oczyszczanie wodorowe HYDROSKIN+ z manipulatorem H2 Peel

Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 8 500,00 zł
Cena zawiera 23% VAT
8500.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Kod produktu: 00C1-11056

Opis

Cena dostępna pod telefonem tel. 510845604

HYDROSKIN+ mocne oczyszczanie wodorowe Polskiej produkcji!

Poznaj moc aktywnego wodoru i zapewnij swoim klientkom skuteczne i bezinwazyjne zabiegi kosmetyczne. Maszyny do oczyszczania wodorowego HYDROSKIN+ są jednymi z najpopularniejszych urządzeń do pielęgnacji skóry chętnie wybieranych przez profesjonalistów. Oczyszczania wodorowego HYDROSKIN+ to urządzenie polskiej produkcji i najmocniejsze urządzenie od oczyszczania wodorowego dostępne w Polsce. Urządzenie produkuje 10 krotnie więcej jonów wodoru niż pozostałe urządzenia do oczyszczania wodorowego (chińskie i koreańskie)

Na czym polega oczyszczanie wodorowe i jak przebiega zabieg?

Oczyszczanie wodorowe to wyjątkowo skuteczny i kompleksowy zabieg kosmetologiczny. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych urządzeń kosmetycznych do oczyszczania wodorowego możliwe jest holistyczne i dogłębne oczyszczanie skóry twarzy, dekoltu, pleców i dłoni przy jednoczesnym usunięciu z zewnętrznego naskórka wszelkich zanieczyszczeń, zaskórników oraz wolnych rodników.

Aktywny wodór wraz z dobroczynnymi jonami potasu, wapnia oraz magnezu wnika głęboko w warstwy zewnętrznego naskórka, oczyszczając go, eliminując wolne rodniki oraz usuwając stany zapalne. Dzięki temu zabieg oczyszczania wodorowego pozwala skutecznie spowolnić procesy starzenia się skóry oraz nadać jej promienny, młody i zdrowy wygląd.

Na czym polega oczyszczanie wodorowe? Zabieg składa się z 3 etapów

 • Pierwszy etap sprowadza się do dokładnego oczyszczenia skóry, który ma na celu usunięcie zrogowaciałego naskórka oraz pozostałości po makijażu.
 • Drugi etap oczyszczania wodorowego polega na aplikacji aktywnego wodoru wraz z jonami do głębszych warstw naskórka i do skóry właściwej. Na tym etapie wodór wprowadzany jest za pomocą dużej ilości wody pod ciśnieniem przy jednoczesnym poddawaniu skóry impulsom elektrycznym. Dzięki temu wody z aktywnym wodorem moge być głębiej wprowadzana przez mikro-kanaliki, które tworzą się podczas elektrostymulacji. To właśnie dzięki impulsom elektrycznym połączonym z aplikacją aktywnego wodoru pod ciśnieniem możliwe jest dotarcie do szkodliwych wolnych rodników, efektywne oczyszczenie skóry i zneutralizowanie stanów zapalnych.
 • Trzeci etap zabiegu oczyszczania wodorowego sprowadza się do wykonania relaksującego masażu z wykorzystaniem prawidłowo dobranych kosmetyków i preparatów.

Po wykonaniu zabiegu oczyszczania wodorowego warto zabezpieczyć skórę przed ponownym wnikaniem w jej głąb wolnych rodników. Jest to możliwe do uzyskania dzięki rozprowadzeniu na naskórku związków o małej reaktywności – np. witaminy E, koenzymu Q10 czy kwasu askorbinowego.

Nowoczesny sprzęt do oczyszczania wodorowego pozwala uzyskać doskonałe rezultaty, kompleksowo i holistycznie oczyszczając oraz wzmacniając skórę, a także zabezpieczając ją przed procesami starzenia. Skóra twarzy pozostaje napięta, wygładzona, nawilżona oraz dotleniona, co skutkuje jej młodszym i zdrowszym wyglądem. Jednocześnie oczyszczanie wodorowe jest zabiegiem całkowicie bezinwazyjnym i bezbolesnym, a jego rezultaty widać natychmiast po wykonaniu zabiegu.

Najlepsze efekty zabiegowe:

 • spowolnienie procesu starzenia się skóry,
 • nawilżenie skóry,
 • wypełnienie zmarszczek skórnych,
 • oczyszczenie porów skóry,
 • usunięcie zaskórników i wolnych rodników,
 • złuszczenie martwego naskórka,
 • wzmocnienie i nadanie skóry świeżego oraz promiennego wyglądu.

Oczyszczanie wodorowe – jak często można przeprowadzać zabiegi?

Ze względu na fakt, że oczyszczanie wodorowe jest zabiegiem bezinwazyjnym, który nie ingeruje w strukturę skóry, zabieg może być przeprowadzany bez ograniczeń. Z maszyny do oczyszczania wodorowego można korzystać do wykonywania zabiegów przez cały rok – również latem i zimą.

Jak często przeprowadzać oczyszczanie wodorowe?

Zabiegi oczyszczania wodorowego powinny być przeprowadzane nie częściej niż raz na 2 tygodnie. W przypadku dawno niepielęgnowanej skóry twarzy warto przeprowadzić serię kilku zabiegów oczyszczania wodorowego w cyklach co 2-3 tygodnie.

Niemniej, interwały między zabiegami powinny być uzależnione przede wszystkim od kondycji i stanu skóry, a także oczekiwanych rezultatów przez pacjentki lub pacjentów. Wiele gabinetów kosmetycznych rekomenduje wykonywanie oczyszczania wodorowego przynajmniej raz w miesiącu.

Oczyszczanie wodorowe – wskazania i przeciwwskazania

Zabieg oczyszczania wodorowego jest bezinwazyjny i bezbolesny, przez co może być z powodzeniem stosowany w znakomitej większości przypadków. Oczyszczanie wodorowe jest szczególnie polecane do dogłębnego oczyszczania, wzmocnienia i usunięcia wolnych rodników ze skóry twarzy, dekoltu, pleców i dłoni.

Z zabiegu mogą korzystać zarówno kobiety, jak i mężczyźni o dowolnym typie cery. Co więcej, oczyszczanie wodorowe pozwala zmniejszyć opuchlizny oraz cienie pod oczami, przez co może poprzedzać zabiegi wykonywane w ramach medycyny estetycznej.

Wskazania do oczyszczania wodorowego:

 • skóra pozbawiona blasku,
 • skóra, która produkuje nadmierne ilości sebum,
 • skóra opuchnięta,
 • cienie pod oczami,
 • skóra, która wymaga wygładzenia i wypełnienia zmarszczek,
 • skóra, która wymaga odświeżenia i dogłębnego oczyszczenia,
 • skóra pozbawiona elastyczności, napięcia i jędrności,
 • skóra zanieczyszczona i narażona na działanie zanieczyszczeń powietrza,
 • skóra o cerze naczyniowej,
 • przygotowanie skóry do zabiegów z zakresu medycyny estetycznej,
 • skóra cierpiąca na wewnętrzne stany zapalne.

Przeciwwskazania do oczyszczania wodorowego:

Choć oczyszczanie wodorowe jest zabiegiem bezinwazyjnym i całkowicie bezpiecznym, to nie powinno być stosowane w przypadku:

 • nowotworów,
 • cukrzycy,
 • alergii
 • infekcji bakteryjnych lub wirusowych,
 • epilepsji,
 • nadwrażliwości na działanie prądu,
 • opryszczek,
 • posiadania instrumentów elektronicznych lub medycznych w ciele,
 • ciąży i na etapie karmienia piersią.

Oczyszczanie wodorowe – na czym polega i jak wygląda zabieg?

Procedura zabiegowa w przypadku oczyszczania wodorowego może nieznacznie różnić się w zależności od preferencji i wypracowanych wzorów działania przez gabinety kosmetyczne. Niemniej, ogólny schemat oczyszczania wodorowego przy wykorzystania urządzenia kosmetycznego HYDROSKIN+ wygląda tak, jak opisaliśmy to poniżej.

Pierwszym krokiem zawsze powinno być przeprowadzenie dokładnego wywiadu z klientką lub klientem, aby dowiedzieć się, czy klientka bądź klient nie cierpi na choroby lub schorzenia wykluczające możliwość przeprowadzenia zabiegu. Poza tym w trakcie wywiadu warto poinformować, jak przebiega i na czym polega oczyszczenia wodorowe.

Kolejnym krokiem jest demakijaż oraz ok. 10-15 minutowy masaż. W tym czasie w maszynie do oczyszczania wodorowego HYDROSKIN+ przygotowywany jest aktywny wodór niezbędny do zabiegu.

Następnie należy przeprowadzić peeling skóry dostosowany do cery klientki lub klienta. Dalej przeprowadzane jest oczyszczanie przy wykorzystaniu technologii H2 peel. Na tym etapie skóra jest peelingowana pod ciśnieniem, co pozwala usunąć z niej wszelkie zanieczyszczenia i zrogowaciały naskórek.

Kolejnym krokiem jest wykorzystanie manipulatora H2 jet, który pozwala skutecznie i dogłębnie zaaplikować aktywny wodór wraz z dobroczynnymi jonami. Oczyszczanie wodorowe pozwala dogłębnie wniknąć w warstwy skóry zewnętrznej, oczyszczając ją z wolnych rodników i zaskórników, usuwając martwe komórki, eliminując stany zapalne oraz hamując procesy starzenia.

Następnie sprzęt do oczyszczania wodorowego HYDROGENIC+ pozwoli skorzystać z elektroporacji, czyli aplikacji na skórę preparatu bogatego w wolne rodniki (substancje o małej reaktywności). Substancje te wprowadzane są do zewnętrznych warstw skóry przy wsparciu ultradźwięków lub elektrostymulacji, dzięki czemu będą w stanie wniknąć głębiej w strukturę skóry.

Ostatnim krokiem oczyszczania wodorowego jest wykorzystanie technologii galvanic. Pozwala ona wprowadzenie aktywnych substancji pielęgnujących zawartych w odpowiednio dobranych kosmetykach.

HYDROSKIN+ sprawdzony sprzęt do oczyszczania wodorowego

HYDROSKIN+ jest innowacyjnym i nowoczesnym urządzeniem, które umożliwia kompleksową oraz bezinwazyjną pielęgnację skóry. Maszyna do oczyszczania wodorowego zapewnia aż 5 technologii opartych na działaniu aktywnego wodoru stanowiącego najsilniejszy spośród znanych nam antyoksydantów.

Urządzenia kosmetyczne HYDROSKIN+ oferują 5 modułów pracy do wyboru:

 • oczyszczanie wodorowe (2 zbiorniki główne)
 • hydrobrazja  2 zbiorniki (dodatkowe)
 • prąd galwaniczny
 • elektroporacja
 • ultradźwięki

(istnieje możliwość rezygnacji z wybranych modułów)

Dodatkowo HYDROSKIN+ umożliwia wprowadzanie różnorodnych bioczynnych preparatów aktywnych, które wesprą aktywny wodór w pielęgnacji i poprawie kondycji skóry.

Dzięki HYDROSKIN+ wykonasz zabiegi całoroczne dopasowane do indywidualnych oczekiwań kobiet i mężczyzn. Urządzenia generują aktywny wodór wytwarzany w nowoczesnym generatorze wodoru. Generatory nasycają wodę aktywnym wodorem, jednocześnie usuwając z niej niekorzystne jony fosforu, siarki oraz chloru, a także dodatkowo nasycając ciecz dobroczynnymi jonami potasu, magnezu i wapnia. Urządzenia kosmetyczne polskiej produkcji HYDROSKIN+ aplikują aktywny wodór wraz z jonami pod ciśnieniem, umożliwiając uzyskanie skutecznego i dogłębnego efektu peelingu naskórka.

Urządzenia do oczyszczania wodorowego HYDROSKIN+ spełnią oczekiwania i potrzeby wszystkich Twoich klientek oraz klientów. Aktywny wodór wraz z dobroczynnymi jonami wnikają głęboko w zewnętrzne warstwy skóry, usuwając z nich zanieczyszczenia oraz wolne rodniki, eliminując stany zapalne oraz skutecznie spowalniając procesy starzenia na poziomie komórkowym. Oczyszczanie wodorowe pozwoli skutecznie i kompleksowo poprawić kondycję oraz wygląd skóry, nadając jej zdrowy oraz wyjątkowo promienny wygląd.

Budowa, zasada działania i przygotowanie urządzenia do oczyszczania wodorowego

Maszyna do oczyszczania wodorowego HYDROSKIN+ to wielofunkcyjne urządzenie składające się z manipulatora H2 jet i H2 peel, ekranu i kontrolera do regulacji parametrów zabiegu, wytwornicy wody wodorowej wraz z pojemnikiem na ciecz oraz elektrod generujących aktywny wodór.

Urządzenie zostało tak skonstruowane, aby zapewniać łatwy transport i pozycjonowanie w gabinecie kosmetycznym. Poza tym konstrukcja sprzętu do oczyszczania wodorowego HYDROSKIN+ jest zwarta i kompaktowa, dzięki czemu bez maszyna bez problemu zmieści się w każdym gabinecie.

Instalacja i przygotowanie do zabiegu maszyny do oczyszczania wodorowego  HYDROSKIN+ jest wyjątkowo proste i intuicyjne, dzięki czemu z łatwością może być przeprowadzone również przez mniej doświadczonych specjalistów.

Urządzenie należy ustawić na stabilnej i równej powierzchni, a następnie zamontować wieszaki na głowice. Następnie należy przeprowadzić montaż manipulatora H2 jet.

 

Najczęściej zadawane pytania

Dlaczego z czasem na elektrodach wytrąca się rudy nalot?

Rudy nalot świadczy o prawidłowej pracy urządzenia do oczyszczania wodorowego. Nalot ten jest wynikiem reakcji chemicznych jonów potasu i magnezu zawartych w wodzie wodorowej. Najlepiej i najszybciej nalot z elektrod czyści się przy wykorzystaniu kwasku cytrynowego.

Kiedy można stosować zabieg oczyszczania wodorowego?

Oczyszczanie wodorowe może być przeprowadzane przez cały rok – zarówno w lecie, jak i w zimie.

Czy urządzenie ulega zużyciu?

Nie. Jedynymi elementami roboczymi urządzenia kosmetycznego HYDROTEC+ są membrany i końcówki zabiegowe. W trakcie eksploatacji urządzenia należy zaopatrzyć się w dodatkowe membrany.

Zapraszamy do zakupu jedynego tak profesjonalnego urządzenia kosmetycznego do oczyszczania wodorowego!

Serdecznie zachęcamy Państwa do zakupu urządzenia do oczyszczania wodorowego Hebe HYDRONIC+ w promocyjnej cenie! Jeśli mają Państwo pytania, zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami. Służymy fachowym wsparciem i doradztwem na każdym etapie współpracy.

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Produkty powiązane

 

Przy zakupie gwarantujemy: 

 

Transport do klienta na terenie Polski

Profesjonalne szkolenie

Materiały szkoleniowe (skrypt + karty pacjenta)

Instrukcję obsługi

 

Certyfikat uprawniający do obsługi urządzenia ważny dla sanepidu

Profesjonalny serwis
gwarancyjny i pogwarancyjny
Dla wybranych urządzeń serwis door to door
oraz urządzenie zastępcze

Leasing/Wynajem/Raty 0%

Materiały reklamowe

 
 

 Profesjonalny laser do depilacji z innowacyjnymi wymiennymi plamkami 6 sztuk

 Profesjonalny laser do depilacji z innowacyjnymi wymiennymi plamkami 6 sztuk

Menu Szukaj więcej więcej
  • ATTRE.EU urządzenia medyczne i kosmetyczne
  • ATTRE.EU jest polską marką urządzeń medycznych oraz kosmetycznych z bezpośrednią dystrybucją do gabinetów medycyny estetycznej, salonów kosmetycznych, ośrodków spa na terenie całej Polski i Europy

  • ul. Kineskopowa 1 G

  • 05-500 Piaseczno

   Polska

  • Tel.:+48510845604

  • E-mail:
   biuro@attre.eu
  • Zapisz się do newslettera
   Chcesz otrzymać atrakcyjne oferty urządzeń kosmetycznych zapisz się na newsletter.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium