POWER DPL pro + RF

Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 49 000,00 zł
Cena zawiera 23% VAT
49000.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Ocena: 0
Kod produktu: FE49-272A8

Opis

 POWER DPL + RF nowa generacja IPL Elight

POWER DPL + RF nowa generacja IPL Elight

 POWER DPL Pro + RF nowa generacja IPL Elight

Fotoodmładzanie

 POWER DPL Pro + RF nowa generacja IPL Elight

Naczynia krwionośne

 POWER DPL Pro + RF nowa generacja IPL Elight

Epilacja

 POWER DPL Pro + RF nowa generacja IPL Elight

Leczy trądzik i przebarwienia

 POWER DPL Pro + RF nowa generacja IPL Elight

Obkurcza pory i regeneruje skórę

 POWER DPL Pro + RF nowa generacja IPL Elight

Redukuje rozstępy 

 

Dzięki wykorzystaniu niekoherentnych fal świetlnych oferuje szerokie spektrum zabiegowe.
Dedykowany jest do pracy na naczyniach krwionośnych i walki z przebarwieniami.
Usuwa owłosienie, odmładza i leczy trądzik.

 

 

POWER DPL pro to nowoczesne urządzenie wielofunkcyjne z technologią DPL oraz radiofrekwencją. Urządzenie emituje delikatne światło pulsacyjne o małej dawce energii. Technologia Dye Pulsed Light oddziałuje na skórę szerokim spektrum światła. Działa w trochę węższym zakresie niż IPL, jednak nie tak wąskim jak laser. Dzięki temu nadal mamy wiele możliwości zabiegowych, ale działamy precyzyjniej (przykładowo: DPL wchłania oksyhemoglobinę 30 razy wydajniej niż IPL).
Skoncentrowanie energii terapeutycznej działa precyzyjniej na wybrany chromofor. Węższa wiązka światła w mniejszym stopniu jest pochłaniana przez inne chromofory. Można więc użyć większej mocy i działać skuteczniej, dokładnie tam gdzie tego chcemy. Technologia DPL jest delikatna i można ją stosować do nawet bardzo wrażliwych skór. Nie wywołuje podrażnień i idealnie sprawdza się w leczeniu zmian naczyniowych.

Jakie są różnice pomiędzy laserem a technologią IPL?

Obie technologie są skuteczne, ale działają w inny sposób. Działanie lasera jest bardziej precyzyjne, natomiast technologia IPL jest bardziej uniwersalna. Laser to urządzenie emitujące światło spójne w postaci wiązki o bardzo wąskim obszarze widma (duża moc, ale mała szerokość linii emisyjnej). Dzięki temu jest precyzyjny i bardzo skuteczny, ale w wąskim obszarze działania.

Urządzenia wyposażone w technologię Intense Pulsed Light nie są laserami. Emitują wiązkę szerokiego spektrum niespójnych pulsujących fal świetlnych. Ich lecznicze działanie jest z powodzeniem wykorzystywane w zabiegach na naczyniach krwionośnych (tzw. zamykanie naczynek, usuwanie rumienia), redukcji przebarwień, leczeniu trądziku, fotoodmładzaniu skóry oraz usuwaniu owłosienia. Dzięki szerokiemu spektrum światła technologia daje więcej możliwości, można ją stosować do różnych zabiegów.

 

 

POWER DPL + RF nowa generacja IPL Elight

  POWER DPL + RF nowa generacja IPL Elight

 

Jak działa DPL?

Technologia DPL (Dye Pulsed Light) wykorzystuje działanie niekoherentnych fal świetlnych w trochę węższym zakresie niż IPL, jednak nie tak wąskim jak laser. Dzięki tej technologii nadal mamy wiele możliwości zabiegowych, ale działamy precyzyjniej niż przy użyciu technologii IPL. Węższa wiązka światła pozwala użyć większej mocy i działać skuteczniej bez ryzyka oddziaływania na inne tkanki. Dlatego technologia DPL jest delikatna i można ją stosować do nawet bardzo wrażliwych skór. Urządzenia wyposażone w technologię DPL są skuteczne i precyzyjne. Nie wywołują podrażnień i idealnie sprawdzają się w leczeniu zmian naczyniowych.

POWER DPL + RF nowa generacja IPL Elight

 

 

POWER DPL - multifunkcyjne urządzenie do zadań specjalnych

POWER DPL pro to multifunkcyjne urządzenie o szerokim spektrum działania przeznaczone dla profesjonalistów (kosmetologów, dermatologów i gabinetów medycyny estetycznej). Zastosowana w urządzeniu technologia działa na skórę niekoherentnymi falami świetlnymi.

POWER DPL pro to delikatne światło pulsacyjne o małej dawce energii dedykowane do pracy na naczyniach krwionośnych, walki z przebarwieniami, fotoodmładzania, leczenia trądziku i usuwania owłosienia. Dodatkowo urządzenie zostało wzbogacone o fale radiowe RF, które dają jeszcze więcej możliwości działania!

Technologia DPL umożliwia przeprowadzenie zabiegów:

 • zamykania nieszczelnych naczyń krwionośnych
 • obkurczania naczyń krwionośnych (leczy malformacje)
 • uszczelniania naczyń krwionośnych
 • likwidacji rumienia
 • usuwania przebarwień, zmian pigmentacyjnych
 • fotoodmładzania
 • wybielania skóry
 • leczenia trądziku
 • redukcji bakterii odpowiedzialnych za trądzik
 • obkurczania porów
 • usuwania obrzęków
 • regeneracji skóry
 • terapii przeciwstarzeniowej
 • usuwania owłosienia na twarzy i ciele
 • redukcji rozstępów

 

 

 

POWER DPL + RF nowa generacja IPL Elight

 POWER DPL = DPL + RF

 

POWER DPL + RF nowa generacja IPL Elight

Zastosowanie POWER DPL pro w leczeniu zmian naczyniowych

Badania potwierdziły, że w zabiegach z użyciem technologii DPL absorbcja hemoglobiny jest 30 razy większa niż w przypadku urządzeń wyposażonych w IPL. To właśnie hemoglobina pochłania ciepło emitowane przez światło DPL. Nagrzane miejscowo czerwone krwinki powodują podgrzanie naczynka, które zostaje obkurczone lub zniszczone, a następnie naturalnie wchłonięte przez organizm. Technologia DPL działa na widoczność naczyń krwionośnych dwutorowo. Oprócz oddziaływana naczynia krwionośne, stymuluje syntezę kolagenu i włókien elastynowych. Proces ten zagęszcza skórę, a naczynia krwionośne stają się mniej widoczne.

Urządzenie POWER DPL pro umożliwia usuwanie nieszczelnych naczyń krwionośnych, leczenie malformacji naczyniowych i drobnych sieci teleangiektazji, likwiduje rumień i zaczerwienienie skóry.

POWER DPL pro na przebarwienia

Technologia DPL umożliwia usuwanie zmian pigmentacyjnych wszelkiego pochodzenia poprzez selektywne oddziaływanie na melaninę. Melanina pochłania energię cieplną światła DPL i powoduje rozpad cząsteczek pigmentu. Rozbity na drobniejsze cząsteczki barwnik zostaje usunięty z organizmu przez fagocyty. POWER DPL pro usuwa wszelkiego pochodzenia zmiany pigmentacyjne, plamy soczewicowate, piegi, melasmy (ostudy) i wyrównuje koloryt skóry.

 

Fotoodmładzanie z POWER DPL pro

Światło DPL poprzez podgrzewanie skóry do temperatury 55°C oddziałuje na fibroblasty. Komórki te aktywizują proces produkcji włókien kolagenowych i elastynowych oraz kwasu hialuronowego. Zwiększają mikrocyrkulację krwi, poprawiają jej odżywienie i dotlenienie. Dlatego też technologia umożliwia działania odmładzające. Fotoodmładzanie niweluje oznaki starzenia się, likwiduje wiotkość, zagęszcza skórę, ujędrnia ją i uelastycznia zapewniając efekt liftingu. Wyraźnie wygładza zmarszczki i redukuje drobne blizny. Fototerapia wyrównuje też koloryt skóry, zmniejsza widoczność zmian i przebarwień skórnych. Zabieg jest nieinwazyjny i nie jest potrzebny okres rekonwalescencji.

Zastosowanie POWER DPL pro w leczeniu trądziku

Technologia DPL jest najnowocześniejszą metodą leczenia trądziku różowatego i pospolitego. Światło DPL niszczy bakterie beztlenowe odpowiedzialne za powstawanie zmian trądzikowych oraz redukuje aktywność gruczołów łojowych. Zabieg wycisza istniejące zmiany oraz zapobiega powstawaniu nowych. POWER DPL pro sterylizuje skórę, obkurcza pory i zmniejsza ich widoczność. Redukuje blizny potrądzikowe, zwiększa produkcję kolagenu, ujednolica koloryt i poprawia ogólny wygląd skóry.POWER DPL + RF nowa generacja IPL Elight

POWER DPL + RF nowa generacja IPL Elight

Depilacja POWER DPL

POWER DPL pro umożliwia przeprowadzenie skutecznej i trwałej depilacji. Światło DPL działa dwojako: uszkadza mieszek włosa i naczynia krwionośne. Trwałe zniszczenie naczyń krwionośnych okalających mieszek włosa odcina go od substancji odżywczych i uniemożliwia wznowienie jego pracy. Podczas pierwszego zabiegu zostaje uszkodzonych około 80% mieszków włosowych (przy technologii IPL jest to ok. 60%). POWER DPL pro posiada skuteczne chłodzenie (do -20°C!). Sprawia, że depilacja jest bezbolesna i bezpieczna, a zabieg komfortowy.

Efekty stosowania POWER DPL pro:

 • usunięcie rozszczelnionych naczyń krwionośnych
 • usunięcie zmian naczyniowych
 • usunięcie pajączków naczyniowych
 • likwidacja rumienia
 • likwidacja przebarwień i zmian pigmentacyjnych
 • wyrównanie kolorytu skóry
 • likwidacja bakterii beztlenowych odpowiedzialnych za trądzik (Propionibacteriaceae)
 • leczenie zmian trądzikowych i rozstępów
 • stymulacja, odbudowa włókien kolagenowych
 • wygładzenie i lepsze napięcie skóry (lifting skóry)
 • wzrost elastyczności skóry
 • usuwanie owłosienia i osłabianie struktury włosa

 

Dlaczego warto wybrać POWER DPL?

POWER DPL pro to najnowocześniejsze i najskuteczniejsze na rynku urządzenie wielofunkcyjne. Pozwala zaoferować szeroki zakres usług. Urządzenie inteligentnie rozpoznaje stosowaną głowicę i wyświetla odpowiednie menu. Posiada zaprogramowane plany zabiegowe, które sugerują odpowiednie parametry zabiegu. POWER DPL pro posiada lampę ksenonową o żywotności do 1 miliona strzałów. Zastosowano w nim trzy rodzaje chłodzenia (woda, powietrze i szkło szafirowe), które umożliwiają pracę w trybie ciągłym bez uszczerbku na jakości zabiegu. Technologia IN-MOTION przyśpiesza wykonywanie zabiegów na dużych partiach ciała, a szereg czujników gwarantuje bezpieczeństwo.

 

POWER DPL + RF nowa generacja IPL Elight

POWER DPL + RF nowa generacja IPL Elight

Kupując POWER DPL pro otrzymujesz:

 • urządzenie bazowe z ekranem dotykowym
 • dwie głowice zabiegowe (VR i PR)
 • okulary ochronne dla operatora
 • okulary ochronne dla pacjenta
 • szkolenie
 • materiały szkoleniowe
 • instrukcję obsługi w języku polskim
 • kartę klienta
 • możliwość rozbudowy urządzenia o kolejne głowice
 • 2 lata gwarancji

W wersji podstawowej POWER DPL pro jest wyposażony w dwie głowice:

 • głowica VR fala 500-600nm - do zabiegów na naczyniach krwionośnych
 • głowica PR fala 550-650nm - do walki z przebarwieniami

Dodatkowo urządzenie można wyposażyć w:

 • głowicę HR fala 650-950nm - usuwanie owłosienia
 • głowicę SR fala 560-950nm - fotoodmładzanie skóry, usuwanie obrzęków oraz wybielanie skóry
 • głowicę AR fala 420-520nm - do walki z trądzikiem

 

Przed i po

 POWER DPL + RF nowa generacja IPL Elight

 POWER DPL + RF nowa generacja IPL Elight

 POWER DPL + RF nowa generacja IPL Elight

 

Specyfikacja techniczna: 

 
Wiązka światła

PR: 550-650nm VR:500-600nm

Opcjonalnie:( HR: 650-950nm SR: 560-950nm AR 420-520nm )

Energia 10-50J/cm2 SHR: 1-10J/cm2
Częstotliwość

1-10HZ

Moc RF

1-30W

Moc urządzenia 4000W
Powierzchnia kontaktu

szkło szafirowe

Lampa  Lampa z UK
Wielkość plamki 10*40mm dla (SR,VR,AR,PR) 15*50mm dla HR
Chłodzenie głowicy Max -10℃
System chłodzenia urządzenia

woda + półprzewodnikowe + powietrze + szkło szafirowe

Monitor 10.4 cali, dotykowy kolorowy
Żywotność urządzenia do 1 miliona strzałów
Certyfikaty

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

 

Przy zakupie gwarantujemy: 

 

Transport do klienta na terenie Polski

Profesjonalne szkolenie

Materiały szkoleniowe (skrypt + karty pacjenta)

Instrukcję obsługi

 

Certyfikat uprawniający do obsługi urządzenia ważny dla sanepidu

Profesjonalny serwis
gwarancyjny i pogwarancyjny
Dla wybranych urządzeń serwis door to door
oraz urządzenie zastępcze

Leasing/Wynajem/Raty 0%

Materiały reklamowe

 
 

 Profesjonalny laser do depilacji z innowacyjnymi wymiennymi plamkami 6 sztuk

 Profesjonalny laser do depilacji z innowacyjnymi wymiennymi plamkami 6 sztuk

Menu Szukaj więcej więcej
  • ATTRE.EU urządzenia medyczne i kosmetyczne
  • ATTRE.EU jest polską marką urządzeń medycznych oraz kosmetycznych z bezpośrednią dystrybucją do gabinetów medycyny estetycznej, salonów kosmetycznych, ośrodków spa na terenie całej Polski i Europy

  • ul. Kineskopowa 1 G

  • 05-500 Piaseczno

   Polska

  • Tel.:+48510845604

  • E-mail:
   biuro@attre.eu
  • Zapisz się do newslettera
   Chcesz otrzymać atrakcyjne oferty urządzeń kosmetycznych zapisz się na newsletter.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium