Zentto termolifting NIR Zentto termolifting NIR
Cena: 35 000,00 zł 35000.00 PLN 40 000,00 zł
Cena zawiera 23% VAT
szt.
zobacz więcej
 • promocja

Termolifting – profesjonalne urządzenia

Naturalną i nieuniknioną rzeczą jest starzenie się organizmu, a co za tym idzie zmiany w wyglądzie. Co raz więcej kobiet i mężczyzn chce na dłużej zachować młody wygląd twarzy oraz ciała. Dlatego też dużą popularnością cieszą się zabiegi kosmetyczne, które sprzyjają odmłodzeniu skóry. Szczególnie często wybierane są te mało inwazyjne, takie jak termolifting z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu.

Urządzenia do termoliftingu – lifting twarzy i modelowanie twarzy

Wyróżnia się podstawowe rodzaje termoliftingu – NIR, EXILIS oraz MAXIMUS. Przeprowadzane są przy pomocy nieco różniących się od siebie urządzeń, od których pochodzą nazwy zabiegów. Urządzenia do termoliftingu wykorzystują odmienną technologię, dzięki czemu zakres ich działania jest zdywersyfikowany. Jednak każdy z modeli pozwala na użycie go do zabiegów odmładzających skórę twarzy.

Jak działają urządzenia do termoliftingu twarzy?

Termolifting jest zabiegiem, który wykorzystuje podczerwień, ultradźwięki, radiofrekwencję oraz  tripolarną falę radiową. Urzędzenie NIR oparte jest o działanie światła podczerwieni, które wykorzystuje się do miejscowego ogrzania skóry. Ciepło emitowane przez głowicę urządzenia wnika w głębokie warstwy naskórka, tam na niego oddziałując. Zabieg jest przyjemny i bezbolesny. Towarzyszy mu uczucie ciepła. Z reguły zalecane jest wykonanie od 4 do 6 zabiegów w odstępach co 3-4 tygodnie.

Urządzenie do liftingu twarzy EXILIS wykorzystuje dwie technologie: ultradźwięki oraz radiofrekwencję. Połączenie tych rozwiązań wpływa na włókna kolagenowe, a właściwie ich rozdzielenie i skrócenie, co jest pożądanym efektem w walce o młody wygląd skóry. Zabieg również jest bezbolesny oraz przyjemny. Do uzyskania zamierzonych efektów zaleca się wykonanie od 4 do 8 zabiegów co około 7 dni.

Z kolei modelowanie twarzy i urządzenie MXIMUS oparte jest o technologię tri polarnych fal radiowych – TriLipo RF oraz aktywację mięśni. Działanie tri polarnych fal radiowych wpływa na syntezę kolagenu. Urządzenie to  wyposażone jest w dodatkową małą głowicę, która pozwala na precyzyjne wykonanie liftingu twarzy. Warto też dodać, że dzięki dynamicznemu oddziaływaniu na mięśnie zabieg daje długotrwałe efekty. Do ich uzyskania niezbędne jest wykonanie 6 zabiegów w odstępach czasowych nie dłuższych niż 10 dni.

Jakie są zalety urządzeń do modelowania twarzy?

Lifting twarzy i urządzenia do termoliftingu dostępne na rynku, pozwalają na widoczne odmłodzenie skóry twarzy bez konieczności inwazyjnych zabiegów. Do głównych zalet zabiegów z pewnością można zaliczyć bezbolesność. Dzięki temu termolifting staje się coraz bardziej popularny. Z pewnością do zalet zabiegów wykorzystujących technologię podczerwieni, ultradźwięków oraz radiofrekwencji zaliczyć można też znaczną poprawę jędrności i elastyczności skóry, a także spłycenie zmarszczek i bruzd. Trzeba też podkreślić, że zabieg może być wykonywany na każdej partii ciała, nawet tych najbardziej delikatnych takich, jak szyja, czy okolice oczu.  

Jak dobrać urządzenie do liftingu twarzy?

Laserowy lifting twarzy i urządzenia wykorzystywane do zabiegu mogą być dobierane w zależności od potrzeb klientów. Poza standardowymi urządzeniami laserowymi warto postawić na termolifting. Urządzenie NIR sprawdzi się w przypadku chęci poprawy owalu twarzy. Jednak po zabiegu może pojawić się zaczerwienienie, dlatego osoby z bardzo wrażliwą cerą mogą mieć obawy co do terapii. Z kolei zabieg z wykorzystaniem EXILIS może być wykonywany przez cały rok i jest doskonały dla wszystkich fototypów cery. Natomiast termolifting MAXIMUS poza właściwościami odmładzającymi poprawia też napięcie mięśni, a więc przy jego pomocy można zredukować tak zwane „chomiki” czy też drugi podbródek.

Jeśli szukają Państwo sposobu, który przyciągnie nowych klientów do gabinetu kosmetologicznego, to z pewnością urządzenia do termoliftingu się sprawdzą. Co więcej, niektóre z nich posiadają głowice, które umożliwiają zarówno modelowanie twarzy, jak i innych partii ciała, co pozwala znacznie poszerzyć ofertę świadczonych usług.

Menu Szukaj więcej więcej
  • ATTRE.EU urządzenia medyczne i kosmetyczne
  • ATTRE.EU jest polską marką urządzeń medycznych oraz kosmetycznych z bezpośrednią dystrybucją do gabinetów medycyny estetycznej, salonów kosmetycznych, ośrodków spa na terenie całej Polski i Europy

  • ul. Kineskopowa 1 G

  • 05-500 Piaseczno

   Polska

  • Tel.:+48510845604

  • E-mail:
   biuro@attre.eu
  • Zapisz się do newslettera
   Chcesz otrzymać atrakcyjne oferty urządzeń kosmetycznych zapisz się na newsletter.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium