Promocje
oczyszczanie wodorowe Hydrogen Oxygen 6w1
oczyszczanie wodorowe Hydrogen Oxygen 6w1
7 900,00 zł 4 999,00 zł
szt.
Fala uderzeniowa Pro
Fala uderzeniowa Pro
18 000,00 zł 15 000,00 zł
szt.
Laser do usuwania tatuaży Q-Switched ND YAG ELES
Laser do usuwania tatuaży Q-Switched ND YAG ELES
18 999,00 zł 16 250,00 zł
szt.
Lipo HIFU do ciała z głowicą Liposonix
Lipo HIFU do ciała z głowicą Liposonix
12 000,00 zł 9 500,00 zł
szt.
Zentto termolifting NIR
Zentto termolifting NIR
40 000,00 zł 35 000,00 zł
szt.

Wynajem

Wprowadzamy nową usługę wynajmu długoterminowego urządzeń kosmetycznych na okres 1 roku. Po roku możesz zwrócić urządzenie, wynajmować dalej lub zakupić

Wunajem urządzęń kosmetycznych Warszawa Piaseczno

Dlaczego warto wynajmować urządzenia kosmetyczne?

Czy można uniknąć inwestycji, a mimo to cieszyć się korzyściami płynącymi z  posiadania w swoim salonie specjalistycznych urządzeń kosmetycznych? Tak.  Subskrypcja to sprawdzony model biznesowy, który będzie przynosił korzyści na  wielu płaszczyznach. Szczególnie w obliczu tak dynamicznych czasów, w których  żyjemy. Obecna sytuacja, sprawia, że inwestowanie dużych sum w profesjonalny  sprzęt jest trudną do podjęcia decyzją. Wynajem sprzętu to elastyczne  rozwiązanie, które nie jest długofalowym zobowiązaniem, wybierz potrzebny  sprzęt, a umowę wynajmu na 12 miesięcy bez problemu zawrzesz przez Internet.  Jakie wynikają korzyści z tego rozwiązania?

Zacznijmy od niskich kosztów. Nie wykładasz jednorazowo ogromnej sumy, nie  musisz brać kredytu ani spłacać zawyżonych rat. Płacisz za to, czego używasz, a  nie za pełną wartość sprzętu. Niemniej ważna jest faktura VAT — każdy przedsiębiorca wie, jak ważne są  koszty. WeSub wystawia dokument co miesiąc, przez cały okres trwania umowy. Jeżeli chodzi o umowę, w standardzie to 12 miesięcy — czyli akurat tyle by  zobaczyć, czy sprzęt na siebie zarabia i czy jest to rozwiązanie, które aktualnie  najlepiej sprawdza się dla Ciebie. Co ważne, gdy umowa się skończy, dostajesz  szereg elastycznych możliwości. Możesz sprzęt wynająć na kolejny okres,  obniżając swoją miesięczną ratę, wykupić go bądź oddać – Attre wraz z WeSub  wszystkim się zajmą i przekażą sprzęt kolejnemu użytkownikowi. Dbanie o  środowisko to dla nas jeden z priorytetów.

Wybór sprzętu, zawarcie umowy — wszystko załatwisz od ręki, online. Nie musisz  biegać do banku, sprawdzać zdolności kredytowej ani załatwiać żadnych  zaświadczeń. Po prostu wybierasz sprzęt, który zostanie do ciebie błyskawicznie  dostarczony. I już — możesz używać!

Jaka jest przewaga wynajmu długoterminowego?

W przypadku gotówki, kredytu i leasingu, sprawa jest dość prosta – sprawdzamy  z ceną katalogową producenta, ile potrzebujemy środków i pobieramy je z  budżetu firmy lub ubiegamy się o finansowanie zewnętrzne, generując w ten  sposób dług. Dodatkowo, przez zmiany w leasingu związane z Polskim Ładem,  sprzedaż sprzętu po okresie leasingu przestała się opłacać. Dlaczego więc  zostawać ze starym sprzętem, podczas gdy rynek oferuje nam coraz to lepsze  możliwości, a trendy w branży zmieniają się z dnia na dzień? Dzięki wynajmowi,  możesz swoim klientom oferować usługi, na których najbardziej im zależy i  reagować na zmiany zachodzące w Twojej branży.

Wynajem, z punktu widzenia klienta, nie ma nic wspólnego z wartością  katalogową. Pozwala ona obniżyć próg inwestycji, ponieważ przedmiotem umowy nie jest własność, tylko „korzystanie”. Miesięczna opłata, ustalana jest odrębnie  w stosunku do wyceny producenta, burząc całkowicie barierę inwestycji –  rozliczane jest wyłącznie użytkowanie przedmiotu, w formie comiesięcznej  płatności, wielokrotnie mniejszej od ceny zakupu „własności”.

Przekonaj się o tym jaką wygodę daje Ci wynajem, skorzystaj z naszego  rozwiązania już dziś. 

 

Mateusz Ciastoń
Vendor Manager

(+48) 889 353 628
mateusz.ciaston@wesub.pl

Menu Szukaj więcej więcej
  • ATTRE.EU urządzenia medyczne i kosmetyczne
  • ATTRE.EU jest polską marką urządzeń medycznych oraz kosmetycznych z bezpośrednią dystrybucją do gabinetów medycyny estetycznej, salonów kosmetycznych, ośrodków spa na terenie całej Polski i Europy

  • ul. Kineskopowa 1 G

  • 05-500 Piaseczno

   Polska

  • Tel.:+48510845604

  • E-mail:
   biuro@attre.eu
  • Zapisz się do newslettera
   Chcesz otrzymać atrakcyjne oferty urządzeń kosmetycznych zapisz się na newsletter.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium