Warunki Gwarancji

Uwaga: Producent nie przyjmuje na siebie żadnej odpowiedzialności za uszkodzenia powstałe wskutek instalacji, montażu i użytkowania niezgodnego z instrukcją obsługi.

Warunki Gwarancji

 1. Sprzęt przeznaczony jest wyłącznie dla użytkowników profesjonalnych do eksploatacji w warunkach gabinetu. Używanie sprzętu winno się odbywać zgodnie z instrukcją obsługi lub wytycznymi przekazywanymi podczas szkolenia sprzętowego.
 2. Okres gwarancji dla użytkownika, liczony od daty sprzedaży wynosi 12 lub 24 miesiące.
 3. Producent zapewnia bezpłatne usunięcie wad sprzętu, ujawnione w okresie gwarancji, w terminie 14 dni od daty zgłoszenia i dostarczenia do sprzedawcy. Czas naprawy nie obejmuje czasu sprowadzenia części zamiennych, jeśli naprawa wymaga ich a serwis nie dysponuje nimi w swoim magazynie.
 4. W przypadku wystąpienia usterki należy dostarczyć uszkodzony wyrób wraz z jego oryginalnym opakowaniem, wypełnioną kartą gwarancyjną i dowodem zakupu do sprzedawcy.
 5. Karta gwarancyjna bez daty, pieczątki i podpisu jak również z poprawkami lub skreśleniami dokonanymi przez osoby nie upoważnione jest nieważna.
 6. Gwarancją nie są objęte uszkodzenia powstałe wskutek działania czynników zewnętrznych takich jak np.: wady powstałe w skutek mechanicznego uszkodzenia wyrobu, nieprawidłowego włączenia do sieci elektrycznej, na skutek katastrofy żywiołowej oraz w przypadku zmiany koloru tworzyw powstałej w powstałej w konsekwencji naturalnego procesu starzenia się i zużycia. W przypadku bezpodstawnego zgłoszenia naprawy gwarancyjnej, koszty z tym związane będzie ponosił użytkownik w pełnym wymiarze.
 7. Wszelkie uwagi należy zgłaszać do sprzedawcy

ATTRE.EU Sp. z o.o. Sp. komandytowa, ul. Kineskopowa 1, bud. G, lok 107

05-500 Piaseczno, Tel. 510845604, serwis@attre.eu, www.attre.eu

 

Menu Szukaj więcej więcej
  • ATTRE.EU urządzenia medyczne i kosmetyczne
  • ATTRE.EU jest producentem i dystrybutorem urządzeń medycznych oraz kosmetycznych do gabinetów medycyny estetycznej, salonów kosmetycznych, ośrodków spa na terenie całej Polski.

  • ul. Kineskopowa 1 G

  • 05-500 Piaseczno

  • Tel.:+48510845604

  • E-mail:
   biuro@attre.eu
  • Zapisz się do newslettera
   Chcesz otrzymać atrakcyjne oferty urządzeń kosmetycznych zapisz się na newsletter.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl