POWER DPL + RF

Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 35 000,00 zł
Cena zawiera 23% VAT
35000.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Ocena: 5
Kod produktu: 2B1F-629DE

Opis

 POWER DPL + RF nowa generacja IPL Elight

POWER DPL + RF nowa generacja IPL Elight

 POWER DPL Pro + RF nowa generacja IPL Elight

Fotoodmładzanie

 POWER DPL Pro + RF nowa generacja IPL Elight

Naczynia krwionośne

 POWER DPL Pro + RF nowa generacja IPL Elight

Epilacja

 POWER DPL Pro + RF nowa generacja IPL Elight

Leczy trądzik i przebarwienia

 POWER DPL Pro + RF nowa generacja IPL Elight

Obkurcza pory i regeneruje skórę

 POWER DPL Pro + RF nowa generacja IPL Elight

Redukuje rozstępy 

 

POWER DPL to nowoczesne urządzenie wielofunkcyjne z technologią DPL. Oddziałuje na skórę szerokim spektrum światła. Dedykowany jest do pracy na naczyniach krwionośnych i walki z przebarwieniami. Usuwa owłosienie, odmładza i leczy trądzik.

 

Jak działa laser?

Zacznijmy od zrozumienia czym jest laser. Laser to urządzenie emitujące światło spójne w postaci wiązki o bardzo wąskim obszarze widma (duża moc, ale mała szerokość linii emisyjnej). Dzięki temu laser jest precyzyjny i bardzo skuteczny, ale w wąskim obszarze działania.

Jak działa IPL?

Natomiast urządzenia wyposażone w technologię IPL (Intense Pulsed Light) emitują wiązkę szerokiego spektrum niespójnych pulsujących fal świetlnych. Dlatego pomimo tego, że w potocznym języku mówi się, że „IPL to laser” – to nim nie jest. Urządzenia z technologią IPL nie są laserami. Jednak technologia ta ma wiele zalet. Jest od dawna znana i stosowana w kosmetologii oraz dermatologii. Lecznicze działanie szerokiego spektrum światła jest z powodzeniem wykorzystywane w zabiegach na naczyniach krwionośnych (tzw. zamykanie naczynek, usuwanie rumienia), redukcji przebarwień, leczeniu trądziku, fotoodmładzaniu skóry oraz usuwaniu owłosienia.  

Można powiedzieć, że technologia IPL to konkurencyjna technologia do urządzeń wyposażonych w światło laserów. Laser działa precyzyjnie np. podczas depilacji oddziałuje na melaninę i trwale uszkadza mieszek włosa uniemożliwiając jego ponowny wzrost. Światło IPL działa inaczej - uszkadza mieszek włosa termicznie, ale dzięki szerokiemu spektrum światła działa również na naczynia krwionośne. Trwale je uszkadzając odcina mieszek od substancji odżywczych i w ten sposób uniemożliwia ponowną jego pracę. Obie technologie są skuteczne, ale działają w inny sposób.

Technologia IPL jest uniwersalna. Dzięki szerokiemu spektrum światła można ją z powodzeniem stosować do różnych zabiegów. Nie jest tak precyzyjna jak światło lasera, ale daje więcej możliwości. Podczas jednego zabiegu działamy bardziej kompleksowo i można osiągać efekty na wielu płaszczyznach (np. nie tylko usunąć pajączki, ale też odmłodzić skórę).

 

 

POWER DPL + RF nowa generacja IPL Elight

  POWER DPL + RF nowa generacja IPL Elight

 

Jak działa DPL?

Technologia DPL (Dye Pulsed Light) to w skrócie udoskonalona technologia IPL. Wykorzystuje działanie niekoherentnych fal świetlnych w trochę węższym zakresie niż IPL, jednak nie tak wąskim jak laser.

POWER DPL + RF nowa generacja IPL Elight

Dzięki tej technologii nadal mamy wiele możliwości zabiegowych, ale działamy trochę bardziej precyzyjnie niż IPL. Węższa wiązka światła mniej wpływa na otaczające pole zabiegowe tkanki. Można więc użyć większej mocy i działać skuteczniej bez ponoszenia ryzyka ewentualnych szkód. Dlatego technologia DPL jest delikatna i można ją stosować do nawet bardzo wrażliwych skór. Urządzenia wyposażone w technologię DPL są skuteczne i precyzyjne. Nie wywołują podrażnień i idealnie sprawdzają się w leczeniu zmian naczyniowych.

 

POWER DPL - multifunkcyjne urządzenie do zadań specjalnych

POWER DPL to multifunkcyjne urządzenie o szerokim spektrum działania przeznaczone dla profesjonalistów (kosmetologów, dermatologów i gabinetów medycyny estetycznej).

Zastosowana w urządzeniu technologia DPL (Dye Pulsed Light) działa na skórę niekoherentnymi falami świetlnymi.

POWER DPL to delikatne światło pulsacyjne o małej dawce energii dedykowane do pracy na naczyniach krwionośnych, walki z przebarwieniami, fotoodmładzania, leczenia trądziku i usuwania owłosienia.

Dodatkowo urządzenie zostało wzbogacone o fale radiowe RF, które dają jeszcze więcej możliwości działania! 

POWER DPL umożliwia przeprowadzenie zabiegów:

 • zamykania nieszczelnych naczyń krwionośnych
 • obkurczania naczyń krwionośnych (leczy malformacje)
 • uszczelniania naczyń krwionośnych
 • likwidacji rumienia
 • usuwania przebarwień, zmian pigmentacyjnych
 • fotoodmładzania
 • wybielania skóry
 • leczenia trądziku
 • redukcji bakterii odpowiedzialnych za trądzik
 • obkurczania porów
 • usuwania obrzęków
 • regeneracji skóry
 • terapii przeciwstarzeniowej
 • usuwania owłosienia na twarzy i ciele
 • redukcji rozstępów

 

 

 

POWER DPL + RF nowa generacja IPL Elight

 POWER DPL = DPL + RF

 

POWER DPL + RF nowa generacja IPL Elight

Zastosowanie POWER DPL w leczeniu zmian naczyniowych

Urządzenia wyposażone w technologię DPL są skuteczne i precyzyjne. Nie wywołują podrażnień i idealnie sprawdzają się w leczeniu zmian naczyniowych. Usuwają nieszczelne naczynia krwionośne, leczą malformacje naczyniowe i drobne sieci teleangiektazji, likwidują rumień i zaczerwienienie skóry.

Badania potwierdziły, że w zabiegach z użyciem technologii DPL absorbcja hemoglobiny jest 30 razy większa niż w przypadku urządzeń wyposażonych w IPL. To właśnie hemoglobina jest obecna w erytrocytach i pochłania ciepło emitowane przez światło DPL. Nagrzane miejscowo czerwone krwinki powodują podgrzanie naczynka, które zostaje obkurczone lub zniszczone, a następnie naturalnie wchłonięte przez organizm.

Technologia DPL działa na widoczność naczyń krwionośnych dwutorowo. Oprócz precyzyjnego działania na naczynia krwionośne stymuluje też syntezę włókien kolagenowych i elastynowych. Proces ten zagęszcza skórę, a naczynia krwionośne stają się dodatkowo mniej widoczne.

POWER DPL na przebarwienia

Przebarwienia skórne powstają w wyniku nieprawidłowego funkcjonowania melaniny. Zastosowana w POWER DPL technologia umożliwia usuwanie zmian pigmentacyjnych wszelkiego pochodzenia poprzez selektywne oddziaływanie na melaninę. Przebarwienia to zwiększona ilość barwnika na danym obszarze skóry. Mocniejszy pigment pochłania więcej energii.

Dzięki dostarczonej przez światło DPL energii cieplnej, cząsteczki pigmentu rozpadają się. Rozbity na drobniejsze cząsteczki barwnik zostaje usunięty z organizmu przez fagocyty. POWER DPL usuwa wszelkie zmiany pigmentacyjne, plamy soczewicowate, piegi, melasmy (ostudy) i wyrównuje koloryt skóry.

 

Fotoodmładzanie POWER DPL

Urządzenie Power DPL dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii umożliwia również wybranie parametrów odpowiednich do działania na skórę odmładzająco. Światło DPL poprzez podgrzewanie skóry do temperatury 55°C oddziałuje na fibroblasty.

Komórki te odpowiadają za aktywizację procesu produkcji włókien kolagenowych i elastynowych. Stymulują produkcję kwasu hialuronowego oraz zwiększają mikrocyrkulację krwi poprawiając jej odżywienie i dotlenienie. Fotoodmładzanie niweluje oznaki starzenia się.

Sprawdzi się na wyjątkowo wymagających partiach skóry twarzy, szyi, dekoltu czy dłoni. Fototerapia DPL wyrównuje koloryt skóry, zmniejsza widoczność zmian i przebarwień skórnych. Zabieg likwiduje wiotkość, zagęszcza skórę, ujędrnia ją i uelastycznia zapewniając efekt liftingu. Wyraźnie wygładza zmarszczki i redukuje drobne blizny. Fotoodmładzanie POWER DPL jest nieinwazyjne i nie jest potrzebny okres pozabiegowej rekonwalescencji.

Zastosowanie POWER DPL w leczeniu trądziku

Technologia DPL jest najnowocześniejszą metodą leczenia trądziku różowatego i pospolitego. Światło DPL redukuje aktywność gruczołów łojowych, a także niszczy bakterie beztlenowe odpowiedzialne za powstawanie zmian trądzikowych. Dzięki temu wyciszamy istniejące zmiany zapalne i zapobiegamy powstawaniu nowych.

Światłoterapia DPL sterylizuje skórę, obkurcza pory i zmniejsza ich widoczność. Zwiększa też produkcję kolagenu i redukuje blizny potrądzikowe. Ujednolica koloryt i poprawia ogólny wygląd skóry.POWER DPL + RF nowa generacja IPL Elight

POWER DPL + RF nowa generacja IPL Elight

Depilacja POWER DPL

POWER DPL umożliwia przeprowadzenie skutecznej i trwałej depilacji. Pozwala na usunięcie nawet jasnego i delikatnego owłosienia. Działa również na włosy siwe i rude, które są niezwykle trudne do usunięcia. Pulsacyjna wiązka światła DPL działa dwojako: uszkadza mieszek włosa i naczynia krwionośne. Trwałe zniszczenie naczyń krwionośnych okalających mieszek włosa odcina go od substancji odżywczych i uniemożliwia wznowienie jego pracy.

Technologia ta jest skuteczna – podczas pierwszego zabiegu zostaje uszkodzonych około 80% mieszków włosowych (przy technologii IPL jest to ok. 60%). POWER DPL dzięki skutecznemu chłodzeniu (do -20°C!) sprawia, że depilacja jest bezbolesna i bezpieczna dla każdego fototypu skóry, a zabieg komfortowy.

Efekty stosowania POWER DPL:

• usunięcie rozszczelnionych naczyń krwionośnych
• usunięcie zmian naczyniowych
• usunięcie pajączków naczyniowych
• likwidacja rumienia
• likwidacja przebarwień i zmian pigmentacyjnych
• wyrównanie kolorytu skóry
• likwidacja bakterii beztlenowych odpowiedzialnych za trądzik (Propionibacteriaceae)
• leczenie zmian trądzikowych i rozstępów
• stymulacja, odbudowa włókien kolagenowych
• wygładzenie i lepsze napięcie skóry (lifting skóry)
• wzrost elastyczności skóry
• usuwanie owłosienia i osłabianie struktury włosa

 

Dlaczego warto wybrać POWER DPL?

Dzięki selektywnemu doborowi odpowiedniej długości fal POWER DPL pozwala zaoferować szeroki zakres usług, a wszystko w jednym urządzeniu. To ekonomiczne rozwiązanie sprawdzi się szczególnie w małych salonach kosmetycznych i gabinetach medycyny estetycznej.

Urządzenie posiada lampę ksenonową o żywotności do 1 miliona strzałów oraz dotykowy, intuicyjny panel sterujący. Zastosowano w nim trzy rodzaje chłodzenia (woda, powietrze i szkło szafirowe), które umożliwiają pracę w trybie ciągłym bez uszczerbku na jakości zabiegu.

POWER DPL to najnowocześniejsze i najskuteczniejsze na rynku urządzenie wielofunkcyjne. Został wyposażony w technologię IN-MOTION, która przyśpiesza wykonywanie zabiegów na dużych partiach ciała. POWER DPL to urządzenie inteligentne. Automatycznie rozpoznaje stosowaną głowicę i wyświetla odpowiednie menu. Posiada zaprogramowane plany zabiegowe, które sugerują odpowiednie parametry zabiegu.

Dzięki zastosowaniu szeregu czujników urządzenie gwarantuje bezpieczeństwo. Gdy któryś z parametrów nie spełnia wymogów - POWER DPL automatycznie się wyłącza.

 

POWER DPL + RF nowa generacja IPL Elight

POWER DPL + RF nowa generacja IPL Elight

Kupując POWER DPL otrzymujesz:

 • urządzenie bazowe z ekranem dotykowym
 • dwie głowice zabiegowe (VR i PR)
 • okulary ochronne dla operatora
 • okulary ochronne dla pacjenta
 • szkolenie
 • materiały szkoleniowe
 • instrukcję obsługi w języku polskim
 • kartę klienta
 • możliwość rozbudowy urządzenia o kolejne głowice
 • 2 lata gwarancji

W wersji podstawowej POWER DPL jest wyposażony w dwie głowice:

 • głowica VR fala 500-600nm - do zabiegów na naczyniach krwionośnych
 • głowica PR fala 550-650nm - do walki z przebarwieniami

Dodatkowo urządzenie można wyposażyć w:

 • głowicę HR fala 650-950nm - usuwanie owłosienia
 • głowicę SR fala 560-950nm - fotoodmładzanie skóry, usuwanie obrzęków oraz wybielanie skóry
 • głowicę AR fala 420-520nm - do walki z trądzikiem

 

Przed i po

 POWER DPL + RF nowa generacja IPL Elight

 POWER DPL + RF nowa generacja IPL Elight

 POWER DPL + RF nowa generacja IPL Elight

 

Specyfikacja techniczna: 

 
Wiązka światła

PR: 550-650nm VR:500-600nm

Opcjonalnie:( HR: 650-950nm SR: 560-950nm AR 420-520nm )

Energia 10-50J/cm2 SHR: 1-10J/cm2
Częstotliwość

1-10HZ

Moc RF

1-30W

Moc urządzenia 4000W
Powierzchnia kontaktu

szkło szafirowe

Lampa  Lampa z UK
Wielkość plamki 10*40mm dla (SR,VR,AR,PR) 15*50mm dla HR
Chłodzenie głowicy Max -10℃
System chłodzenia urządzenia

woda + półprzewodnikowe + powietrze + szkło szafirowe

Monitor 10.4 cali, dotykowy kolorowy
Żywotność urządzenia do 1 miliona strzałów
Certyfikaty

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

 

Przy zakupie gwarantujemy: 

 

Transport do klienta na terenie Polski

Profesjonalne szkolenie

Materiały szkoleniowe (skrypt + karty pacjenta)

Instrukcję obsługi

 

Certyfikat uprawniający do obsługi urządzenia ważny dla sanepidu

Profesjonalny serwis
gwarancyjny i pogwarancyjny
Dla wybranych urządzeń serwis door to door
oraz urządzenie zastępcze

Leasing/Wynajem/Raty 0%

Materiały reklamowe

 
 

 Profesjonalny laser do depilacji z innowacyjnymi wymiennymi plamkami 6 sztuk

 Profesjonalny laser do depilacji z innowacyjnymi wymiennymi plamkami 6 sztuk

Menu Szukaj więcej więcej
  • ATTRE.EU urządzenia medyczne i kosmetyczne
  • ATTRE.EU jest polską marką urządzeń medycznych oraz kosmetycznych z bezpośrednią dystrybucją do gabinetów medycyny estetycznej, salonów kosmetycznych, ośrodków spa na terenie całej Polski i Europy

  • ul. Kineskopowa 1 G

  • 05-500 Piaseczno

   Polska

  • Tel.:+48510845604

  • E-mail:
   biuro@attre.eu
  • Zapisz się do newslettera
   Chcesz otrzymać atrakcyjne oferty urządzeń kosmetycznych zapisz się na newsletter.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium