endermologia ENDERMOmed

Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 58 000,00 zł
Cena zawiera 23% VAT
58000.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Kod produktu: 92E2-175CB

Opis

 endermologia Endermomed modelowanie i ujędrnianie sylwetki

endermologia Endermomed - zaawansowane urządzenie do profesjonalnych zabiegów endermologii.

Jakie zabiegi możesz wykonać na urządzeniu do endermologii Endermomed

zabiegi z urzycia urządzenia do endermologii Endermomed

Ultraskuteczne modelowanie sylwetki i ujędrnianie skóry dzięki synergii sprawdzonych metod.

 

Endermologia

Endermologia to ciśnieniowy, mechaniczny masaż oddziałujący głównie na tkankę łączną. Zabieg poprawia ukrwienie skóry oraz mikrocyrkulację płynów ustrojowych. Przyśpiesza procesy metaboliczne zachodzące w komórkach. Ujędrnia skórę i ułatwia spalanie tkanki tłuszczowej.

Endermologia szczególnie polecana jest do ujędrniania skóry, wzmocnienia tkanki łącznej, modelowania sylwetki oraz zmniejszania obwodów. Stymuluje usuwanie z organizmu toksyn i obocznych produktów przemiany materii, pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny.

Masaż podciśnieniowy wykonuje się specjalną głowicą sterowaną komputerowo. Głowica zasysa fałd skórny i masuje go rolkami. Poziom intensywności masażu oraz zasysania, a także kierunek ruchu rolek dostosowuje się do indywidualnych potrzeb klienta i oczekiwanych rezultatów. Parametry urządzenia można zmieniać podczas trwania zabiegu.

Endermologię najczęściej stosuje się do likwidacji cellulitu, wyszczuplenia oraz ujędrnienia ciała. Skutecznie modeluję sylwetkę usuwając nagromadzony lokalnie tłuszcz. Można nią również rozluźnić mięśnie, spłycić blizny i rozstępy, a także wykonać drenaż limfatyczny. Stosuje się ją najczęściej w obrębie brzucha i ud. Urządzenie można również wykorzystywać do masażu twarzy, szyi i dekoltu. Endermologia wykonana w tych okolicach poprawia elastyczność skóry, wygładza drobne zmarszczki, poprawia napięcie skóry i konturu twarzy, ust i oczu.

Podczas endermologii do pracy angażowane są także mięśnie. Zabieg powoduje ich napinanie i kurczenie się. Mechaniczny ucisk pod ciśnieniem przyśpiesza regenerację mięśni, wiązadeł i ścięgien, dlatego zalecany jest także po intensywnym wysiłku fizycznym.

 

 

endermologia Endermomed - Redukcja tkanki tłuszczowej, wygładzenie cellulitu i ujędrnienie skóry

  endermologia Endermomed skuteczny w modelowaniu sylwetki, likwidacji cellulitu oraz po zabiegach liposukcji

 

Zabieg endermologii

Zabieg endermologii powinno się wykonywać 2-3 razy w tygodniu w seriach po około 15-20 powtórzeń. Po zakończeniu serii zaleca się wykonywanie zabiegów przypominających jeden, dwa razy w miesiącu. Liczba zabiegów jest uzależniona od stopnia zaawansowania cellulitu, grubości tkanki tłuszczowej i ogólnej jakości skóry. Na początku serii może wystąpić dyskomfort podczas wykonywania masażu. Jednak z każdym kolejnym zabiegiem skóra przyzwyczaja się do odczuć towarzyszących zabiegowi.

Endermologia Endermomed ujędrniona skóra bez cellulitu, masaż próżniowy z wałkami

Bezpośrednim efektem zabiegu jest uaktywnienie układu żylnego i limfatycznego. Poprawia się przepływ limfy. Zmniejsza się poziom wody nagromadzonej w organizmie, a co za tym idzie, zmniejsza się opuchnięcie tkanek i ciało staje się zrelaksowane. Endermologia, tak jak inne rodzaje masażu, powoduje wydzielenie się endorfiny. Tzw. hormon szczęścia zmniejsza ból i wyzwala odczucia odprężenia i szczęścia.

Pierwsze zmiany w strukturze skóry związane np. ze zmniejszeniem cellulitu zauważalne są po około 6-8 zabiegach. Standardowy zabieg endermologii powinien trwać ok. 35-40 minut. W tym czasie wymasowane zostaje całe ciało (brzuch, uda, ramiona, pośladki, boczki, bryczesy, łydki, plecy). Zabieg obejmujący jedną partię ciała powinien trwać ok. 15 minut.

Endermologie można także wykonywać wspomagająco bezpośrednio przed karboksyterapią lub po kawitacji i mezoterapii igłowej.

 

Przeciwskazania do zabiegu endermologii

 • aktywna choroba nowotworowa,
 • cukrzyca z neuropatią obwodową,
 • stany zapalne i uszkodzenia mechaniczne skóry (np. egzemy, trądzik),
 • popękane naczynka krwionośne i żylaki (pojedyncze pęknięte naczynka nie dyskwalifikują, jednak należy pomijać okolice dotknięte zmianami. W przypadku skóry płytko unaczynionej, ze skłonnością do pękających naczynek, istnieje większe ryzyko pojawienia się nowych zmian),
  zakrzepica, stany zapalne w obrębie naczyń krwionośnych, przyjmowanie leków rozrzedzających krew,
 • ciąża i okres karmienia piersią,
 • tłuszczaki,
 • przepuklina brzuszna.

Endermomed to urządzenie najnowszej generacji. Zastosowana w nim technologia nie wymaga – tak jak w urządzeniach starszego typu - ubierania się do zabiegu w specjalny kostium. Masaż wykonuje się na dedykowanym urządzeniu preparacie, który wspomaga regenerację i nawilżenie skóry.

Endermomed ultraskutecznie modeluje sylwetkę i ujędrnia skórę dzięki wykorzystaniu synergii sprawdzonych metod. Zastosowanie w jednym urządzeniu aż 5 technologii masażu podciśnieniowego, rolek sferycznych, fali radiowej, kawitacji ultradźwiękowej i lasera emitującego światło podczerwone 940nm pozwala uzyskać nieosiągane dotychczas efekty.

Endermomed pozwala na precyzyjne rozmasowanie złogów tłuszczowych. Efekty masażu z wykorzystaniem sferycznych rolek można wzmocnić zastosowaniem lasera stymulującego lipolizę, falą radiową lub kawitacyjną liposukcją ultradźwiękami.

Endermomed likwiduje cellulit, wyszczupla oraz ujędrnia ciało, wzmacnia tkankę łączną, ułatwia spalanie tkanki tłuszczowej, skutecznie modeluje sylwetkę usuwając nagromadzony lokalnie tłuszcz. Stymuluje usuwanie z organizmu toksyn i obocznych produktów przemiany materii. Pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny, dlatego wykorzystywany może też być do spłycania blizn i rozstępów. Można nim rozluźniać mięśnie, a także wykonać drenaż limfatyczny.

 

 

najlepsze sprzet do endermologii Endermomed

 

 Endermomed stosuje się najczęściej w obrębie brzucha i ud, ale można go też wykorzystywać do masażu twarzy, szyi i dekoltu. Poprawia wtedy elastyczność i napięcie skóry oraz kontur twarzy, a także wygładza drobne zmarszczki.

 

 

Metody zapewniające skuteczność zabiegów:

 

Endermologia to masaż póżniowy, rolki sferyczne, fala radiowa, ultradźwieki, laser

 

endermologia endermomed z masażem podciśnieniwym

Masaż podciśnieniowy

Masaż podciśnieniowy w połączeniu z falami radiowymi i laserem emitującym światło podczerwone 940nm rozbija tkankę tłuszczową,
rozmasowuje złogi cellulitu i wygładza skórę.
Aktywuje zarówno tkanki powierzchowne, jak i głęboko położone.
Rozbija komórki tłuszczowe oraz redukuje ucisk na naczynia krwionośne
wywołane przez cellulit.
Masaż podciśnieniowy wpływa na poprawę jakości skóry.

 

Endermologia endermomed z rolkami sferycznymi

Rolki sferyczne

Masaż rolkami sferycznymi skutecznie stymuluje tkankę łączną, przywraca krążenie żylne
i limfatyczne, co eliminuje tkankę tłuszczową.
Głowica z podciśnieniem zasysa skórę, rolki jednocześnie masują fałd wygładzając cellulit, stymulując detoksykację i odżywienie tkanek.

 

Endermologia endermomed z falą radiową  

Fala radiowa

Fala radiowa wywołuje wzrost temperatury tkanek.
Energia dociera do adipocytów co wspomaga krążenie krwi i metabolizm komórek tłuszczowych oraz usuwanie toksyn z obszaru zabiegowego.
Podwyższona temperatura wywołuje efekt lipolizy – rozbija tkankę tłuszczową
przyczyniając się do redukcji cellulitu.
Ponadto fale radiowe stymulują fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny działają regenerująco oraz poprawiają jakość i jędrność skóry.

 

Endermologia Endermomed urządzenie z ultradźwiękami

Ultradźwięki

ENDERMOmed wykorzystuje nowatorskie zastosowanie ultradźwięków,
które emitowane wraz z podciśnieniem potęgują efekty. Bezpośrednio po zabiegu odczuwalne jest „rozluźnienie” tkanki tłuszczowej.
Kawitacyjna liposukcja ultradźwiękami jest skuteczną metodą niszczenia
komórek tłuszczowych.
Zastosowana technologia pozwala na wywołanie w tkankach efektu kawitacji, generując mikroskopijne „bąbelki”, które następnie implodują (zapadają się).
Siła tej reakcji powoduje rozerwanie ściany komórkowej adipocytów i uwolnienie ich zawartości do przestrzeni międzykomórkowej. Trójglicerydy uwolnione w tym procesie są następnie metabolizowane przez wątrobę i usuwane przez nerki.
Metoda pozwala na uzyskanie efektów porównywalnych do liposukcji.
Jej zaletą jest jednak bezinwazyjność
.

 

Endermologia endermomed z laserem 940nm światło podczerwone

Laser 940 nm

Dodatkowym wsparciem dla uzyskania satysfakcjonujących efektów
jest zastosowanie lasera o długości fali 940nm.
Laser wykorzystuje światło podczerwone, które oddziałuje na komórki tłuszczowe
i komórki skóry.
Poprawia mikrokrążenie i dotlenienie tkanek. Wspomaga proces lipolizy i aktywuje metabolizm tłuszczu co prowadzi do wygładzenia cellulitu.
Fibroblasty zostają pobudzone do produkcji kolagenu i elastyny
co zwiększa elastyczność i napięcie skóry.
Długości fali 940 nm oddziałuje na stymulację uwalniania ATP,
wykazując jednocześnie zdolność do aktywowania metabolizmu komórkowego
.

endermologia endermomed z laserem 940nm stosowany w gabinetach medycyny estetycznej

 

4 głowice = intensyfikacja efektów

 Endermomed maszyna do endermologii na twarz i cało

 

 

głowica do endermologia Endermomed na twarz

Mała

 • Z 3 wymiennymi nakładkami do stosowania wokół oczu, na twarz, szyję i dekolt
 • Emitowane energie: fala radiowa, laser podczerwony i masaż podciśnieniem

endermologia endermomed srednia głowica do masowania ciała

Średnia

 • Ramiona, plecy, brzuch, talię, pośladki, uda i łydki
 • Wykorzystane energie: fala radiowa, laser podczerwony, masaż podciśnieniem

endermologia partie plecy, ramiona, brzuch, talię, pośladki, uda i łydki

Duża sferyczna

 • Polecana jest na plecy, ramiona, brzuch, talię, pośladki, uda i łydki
 • Wykorzystano kawitacyjna liposukcja ultradźwiękami z podciśnieniem

maszyna do endermologia głowica duża

Duża 

 • Jest dedykowana do zabiegów na ramiona, plecy, talię, pośladki, uda, łydki i brzuch
 • Zastosowano w niej fale radiowe, laser podczerwony, masaż podciśnieniem i rolki sferyczne.
 • Istnieje możliwość wyboru obrotów rolek: w prawo, w lewo lub do środka lub ich wyłączenia.
 • Prędkość obrotu jest regulowana od 0-5.

 

Efekty

Endermologia urządzeniem ENDERMOmed to doskonały zabieg antycellulitowy, ujędrniający i wyszczuplający. Zwiększa elastyczność skóry, odżywienie i dotlenienie tkanek.
Dodatkową zaletą zabiegów urządzeniem ENDERMOmed jest zmniejszenie napięcia mięśni.
ENDERMOmed dzięki zastosowaniu terapii hybrydowej daje spektakularne efekty w porównaniu z metodami wykorzystującymi każdą z technologii oddzielnie.

 • zredukowana tkanka tłuszczowa
 • wygładzenie cellulitu
 • wymodelowana sylwetka
 • jędrna i elastyczna skóra
 • mniej obrzęków
 • poprawiony owal twarzy
 • spłycone zmarszczki
 • poprawiony stan skóry

 

 

Endermomed - endermologia urządzenie najlepsze

Specyfikacja techniczna: 

 
Ilość głowic zabiegowych do endermologii
1) głowica do twarzy z RF, 3 różnej wielkości nakładki
2) głowica średnia z rolkami, podciśnieniem + RF+ laser 940 nm
3) głowica duża z rolkami samobieżnymi, podciśnieniem + RF+ laser 940 nm
4) głowica duża sferyczna z podciśnieniem i z kawitacją ultradźwiękową 40Khz
Wymiary głowic do endermologii 1) głowica do twarzy z nakładkami: 17x10mm, 14x9mm, 10x4mm
2) głowica średnia z rolkami 43x30mm
3) głowica duża z rolkami samobieżnymi 66x40mm
4) głowica duża sferyczna 123mmx88mm
Fala radiowa

RF 13.6MHz, 60 J/cm2

Laser 940 nm / 20W
Prędkość obrotu rolek sferycznych • 0-36r/m – możliwość regulacji 5 poziomów
• 4 kierunki rotacji rolek (lewo, prawo, do środka, na zewnątrz
Ultradźwięki – kawitacja 40KHZ
Podciśnienie 5-100Kpa z regulacją poziomu mocy 1-8 z detekcją podciśnienia w czasie rzeczywistym
Tryb pracy podciśnienia Ciągły, pulsacyjny z pełną regulacją długości zassania i przerwy pomiędzy zassaniem
Ekran

12 calowy kolorowy dotykowy

Tryby pracy SINGLE/AUTO
Chłodzenie Powietrzem, 2 wydajne wentylatory
Filtry 4 filtry, każda głowica posiada swój niezależny filtr łatwy do oczyszczenia umieszczony z tyłu urządzenia
Moc urządzenia 1600W
Certyfikaty Urządzenie posiada certyfikat CE, ISO13485, ISO9001, Rohs
Wymiar aparatu 44cm x 59cm x 124cm
 

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Produkty powiązane

 

Przy zakupie gwarantujemy: 

 

Transport do klienta na terenie Polski

Profesjonalne szkolenie

Materiały szkoleniowe (skrypt + karty pacjenta)

Instrukcję obsługi

 

Certyfikat uprawniający do obsługi urządzenia ważny dla sanepidu

Profesjonalny serwis
gwarancyjny i pogwarancyjny
Dla wybranych urządzeń serwis door to door
oraz urządzenie zastępcze

Leasing/Wynajem/Raty 0%

Materiały reklamowe

 
 

 Profesjonalny laser do depilacji z innowacyjnymi wymiennymi plamkami 6 sztuk

 Profesjonalny laser do depilacji z innowacyjnymi wymiennymi plamkami 6 sztuk

Menu Szukaj więcej więcej
  • ATTRE.EU urządzenia medyczne i kosmetyczne
  • ATTRE.EU jest polską marką urządzeń medycznych oraz kosmetycznych z bezpośrednią dystrybucją do gabinetów medycyny estetycznej, salonów kosmetycznych, ośrodków spa na terenie całej Polski i Europy

  • ul. Kineskopowa 1 G

  • 05-500 Piaseczno

   Polska

  • Tel.:+48510845604

  • E-mail:
   biuro@attre.eu
  • Zapisz się do newslettera
   Chcesz otrzymać atrakcyjne oferty urządzeń kosmetycznych zapisz się na newsletter.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium