Promocje
Analizer skóry 3D - Urządzenie do analizy skóry twarzy
Analizer skóry 3D - Urządzenie do analizy skóry twarzy

9 500,00 zł

Cena regularna: 12 900,00 zł

Najniższa cena: 12 900,00 zł
szt.
oczyszczanie wodorowe Hydrogen Oxygen 6w1
oczyszczanie wodorowe Hydrogen Oxygen 6w1

4 999,00 zł

Cena regularna: 7 900,00 zł

Najniższa cena: 4 999,00 zł
szt.
Radiofrekwencja 448 kHz, VITALIFT
Radiofrekwencja 448 kHz, VITALIFT

40 000,00 zł

Cena regularna: 57 000,00 zł

Najniższa cena: 40 000,00 zł
szt.
ENDO platforma wielofunkcyjna do modelowania sylwetki
ENDO platforma wielofunkcyjna do modelowania sylwetki

55 000,00 zł

Cena regularna: 60 000,00 zł

Najniższa cena: 55 000,00 zł
szt.

O firmie

ATTRE.EU działa na terenie Europy od 2016 roku. Jest producentem, importerem oraz dystrybutorem nowoczesnych urządzeń kosmetycznych i medycznych. Zajmuje się kompleksową obsługą klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych.

Pomaga w doborze odpowiednich urządzeń i parametrów, dostarcza, instaluje i uruchamia zakupiony sprzęt. Prowadzi profesjonalne szkolenia z zakresu obsługi urządzeń i procedur zabiegowych oraz poszkoleniowy program wsparcia klienta. Firma posiada własne zaplecze serwisowo-techniczne. Gwarantuje autoryzowany serwis i naprawę urządzeń na oryginalnych częściach producenta.

ATTRE.EU oferuje swoim klientom najnowsze technologie i sprawdzone terapie zabiegowe w przystępnej cenie. Dostarcza produkty spełniające najwyższe standardy jakości wykonania i doskonałe parametry techniczne. Produkty wyróżnia innowacyjność, intuicyjność użytkowania oraz nowoczesny design. Jakość jest potwierdzona certyfikatami CE, CE MEDYCZNE lub FDA.

 

 
 

Urządzenia kosmetyczne i medyczne

Jesteśmy producentem i bezpośrednim importerem innowacyjnych urządzeń dla salonów kosmetycznych i gabinetów medycyny estetycznej. Celem naszych działań jest dostarczanie do naszych klientów nowoczesnych urządzeń, które pozwolą rozwinąć zakres usług lub zwiększyć konkurencyjność na rynku.

Każde urządzenie musi na siebie zarobić!

Wiemy, że każdy salon kosmetyczny, gabinet medycyny estetycznej zakup urządzeń rozpatruje w kategoriach inwestycji, która musi się zwrócić. Cena jest ważnym czynnikiem przy podejmowaniu decyzji zakupowej tak, by usługi świadczone w gabinecie przynosiły zysk ekonomiczny. Dbamy, by nasze ceny urządzeń były jak najbardziej atrakcyjne przy zachowaniu wysokiej jakości urządzeń.

Jakość i Certyfikacja urządzeń

Bezpieczeństwo pracy w salonie kosmetycznym jest dla nas najważniejsze. Wszystkie urządzenia sygnowane naszą marką są bezpieczne i posiadają certyfikację CE, CE medyczne lub certyfikat FDA.

 

Nasza marka

Wszystkie dostarczane urządzenia są sygnowane marką ATTRE.EU, która jest zarezerwowana dla innowacyjnych urządzeń kosmetycznych i medycznych.

 

Serwis i Gwarancja

Jako producent i bezpośredni importer urządzeń Hi-Tech posiadamy własne zaplecze serwisowe i techniczne. Gwarantujemy serwis i naprawę gwarancyjną na oryginalnych częściach i zgodnie z wytycznymi producenta urządzeń. Naprawy nie powodują zmiany parametrów urządzeń i zachowują bezpieczeństwo pracy.

 

Szkolenia i Wsparcie

Przy zakupie urządzeń gwarantujemy profesjonalne przeszkolenie z obsługi urządzenia i procedur zabiegowych. Po szkoleniu wiemy, że podczas pracy pojawiają się pytania, wątpliwości – cały czas możesz na nas liczyć, będziemy twoim wsparciem.

 

NASI SZKOLENIOWCY 

 

Sabina

Sabina Skupień-Roch

Licencjonowany kosmetolog, absolwentka szkoły podyplomowej z zakresu nowoczesnej kosmetologii w medycynie estetycznej. Z branżą Beauty związana od 2010 roku.

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w pracy kosmetologa zdobyte w Instytucie Kosmetologii i Laseroterapii oraz w prowadzeniu własnego gabinetu.

Specjalizuje się w kosmetologii aparaturowej, nieustannie poszerza swoją wiedzę i umiejętności. Uczestniczy w licznych kongresach i targach branżowych.

Kieruje się zasadą: „Pasja rodzi profesjonalizm. Profesjonalizm to jakość wykonywanych usług.”

Klaudia Mierzejewska

W branżę beauty wkroczyła 10 lat temu wykonując makijaże okolicznościowe. Następnie ukończyła studia z zakresu kosmetologii na poziomie licencjackim.

Doświadczenie w terapiach zabiegowych zdobyła w kilku Warszawskich klinikach, gdzie głównie pracowała z technologiami HI-TECH.

Jako szkoleniowiec stawia na holistyczne podejście do klienta i bezpieczeństwo procedur.

Klaudia Kozłowska

Ukończyła studia z zakresu kosmetologii. Już na studiach rozpoczęła pracę z klientem oferując drobne zabiegi kosmetyczne (stylizacja brwi i rzęs).

Doświadczenie zdobywała współpracując z Warszawskimi klinikami. Stale uczy się nowych technologii i poszerza swoją wiedzę.

Specjalizuje się w kosmetologii estetycznej, radiofrekwencji mikroigłowej i makijażu permanentnym.

 

 

 

Do zobaczenia,

Zespół ATTRE.EU

 


 

 Attre.eu - importer urządzeń kosmetycznych i medycznych

 

 
 
Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium