Promocje
Oczyszczanie wodorowe - Hydrogen 6w1
Oczyszczanie wodorowe - Hydrogen 6w1
7 900,00 zł 4 999,00 zł
szt.
Glowskin O+ oczyszczanie twarzy
Glowskin O+ oczyszczanie twarzy
13 000,00 zł 8 999,00 zł
szt.
Radiofrekwencja Mikroigłowa Frakcyjna RF
Radiofrekwencja Mikroigłowa Frakcyjna RF
13 000,00 zł 9 959,00 zł
szt.
Karboksyterapia z medycznym gazem laparoskopowym
Karboksyterapia z medycznym gazem laparoskopowym
14 000,00 zł 13 500,00 zł
szt.
Analizer skóry 3D
Analizer skóry 3D
12 900,00 zł 8 000,00 zł
szt.
Laser Q-Switched ND YAG - ATTRE.EU
Laser Q-Switched ND YAG - ATTRE.EU
14 999,00 zł 13 999,00 zł
szt.
O firmie

ATTRE.EU urządzenia kosmetyczne i medyczne

Jesteśmy bezpośrednim importerem innowacyjnych urządzeń kosmetycznych dla salonów kosmetycznych i gabinetów medycyny estetycznej. Celem naszych działań jest dostarczanie do naszych klientów nowoczesnych urządzeń, które pozwolą rozwinąć się zakres usług lub zwiększyć konkurencyjność na rynku.

Nasze motto to: Każde urządzenie musi na siebie zarobić!

Wiemy, że każdy salon kosmetyczny, gabinet medycyny estetycznej zakup urządzeń rozpatruje w kategoriach inwestycji która musu się zwrócić. Cena jest ważnym czynnikiem przy podejmowaniu decyzji zakupowej tak by usługi świadczone w gabinecie przynosiły zysk ekonomiczny. Dbamy by nasze ceny urządzeń były jak najbardziej atrakcyjne przy zachowaniu wysokiej jakości urządzeń.

Jakość i Certyfikacja urządzeń

Bezpieczeństwo pracy w salonie kosmetycznym jest dla nas najważniejsze. Wszystkie importowane urządzenia i sygnowane naszą marką są bezpieczne i posiadają certyfikację CE, CE medyczne lub certyfikat FDA.

Nasza marka ATTRE.EU

Wszystkie dostarczane urządzenia kosmetyczne i medyczne są sygnowane marką ATTRE.EU która jest zarezerwowana dla urządzeń innowacyjnych dla gabinetów medycyny estetycznej i salonów branży beauty.

Serwis i Gwarancja

Jako bezpośredni importer urządzeń Hi-Tech posiadamy własne zaplecze serwisowe i techniczne. Gwarantujemy serwis i naprawę gwarancyjną na oryginalnych częściach producenta i zgodnie z wytycznymi producenta urządzeń. Jesteśmy w stałym kontakcie z departamentami serwisowymi i badań, i rozwoju największych producentów urządzeń Hi-Tech dzięki czemu wszystkie naprawy nie powodują zmiany parametrów pracy twoich urządzeń i zachowują bezpieczeństwo pracy.

Szkolenia i Wsparcie

Przy zakupie urządzeń gwarantujemy pełne przeszkolenia z obsługi urządzenia i procedur zabiegowych dla twojego salonu kosmetycznego lub gabinetów medycyny estetycznej. Po szkoleniu wiemy, że podczas pracy pojawiają się pytania, wątpliwości – cały czas możesz na nas liczyć będziemy twoim wsparciem.

Do zobaczenia,
Zespół ATTRE.EU

 


 

Menu Szukaj więcej więcej
  • ATTRE.EU urządzenia medyczne i kosmetyczne
  • ATTRE.EU jest bezpośrednim dostawcą urządzeń medycznych i kosmetycznych do gabinetów medycyny estetycznej, salonów kosmetycznych, ośrodków spa na terenie całej Polski.

  • ul. Kineskopowa 1 budynek G lok. 211

  • 05-500 Piaseczno

  • Tel.:+48-510-845-604
  • E-mail:biuro@attre.eu
  • Zapisz się do newslettera
   Chcesz otrzymać atrakcyjne oferty zapisz się na newsletter.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl