Promocje
Analizer skóry 3D - Urządzenie do analizy skóry twarzy
Analizer skóry 3D - Urządzenie do analizy skóry twarzy

9 500,00 zł

Cena regularna: 12 900,00 zł

Najniższa cena: 12 900,00 zł
szt.
oczyszczanie wodorowe Hydrogen Oxygen 6w1
oczyszczanie wodorowe Hydrogen Oxygen 6w1

4 999,00 zł

Cena regularna: 7 900,00 zł

Najniższa cena: 4 999,00 zł
szt.
Radiofrekwencja 448 kHz, VITALIFT
Radiofrekwencja 448 kHz, VITALIFT

40 000,00 zł

Cena regularna: 57 000,00 zł

Najniższa cena: 40 000,00 zł
szt.
endermologia ENDO - platforma wielofunkcyjna do modelowania sylwetki
endermologia ENDO - platforma wielofunkcyjna do modelowania sylwetki

55 000,00 zł

Cena regularna: 60 000,00 zł

Najniższa cena: 55 000,00 zł
szt.

Leasing sprzętu kosmetycznego

Leasing urządzeń kosmetycznych i medycznych marki ATTRE.EU

Jako wiodący dostawca urządzeń kosmetycznych i medycznych jesteśmy zweryfikowanym dostawcą dla firm leasingowych.

 1. Leasing z Millennium Leasing
 2. Leasing i Pożyczki medyczne poprzez doradcę KRC MedFinance (duży wybór ofert leasingu m.in. PKO leasing, oferta dla podmiotów medycznych i lekarzy)
 3. Leasing Leaselink (szybka procedura online)
 4. Leasing z Santander Leasing

zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem pracownika firmy ATTRE.EU lub bezpośrednio z doradcą leasingu.

 

 

Finansowanie urządzeń za pośrednictwem Millennium Leasing

Leasing urządzeń kosmetycznych poprzez Millennium Leasing
Innowacyjne rozwiązania – prosty zysk z inwestycji
Dzięki wieloletniej współpracy z doświadczonym partnerem - Millennium Leasing, oferujemy możliwość skorzystania z
kompleksowego finansowania zakupu naszych urządzeń na specjalnych warunkach:

 • Uproszczona procedura oraz decyzja leasingowa w ciągu kilku minut
 • Opłata wstępna już od 10%
 • Wysokość rat leasingowych dopasowana do potrzeb Klienta
 • Obsługa umowy za pośrednictwem intuicyjnej i bezpiecznej platformy eBOK
  Ofertę dopasujemy do indywidualnych potrzeb Twojej firmy!

Kontakt z doradcą Millenniumleasing:
Anna Skowrońska
e-mail: anna.skowronska@millenniumleasing.com.pl
tel.:     + 48 530779982

 


 

Leasing i Pożyczki medyczne poprzez doradcę KRC MedFinance

Firma KRC jest specjalistycznym doradcą finasowym w sektorze beauty a w swojej ofercie posiada finansowanie poprzez PKO Leasing, Simens, DLL, LeaseLink

leasing urządzeń medycznych poprzez doradcę KRC

Leasingu w PKO Leasing:

Procedura uproszczona ma być uproszczona, bez nadmiernie obszernych wniosków, jedynie oświadczenie o dochodach. Nie wszystkie firmy finansujące rozumieją znaczenie tego słowa, ale my dokładnie wiemy, że mamy do dyspozycji rozwiązanie które działa naprawdę sprawnie. Nasi klienci cenią sobie szybkość i efekty naszych rozwiazań czego potwierdzeniem są referencje które otrzymaliśmy. Na ten moment jesteśmy najbardziej skuteczni na rynku, i przez cały czas ciężko pracujemy aby tak pozostało......

Procedury uproszczonej leasingu w PKO Leasing:

 • do 300.000 PLN netto zaangażowania,
 • minimalna wpłata wstępna to 10%  przy działalności 6 miesięcy.
 • 20% wpłaty wstępnej dla nowych działalności.
 • okres leasingu operacyjnego od 24 - 60 miesięcy,
 • okres leasingu finansowego od    6 – 60 miesięcy.
 • okres pożyczki do 5 lat.

Dokumenty wymagane do decyzji -  dowód osobisty, uproszczony wniosek.

 

Pożyczki medyczne dla podmiotów medycznych i lekarzy

Pożyczka medyczna to produkt pozwalający sfinansować zakup urządzeń medycznych od dostawców polskich oraz zagranicznych. Przedmiotem finansowania mogą być zarówno urządzenia nowe jak i używane (rekondycjonowane ). Możemy również sfinansować wyposażenie gabinetu oraz koszt prac adaptacyjnych. Lekarz wskazuje nam jakie urządzenie planuje zakupić wraz z informacją jaka firma będzie dostawcą sprzętu, następnie nasz doradca przygotowuje oferty finansowania i po akceptacji jednego z wariantów zostaje przygotowana umowa pożyczki. Aby ułatwić i przyśpieszyć załatwienie wszystkich formalności podpisanie umowy odbywa się najczęściej w miejscu prowadzenia praktyki lekarskiej.

Podstawowe cechy pożyczki medycznej:

 • Okres finansowania do 7 lat,
 • bez wpłat początkowych,
 • możliwość finansowania nowych praktyk lekarskich
 • wymagane dokumenty: dowód osobisty, prawo wykonywania zawodu.

Pożyczka medyczna to najbardziej optymalna forma finansowania zakupu urządzeń medycznych pod względem jej kosztu, oraz uproszczonym do minimum formalnościom w zakresie procedury  do 250 tys EUR.

Kontakt z doradcą KRC Med Finance

Karolina Polańska

KRC Med Finance
ul. Gen. de Gaulle'a 8  lok.210 
43-100 Tychy, Poland 
tel. kom:+48 535 557 988 
tel/fax   +48 32 780 54 44
e-mail: k.polanska@krc.com.pl

 


 

FINANSOWANIE DLA KLIENTÓW — Leasing LeaseLink online

Leasing urządzeń kosmetycznych nigdy nie był tak szybki i prosty. Procedura online pozwoli Ci szybko przeprowadzić proces weryfikacji wniosku, sprawdzić wielkość miesięcznych opłat leasingowych i kwotę pierwszej wpłaty. Pod każdym produktem znajdziesz klawisz, który automatycznie przeprowadzi Cię do kalkulatora a później do pełnego wniosku. Procedura zajmuje od 15 do 30 minut.

leasing urządzeń kosmetycznych

 

FINANSOWANIE DLA KLIENTÓW — Raty

Zakup urządzeń kosmetycznych może odbyć się poprzez raty.

 

 

 

 

FINANSOWANIE DLA KLIENTÓW — Leasing

 

 

 

Leasing sprzętu kosmetycznego

Przedsiębiorcom, którzy poszukują atrakcyjnej formy finansowania nowego sprzętu kosmetycznego, proponujemy naszą ofertę leasingową stworzoną we współpracy z firmą LeaseLink. W Attre.eu zyskujesz doskonałe warunki leasingu operacyjnego, co otwiera Ci dostęp do wszystkich urządzeń i akcesoriów z naszej oferty. LeaseLink przygotował ofertę szytą na miarę potrzeb salonów kosmetycznych. Propozycja leasingu pozwoli na korzystanie z urządzeń kosmetycznych Hi-Tech, laserów kosmetycznych i medycznych, urządzeń do modelowania sylwetki i medycyny estetycznej, jak również kombajnów kosmetycznych, integrujących wiele funkcji w ramach jednego rodzaju sprzętu. Jeśli chcesz wyposażyć swój salon w nowoczesne urządzenia kosmetyczne, leasing stanowi skuteczną i ekonomiczną metodę na osiągnięcie tego celu. Leasing sprzętu kosmetycznego w Attre.eu pozostaje dostępny dla większości przedsiębiorców, dostarczając im sprawdzonych narzędzi dla rozwoju i pozyskiwania nowych klientów. Po upłynięciu okresu obowiązywania umowy leasingowej masz możliwość wykupienia sprawdzonego przedmiotu po korzystnej cenie, uwzględniającej koszty amortyzacji z całego okresu objętego leasingiem.

Leasing na urządzenia kosmetyczne — zalety tej formy finansowania

Jeśli zastanawiasz się, czy leasing urządzeń kosmetycznych przyniesie Ci wymierne korzyści, za chwilę rozwiejemy Twoje wątpliwości. Każdy salon kosmetyczny powinien dążyć do maksymalizacji korzyści dla klientów, a środkiem do celu staje się m.in. pozyskanie zaawansowanych urządzeń. Zakup sprzętu za gotówkę wykracza często poza możliwości finansowe początkującego przedsiębiorcy, który na każdym kroku poszukuje metod optymalizacji wydatków. Jeśli chcesz wyposażyć swój salon w nowoczesny i renomowany sprzęt kosmetyczny leasing otwiera przed Tobą ogromne możliwości. Oferta LeaseLink dla salonów kosmetycznych dokonujących zakupów w Atrre.eu obejmuje minimum formalności, całodobową procedurę leasingową w 100% online, transparentność i brak dodatkowych opłat, a także ekspresową decyzję po wysłaniu wniosku. Uproszczony tryb weryfikacji ogranicza procedury do minimum, dzięki czemu od wypełnienia wniosku do decyzji nie mija dłużej niż 15 minut. Leasing urządzeń kosmetycznych otwiera przed Twoją firmą możliwość finansowania wielu różnych przedmiotów. W większości przypadków nie musisz nawet wnosić wkładu własnego, a spłata rat odbywa się na korzystnych, nieobciążających warunkach. Nawet jeśli posiadasz fundusze na zakup sprzętu za gotówkę, leasing dla salonu kosmetycznego chroni płynność finansową Twojej firmy i daje dostęp do większej ilości sprzętu. Udostępniany w Attre.eu leasing na urządzenia kosmetyczne pomoże Ci rozszerzyć zakres oferowanych usług, zachęcając nowych klientów do odwiedzenia Twojego salonu.

Leasing dla salonu kosmetycznego krok po kroku

Pierwszym krokiem na drodze do finalizacji umowy leasingowej pozostaje wybór przedmiotu leasingu i wprowadzenie w formularzu danych Twojej firmy. Zakup sprzętu kosmetycznego w leasingu będzie możliwy po zapoznaniu się i akceptacji przez leasingobiorcę oferty od LeaseLink, przedstawionej natychmiast po przesłaniu zapytania. Kolejny etap polega na uzupełnieniu dodatkowych danych i przelaniu 1 zł na wskazane konto bankowe celem weryfikacji tożsamości. W ciągu 10 minut otrzymasz potwierdzenie i decyzję, a wraz z nią — umowę leasingową do podpisu. Po przesłaniu do LeaseLink umowy leasingowej z podpisem elektronicznym i dokonaniu opłaty początkowej możesz już tylko przygotowywać odpowiednie miejsce w salonie i oczekiwać na wymarzony sprzęt. Cała procedura na leasing urządzeń kosmetycznych zyskuje uznanie za intuicyjność, szybkość i korzystne warunki finansowe. Sklep Attre.eu we współpracy z partnerem LeaseLink gwarantuje całkowitą transparentność finansową, wygodę i bezpieczeństwo każdej transakcji. Wspólnie tworzymy nową przestrzeń dla rozwoju Twojego salonu kosmetycznego, wykorzystując leasing w celu umożliwienia firmom dostępu do profesjonalnych urządzeń.

Leasing urządzeń kosmetycznych, które na siebie zarabiają

W sklepie Attre.eu zamieściliśmy sprzęt dla salonów kosmetycznych o udowodnionym potencjale do generowania przychodów. Salon kosmetyczny bazuje na wiedzy i doświadczeniu personelu, lecz to właśnie zaawansowane urządzenia dają możliwość wykonywania zabiegów, które pozwolą wyróżnić się spośród konkurencji. Leasing sprzętu kosmetycznego otwiera dostęp do nowych technologii, umożliwiając ich testowanie w warunkach rynkowych. Leasing dla salonu kosmetycznego nie obciąża Twojej kieszeni, lecz wspomaga utrzymanie płynności finansowej. Urządzenia kosmetyczne z oferty sklepu Attre.eu wyznaczają standardy na rynku usług kosmetycznych. Asortyment stworzony na potrzeby najbardziej wymagających zabiegów poszerzy katalog Twoich usług, otwierając salon kosmetyczny na grono nowych klientów. Zachęcamy do skorzystania z propozycji leasingu sprzętu kosmetycznego, który wyróżnia się przejrzystością, niskimi opłatami i szybkim procesem decyzyjnym.

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium