ na to niewątpliwie ma duża skuteczność działania, stałe udoskonalanie technologii oraz rosnąca dostępność urządzeń.

Laseroterapia stała się obecnie dominującym trendem w kosmetologii i medycynie estetycznej i jedną z ulubionych form pielęgnacji skóry. 

PicoSkin to najnowszej generacji laser pikosekundowy

Jakie lasery wykorzystuje się w kosmetyce?

W kosmetyce i kosmetologii obecnie korzysta się z wielu różnych urządzeń laserowych. Lasery kosmetyczne są wyposażone w różne technologie i emitują fale o różnej długości. Poniżej wymieniamy najczęściej stosowane w kosmetologii lasery.

 

Lasery kosmetyczne:

lasery diodowe do depilacji

lasery diodowe do zamykania naczynek

lasery diodowe do lipolizy

lasery aleksandrytowe

lasery neodymojagowe (lasery ND YAG)

lasery pikosekundowe

lasery Q-Switched

lasery frakcyjne CO₂

 

 

 

Warto tu nadmienić, że w kosmetyce wykorzystuje się też urządzenia uznawane powszechnie za lasery, które nimi nie są. Są to urządzenia emitujące światło w szerszym zakresie niż lasery i technicznie rzecz biorąc laserami nie są. Należą do nich urządzenia z technologią IPL, DPL czy technologią NIR.

Różnice pomiędzy laserem, a technologią IPL są bardzo duże. Światło lasera jest monochromatyczne, natomiast IPL emituje światło polichromatyczne. Różnią się też sposobem emisji światła. Energia lasera jest skoncentrowana, jego promień ma określony kierunek. W urządzeniach z technologią IPL emisja światła jest rozbieżna, a obszar skóry jest naświetlany jednorodnie.

Jak wybrać najlepszy laser kosmetyczny?

Wybierając laser kosmetyczny należy przede wszystkim zastanowić się do czego chcemy go wykorzystywać. Należy dokładnie przeanalizować potrzeby i możliwości zabiegowe urządzenia. Lasery charakteryzują się precyzją działania i wielką skutecznością, jednak mają ograniczone możliwości oddziaływania. Dlatego ważne jest, żeby dokładnie określić czego oczekuje się od urządzenia. Dopiero potem należy zastanowić się jaką wybrać technologię laserową. Przed zakupem lasera kosmetycznego należy zwrócić też uwagę na parametry techniczne urządzenia, jakość jego wykonania, a także na jakość szkolenia i dostępność serwisu.

 

 

 

 

Do czego są wykorzystywane lasery w kosmetyce?

 

 

do resurfacingu

do odmładzania i przebudowy skóry

do ujędrniania i zagęszczania skóry

do usuwania blizn i rozstępów

do trwałej depilacji (epilacji)

do usuwania tatuaży i makijażu permanentnego

do zamykania naczyń krwionośnych

do usuwania przebarwień wszelkiego pochodzenia

do usuwania tkanki tłuszczowej

Lasery medyczne

Medycyna stosuje lasery do leczenia różnych schorzeń już od kilkudziesięciu lat zarówno do biostymulacji jak i precyzyjnego uszkadzania tkanek. Wykorzystuje fale widzialne, bliską podczerwień jak i fale długie.

Lasery wykorzystywane w medycynie:ekscymerowe

argonowe

KTP

barwnikowe PDL (ang. Pulsed Dye Laser),

rubinowe

aleksandrytowe

diodowe (półprzewodnikowe)

neodymowo-yagowy (Nd:YAG)

erbowo-yagowy (Er:YAG)

erbowo-szklane (Er:Glass)

frakcyjne CO₂

wysokoenergetyczne

tulowe

pikosekundowe

nanosekundowe

Q-Switched

 

 

Lasery w medycynie są wykorzystywane w szerszym zakresie niż w kosmetologii. Oprócz zastosowania estetycznego są również wykorzystywane w chirurgii i dermatologii do cięcia i usuwania zmian skórnych (kurzajek, brodawek, nowotworów, włókniaków, narośli), w okulistyce (np. korekcie wad wzroku), w dermatologii (np. leczenie przebarwień, bielactwa), w laryngologii, w ortopedii (m.in. w leczeniu przewlekłych stanów zapalnych i bólu) oraz w leczeniu wielu innych schorzeń.

Profesjonalne lasery medyczne – dystrybucja

Lasery kosmetyczne i medyczne z naszej oferty spełniają najwyższe standardy jakości. To połączenie najnowszych technologii, zaawansowanych systemów i sprawdzonych komponentów. Oferujemy sprawdzone, bezpieczne i skuteczne rozwiązania w które warto inwestować. Profesjonalne narzędzia pracy zapewnią Państwu oczekiwane efekty zabiegowe. Naszą ofertę charakteryzuje dobry stosunek jakości do ceny. Dlatego warto inwestować w wysokiej klasy lasery medyczne i kosmetyczne sygnowane marką ATTRE.EU.

Nie czekaj i odmień swój gabinet z nami już dziś!

 

 

 

 

Menu Szukaj więcej więcej
  • ATTRE.EU urządzenia medyczne i kosmetyczne
  • ATTRE.EU jest polską marką urządzeń medycznych oraz kosmetycznych z bezpośrednią dystrybucją do gabinetów medycyny estetycznej, salonów kosmetycznych, ośrodków spa na terenie całej Polski i Europy

  • ul. Kineskopowa 1 G

  • 05-500 Piaseczno

   Polska

  • Tel.:+48510845604

  • E-mail:
   biuro@attre.eu
  • Zapisz się do newslettera
   Chcesz otrzymać atrakcyjne oferty urządzeń kosmetycznych zapisz się na newsletter.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium