Promocje
Analizer skóry 3D - Urządzenie do analizy skóry twarzy
Analizer skóry 3D - Urządzenie do analizy skóry twarzy

9 500,00 zł

Cena regularna: 12 900,00 zł

Najniższa cena: 12 900,00 zł
szt.
oczyszczanie wodorowe Hydrogen Oxygen 6w1
oczyszczanie wodorowe Hydrogen Oxygen 6w1

4 999,00 zł

Cena regularna: 7 900,00 zł

Najniższa cena: 4 999,00 zł
szt.
Radiofrekwencja 448 kHz, VITALIFT
Radiofrekwencja 448 kHz, VITALIFT

40 000,00 zł

Cena regularna: 57 000,00 zł

Najniższa cena: 40 000,00 zł
szt.
endermologia ENDO - platforma wielofunkcyjna do modelowania sylwetki
endermologia ENDO - platforma wielofunkcyjna do modelowania sylwetki

55 000,00 zł

Cena regularna: 60 000,00 zł

Najniższa cena: 55 000,00 zł
szt.

O firmie

Kim jesteśmy i co robimy

ATTRE.EU działa na terenie Europy od 2016 roku. Jest producentem, importerem oraz dystrybutorem nowoczesnych urządzeń kosmetycznych i medycznych. Specjalizujemy się w najnowszych technologiach i kompleksowej obsłudze klientów indywidualnych i instytucjonalnych.

Pomagamy w doborze odpowiednich urządzeń i parametrów, dostarczamy, instalujemy i uruchamiamy zakupiony sprzęt. Prowadzimy profesjonalne szkolenia z zakresu obsługi urządzeń i procedur zabiegowych oraz poszkoleniowy program wsparcia klienta. Firma posiada własne zaplecze serwisowo-techniczne. Gwarantuje autoryzowany serwis i naprawę urządzeń na oryginalnych częściach producenta zarówno w okresie gwarancyjnym jak i pogwarancyjnym. Serwis w okresie gwarancyjnym jest świadczony w systemie door to door, a w przypadku awarii większości urządzeń - oferujemy urządzenia zastępcze.

Oferujemy klientom najnowsze technologie i sprawdzone terapie zabiegowe w przystępnej cenie. Dostarczamy produkty spełniające najwyższe standardy jakości wykonania i doskonałe parametry techniczne. Produkty wyróżnia innowacyjność, intuicyjność użytkowania oraz nowoczesny design. Jakość naszych urządzeń jest potwierdzona certyfikatami CE, CE MEDYCZNE lub FDA oraz nagrodami konkursów branżowych. Na niektóre urządzenia oferujemy nawet 3 letni okres gwarancji.

Wsparcie merytoryczne

Cena każdego kupowanego u nas urządzenia zawiera szkolenie produktowe. Szkolenia prowadzimy zarówno w salonach u klientów, online, jak i w siedzibie naszej firmy. Podczas szkolenia trenerzy przekazują instrukcję obsługi urządzenia wraz z zaleceniami konserwacyjnymi i skryptem szkoleniowym (który zawiera m.in. opis technologii, wprowadzenie merytoryczne dotyczące fizjologii poruszanego tematu, przebieg wizyty i zabiegu, kartę pacjenta, zalecenia przed i po zabiegowe, przeciwskazania, parametry zabiegowe i częstotliwość wykonywania zabiegów oraz możliwości łączenia technologii). Po szkoleniu uczestnicy otrzymują certyfikat potwierdzający zdobycie nowych umiejętności. Nasi trenerzy służą wsparciem merytorycznym również po szkoleniu. Klienci otrzymują możliwość kontaktu z nimi telefonicznego oraz za pośrednictwem emaila.

Nasi trenerzy to szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem. Wykwalifikowani kosmetolodzy i fizjoterapeuci. Eksperci specjalizujący się technologiach Hi-Tech dla kosmetologii, medycyny estetycznej i fizjoterapii. Praktycy, którzy z pasją badają możliwości nowych technologii. Są autorami artykułów w prasie branżowej i prelegentami na kongresach i konferencjach.

 

 

Wielowiązkowe lasery diodowe do epilacji

  Wielowiązkowe lasery diodowe do epilacji

 

Wsparcie marketingowe

Naszym klientom oferujemy wsparcie marketingowe. Organizujemy liczne sesje zdjęciowe, nagrywamy filmy reklamowe i zabiegowe. Nasz zespół grafików opracowuje powyższe materiały i udostępniamy je klientom, aby na ich podstawie mogli stworzyć własne. Wśród materiałów dostępnych w chmurze znajdą Państwo m.in. zdjęcia, filmy, broszury produktowe, grafiki do ulotek, banerów, roll-upów, postów i relacji. Służymy wsparciem podczas otwierania nowych placówek. Prowadzimy kanały na social mediach (Facebook, Instagram, Tik Tok, You Tube) i promujemy na nich naszych klientów (np. pokazujemy ich efekty zabiegowe).

Oferta urządzeń

Nasza oferta jest bardzo rozbudowana. Znajdą w niej Państwo m.in.: lasery (np. diodowe, aleksandrytowe, neodymowo-yagowe, Q-Switch, pikosekundowe, nanosekundowe, frakcyjne CO₂, wysokoenergetyczne), urządzenia wyposażone w technologię IPL, DPL, NIR, HIFU, plasma, platformy do modelowania sylwetki, endermologię, rolki, kriolipolizę, presoterapię, radiofrekwencję (np. mikroigłową, frakcyjną, 448kHz, sześciopasmową), falę uderzeniową, falę elektromagnetyczną, kombajny kosmetyczne, karboksyterapię, analizery skóry, oczyszczanie wodorowe, chłodziarki zabiegowe, ewakuatory dymu oraz tunelowe sterylizatory powietrza.

 
 
 

Urządzenia kosmetyczne i medyczne

Jesteśmy producentem i bezpośrednim importerem innowacyjnych urządzeń dla salonów kosmetycznych i gabinetów medycyny estetycznej. Celem naszych działań jest dostarczanie do naszych klientów nowoczesnych urządzeń, które pozwolą rozwinąć zakres usług lub zwiększyć konkurencyjność na rynku.

Każde urządzenie musi na siebie zarobić!

Wiemy, że każdy salon kosmetyczny, gabinet medycyny estetycznej zakup urządzeń rozpatruje w kategoriach inwestycji, która musi się zwrócić. Cena jest ważnym czynnikiem przy podejmowaniu decyzji zakupowej tak, by usługi świadczone w gabinecie przynosiły zysk ekonomiczny. Dbamy, by nasze ceny urządzeń były jak najbardziej atrakcyjne przy zachowaniu wysokiej jakości urządzeń.

Jakość i Certyfikacja urządzeń

Bezpieczeństwo pracy w salonie kosmetycznym jest dla nas najważniejsze. Wszystkie urządzenia sygnowane naszą marką są bezpieczne i posiadają certyfikację CE, CE medyczne lub certyfikat FDA.

 

Nasza marka

Wszystkie dostarczane urządzenia są sygnowane marką ATTRE.EU, która jest zarezerwowana dla innowacyjnych urządzeń kosmetycznych i medycznych.

 

Serwis i Gwarancja

Jako producent i bezpośredni importer urządzeń Hi-Tech posiadamy własne zaplecze serwisowe i techniczne. Gwarantujemy serwis i naprawę gwarancyjną na oryginalnych częściach i zgodnie z wytycznymi producenta urządzeń. Naprawy nie powodują zmiany parametrów urządzeń i zachowują bezpieczeństwo pracy.

 

Szkolenia i Wsparcie

Przy zakupie urządzeń gwarantujemy profesjonalne przeszkolenie z obsługi urządzenia i procedur zabiegowych. Po szkoleniu wiemy, że podczas pracy pojawiają się pytania, wątpliwości – cały czas możesz na nas liczyć, będziemy twoim wsparciem.

 

NASI SZKOLENIOWCY 

 

Sabina

Sabina Skupień-Roch

Od 2010 r. licencjonowany kosmetolog, absolwentka szkoły podyplomowej z zakresu nowoczesnej kosmetologii w medycynie estetycznej. Specjalizuje się w kosmetologii aparaturowej. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w pracy kosmetologa zdobyte w Instytucie Kosmetologii i Laseroterapii oraz w prowadzeniu własnego gabinetu. Autorka artykułów publikowanych na łamach prasy branżowej, prelegentka kongresów, wykładów i pokazów technologii. Nieustannie poszerza swoją wiedzę i umiejętności. Kieruje się zasadą: „Pasja rodzi profesjonalizm. Profesjonalizm to jakość wykonywanych usług.”

Klaudia Mierzejewska

Trener marki Attre.eu specjalizujący się w testowaniu nowych technologii. Niezwykle wnikliwy obserwator z zaangażowaniem prowadzący eksperymenty. Licencjonowany kosmetolog z doświadczeniem w terapiach zabiegowych zdobytym w kilku Warszawskich klinikach. Osoba obdarzona niezwykłym darem do przekazywania wiedzy, cierpliwa i systematyczna.  Pracuje głównie z technologiami HI-TECH. Stawia na holistyczne podejście do klienta i bezpieczeństwo procedur.

Klaudia Kozłowska

Ukończyła studia z zakresu kosmetologii. Już na studiach rozpoczęła pracę z klientem oferując drobne zabiegi kosmetyczne. Doświadczenie zdobywała współpracując z Warszawskimi klinikami. Stale uczy się nowych technologii i poszerza swoją wiedzę. Specjalizuje się w kosmetologii aparaturowej, radiofrekwencji mikroigłowej i makijażu permanentnym.

Anna Dragan

Trener marki Attre.eu, właściciel kliniki medycznej w Norwegii. Terapeutka medycznej pielęgnacji skóry z kilkunastoletnim doświadczeniem w leczeniu laserem, zabiegach medycznych, estetycznych i SPA. Specjalista z zakresu obrzęku lipidowego i obrzęku limfatycznego. Od 23 lat łączy kosmetologię aparaturową z terapią manualną oraz nieustannie poszerza swoje umiejętności i kwalifikacje. Szkoleniowiec z wieloletnim doświadczeniem w zakresie wykorzystywania terapii Tecar w fizjoterapii i kosmetologii.

 

Do zobaczenia,

Zespół ATTRE.EU

 


 

 Attre.eu - importer urządzeń kosmetycznych i medycznych

 

 
 
Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium