O firmie

ATTRE.EU urządzenia kosmetyczne i medyczne

Jesteśmy bezpośrednim importerem innowacyjnych urządzeń dla salonów kosmetycznych i gabinetów medycyny estetycznej. Celem naszych działań jest dostarczanie do naszych klientów nowoczesnych urządzeń, które pozwolą rozwinąć zakres usług lub zwiększyć konkurencyjność na rynku.

Nasze motto to: Każde urządzenie musi na siebie zarobić!

Wiemy, że każdy salon kosmetyczny, gabinet medycyny estetycznej zakup urządzeń rozpatruje w kategoriach inwestycji, która musi się zwrócić. Cena jest ważnym czynnikiem przy podejmowaniu decyzji zakupowej tak, by usługi świadczone w gabinecie przynosiły zysk ekonomiczny. Dbamy, by nasze ceny urządzeń były jak najbardziej atrakcyjne przy zachowaniu wysokiej jakości urządzeń.

Jakość i Certyfikacja urządzeń

Bezpieczeństwo pracy w salonie kosmetycznym jest dla nas najważniejsze. Wszystkie importowane urządzenia i sygnowane naszą marką są bezpieczne i posiadają certyfikację CE, CE medyczne lub certyfikat FDA.

Nasza marka ATTRE.EU

Wszystkie dostarczane urządzenia kosmetyczne i medyczne są sygnowane marką ATTRE.EU, która jest zarezerwowana dla urządzeń innowacyjnych w gabinetach medycyny estetycznej i salonach branży beauty.

Serwis i Gwarancja

Jako bezpośredni importer urządzeń Hi-Tech posiadamy własne zaplecze serwisowe i techniczne. Gwarantujemy serwis i naprawę gwarancyjną na oryginalnych częściach i zgodnie z wytycznymi producenta urządzeń. Jesteśmy w stałym kontakcie z departamentami serwisowym największych producentów urządzeń Hi-Tech, dzięki czemu wszystkie naprawy nie powodują zmiany parametrów urządzeń i zachowują bezpieczeństwo pracy.

Szkolenia i Wsparcie

Przy zakupie urządzeń gwarantujemy profesjonalne przeszkolenie z obsługi urządzenia i procedur zabiegowych. Po szkoleniu wiemy, że podczas pracy pojawiają się pytania, wątpliwości – cały czas możesz na nas liczyć, będziemy twoim wsparciem.

Do zobaczenia,
Zespół ATTRE.EU

 


 

 Attre.eu - importer urządzeń kosmetycznych i medycznych

 

 
 
Menu Szukaj więcej więcej
  • ATTRE.EU urządzenia medyczne i kosmetyczne
  • ATTRE.EU jest producentem i dystrybutorem urządzeń medycznych oraz kosmetycznych do gabinetów medycyny estetycznej, salonów kosmetycznych, ośrodków spa na terenie całej Polski.

  • ul. Kineskopowa 1 G

  • 05-500 Piaseczno

  • Tel.:+48510845604

  • E-mail:
   biuro@attre.eu
  • Zapisz się do newslettera
   Chcesz otrzymać atrakcyjne oferty urządzeń kosmetycznych zapisz się na newsletter.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl