Zentto termolifting NIR Zentto termolifting NIR
Cena: 40 000,00 zł 40000.00 PLN
Cena zawiera 23% VAT
szt.
zobacz więcej
APOLLO - IPL + SHR + DPL + NIR + FPL APOLLO - IPL + SHR + DPL + NIR + FPL
Cena: 55 000,00 zł 55000.00 PLN
Cena zawiera 8% VAT
szt.
zobacz więcej
 • nowość
APOLLO mini - IPL + SHR + DPL + NIR + FPL APOLLO mini - IPL + SHR + DPL + NIR + FPL
Cena: 45 000,00 zł 45000.00 PLN
Cena zawiera 23% VAT
szt.
zobacz więcej
 • nowość
POWER DPL pro + RF POWER DPL pro + RF
Cena: 49 000,00 zł 49000.00 PLN
Cena zawiera 23% VAT
szt.
zobacz więcej
Analizer skóry Proskin + kamera makro Analizer skóry Proskin + kamera makro
Cena: 25 000,00 zł 25000.00 PLN
Cena zawiera 23% VAT
szt.
zobacz więcej
POWER DPL + RF POWER DPL + RF
Cena: 35 000,00 zł 35000.00 PLN
Cena zawiera 23% VAT
szt.
zobacz więcej
HIFU 7D - Ultraskin HIFU 7D - Ultraskin
Cena: 40 000,00 zł 40000.00 PLN
Cena zawiera 23% VAT
szt.
zobacz więcej
HYDRABEAUTY H2O2 do oczyszczania wodorowego HYDRABEAUTY H2O2 do oczyszczania wodorowego
Cena: 7 600,00 zł 7600.00 PLN
Cena zawiera 23% VAT
szt.
zobacz więcej
Radiofrekwencja 448 kHz, VITALIFT Radiofrekwencja 448 kHz, VITALIFT
Cena: 40 000,00 zł 40000.00 PLN 57 000,00 zł
Cena zawiera 23% VAT
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Analizer skóry 3D - Urządzenie do analizy skóry twarzy Analizer skóry 3D - Urządzenie do analizy skóry twarzy
Cena: 9 500,00 zł 9500.00 PLN 12 900,00 zł
Cena zawiera 23% VAT
szt.
zobacz więcej
 • promocja
HIFU 3D HIFU 3D
Cena: 24 000,00 zł 24000.00 PLN
Cena zawiera 23% VAT
szt.
zobacz więcej
HIFU 3D + końcówka ginekologiczna HIFU 3D + końcówka ginekologiczna
Cena: 25 999,00 zł 25999.00 PLN
Cena zawiera 23% VAT
szt.
zobacz więcej
Hydrogenium+ oczyszczanie wodorowe Hydrogenium+ oczyszczanie wodorowe
Cena: 14 900,00 zł 14900.00 PLN
Cena zawiera 23% VAT
szt.
zobacz więcej
Lipo HIFU do ciała z głowicą Liposonix Lipo HIFU do ciała z głowicą Liposonix
Cena: 12 000,00 zł 12000.00 PLN
Cena zawiera 23% VAT
szt.
zobacz więcej
oczyszczanie wodorowe Hydrogen Oxygen 6w1 oczyszczanie wodorowe Hydrogen Oxygen 6w1
Cena: 4 999,00 zł 4999.00 PLN 7 900,00 zł
bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
 • promocja
PLASMA 1 pen - Plazma kosmetyczna PLASMA 1 pen - Plazma kosmetyczna
Cena: 10 000,00 zł 10000.00 PLN
Cena zawiera 23% VAT
szt.
zobacz więcej
PLASMA PEN PLASMA PEN
Cena: 14 000,00 zł 14000.00 PLN
Cena zawiera 23% VAT
szt.
zobacz więcej
Urządzenie do pielęgnacji skóry Glowskin O+ Urządzenie do pielęgnacji skóry Glowskin O+
Cena: 8 000,00 zł 8000.00 PLN
Cena zawiera 23% VAT
szt.
zobacz więcej
Urządzenie PLASMA z 2 głowicami Urządzenie PLASMA z 2 głowicami
Cena: 18 000,00 zł 18000.00 PLN
Cena zawiera 23% VAT
szt.
zobacz więcej
Filtr do karboksyterapii Filtr do karboksyterapii
Cena: 8,00 zł 8.00 PLN
Cena zawiera 23% VAT
szt.
zobacz więcej

Szeroka gama sprzętu kosmetycznego HI-TECH

Salon kosmetyczny to taka dziedzina rynku, na którą zawsze jest zapotrzebowanie. Jest to również biznes, który opiera się na zaufaniu i pełnym profesjonalizmie wykonywanych usług. Aby jednak klienci zaufali danemu miejscu, przychodząc do niego jednocześnie z przyjemnością – należy zadbać o odpowiednie wyposażenie gabinetu i zaopatrzyć go w nowoczesne urządzenia kosmetyczne. Posiadając sprzęt o wysokiej jakości, można liczyć nie tylko na poszerzenie własnych kwalifikacji i możliwości, ale także na zadowolenie klientów – a to już bardzo dużo. Usatysfakcjonowany klient to klient, który będzie wracał i polecał. Czy więc warto zainwestować w najlepsze, profesjonalne urządzenia kosmetyczne? Oczywiście, że tak!

Urządzenia medycyny estetycznej powinny być połączeniem funkcjonalności i skutecznością działania z walorami estetycznymi. Nowoczesny sprzęt kosmetyczny wykorzystuje różne czynniki, mające wpływ na efektywność jego działania: ultradźwięki, światło, ciśnienie, prąd elektryczny, czy naprężenie mechaniczne. Bezproblemowo wykonuje znacznie lepiej i dokładniej czynności, które realizowane były ręcznie. Aby jednak działania były w pełni skuteczne, niezbędne jest korzystanie ze sprawdzonych na rynku rozwiązań.

Nowoczesna technologia urządzeń kosmetycznych Hi-Tech charakteryzuje się możliwością kompleksowego zastosowania – co pozwala uzyskać jeszcze lepsze wyniki. Wykorzystanie skuteczności, jaką zapewniają urządzenia kosmetyczne dostępne w ofercie ATTRE.EU, pozwala nie tylko lepiej dostosować się do wymagań klientów, ale także znacznie efektywniej poprowadzić cały proces pielęgnacji i odbudowy. Nowoczesne procedury zabiegowe pozwalają na osiągnięcie dużo lepszych efektów terapii.

Oferujemy różne formy finansowania, aby każdy mógł pozwolić sobie na nasze urządzenia kosmetyczne. Leasing czy raty umożliwiają zakup profesjonalnego sprzętu, nawet wtedy, gdy aktualnie nie dysponujesz odpowiednią gotówką.

Certyfikowane urządzenia do gabinetu kosmetycznego

Jako dystrybutor oferujący innowacyjne sprzęty kosmetyczne Hi-Tech dbamy o to, aby były to nie tylko najskuteczniejsze, ale również bezpieczne maszyny. Dlatego wszystkie proponowane przez nas urządzenia do salonu kosmetycznego (np. chłodziarki zabiegowe) posiadają odpowiednie certyfikaty medyczne potwierdzające ich wysoką jakość, efektywność oraz bezpieczeństwo użytkowania. Daje to poczucie komfortowej i wydajnej pracy, której efekty są widoczne zarówno podczas wykonywania zabiegów, jak i po ich zakończeniu. Klienci kupujący u nas urządzenia kosmetyczne do gabinetów mogą też korzystać z profesjonalnych szkoleń dotyczących obsługi nabytych maszyn oraz pomocy w odpowiedzi na ewentualne pytania pojawiające się w trakcie eksploatacji sprzętu.

Nowoczesne urządzenia kosmetyczne leasing

Zaawansowane technologicznie najnowsze maszyny do zabiegów kosmetycznych to często kosztowny sprzęt, na który nie każdy salon może sobie pozwolić. Jednak posiadanie takiego wyposażenia, jest dziś właściwie standardem w branży medycyny estetycznej, dlatego naszym klientom umożliwiamy skorzystanie z atrakcyjnej oferty leasingu. Pozwala to na wzbogacenie swojego gabinetu o najlepsze importowane oraz polskie urządzenia kosmetyczne Hi-Tech, umożliwiające wykonywanie profesjonalnych i skutecznych zabiegów. Dzięki takiemu sprzętowi wzrasta prestiż salonu kosmetycznego oraz liczba zadowolonych klientów, którzy na pewno polecą usługi nowocześnie wyposażonego gabinetu kolejnym osobom.

Profesjonalne urządzenia kosmetyczne Hi-Tech

Należy mieć na uwadze, że wyposażenie salonu kosmetycznego to nie tylko ogromne, zaawansowane kombajny kosmetyczne, ale też mnóstwo innych sprzętów, niezbędnych do zapewnienia klientom skutecznych zabiegów. 

W dziale naszych profesjonalnych urządzeń kosmetycznych przygotowaliśmy zestawienie maszyn, które łączą w sobie niezawodność z łatwością obsługi. Jednym z najpopularniejszych trendów jest obecnie zastąpienie zabiegów opartych na kosmetykach, działaniami, które znacznie przyspieszają widoczność efektów.

Zalety płynące z korzystania z profesjonalnych urządzeń kosmetycznych Hi-Tech:

 • Wykorzystanie zalet rozwoju technologicznego,
 • Skuteczność aparatury kosmetycznej, potwierdzona nawet w 90%, w porównaniu z zabiegami bazującymi jedynie na kosmetykach,
 • Niska opłacalność oferty, która opiera się jedynie na kosmetykach, bez wykorzystania aparatury,
 • Wiele maszyn, które bez problemu można dostosować do planów i założeń,
 • Dostosowanie do zapotrzebowania rynku (obecnie niemalże w każdym salonie znajdują się profesjonalne maszyny kosmetyczne),
 • Możliwość przeprowadzania nieinwazyjnych i znacznie przyjemniejszych zabiegów, które przynoszą doskonałe efekty w krótkim czasie,
 • Świetne rezultaty w nawet najbardziej problematycznych przypadkach: trądzik, blizny, zmarszczki, przebarwienia,
 • Szersze spectrum działania. Wykorzystanie niektórych maszyn zapewnia osiągnięcie medycznych efektów terapeutycznych, kiedy nawet najlepsze kosmetyki służą jedynie pielęgnacji.

Jakie głównie urządzenia kosmetyczne oferujemy?

W ATTRE oferujemy wysokiej jakości urządzenia kosmetyczne wykorzystujące zaawansowane technologie. Do najpopularniejszych można zaliczyć m.in.:

Maszyny do HIFU, które redukują wiotkie zmarszczki i wszelkie oznaki starzenia. Najnowsza technologia HIFU przedłuża piękno i młodość, a także działa przeciwstarzeniowo.

Maszyny do radiofrekwencji mikroigłowej – nakłuwania skóry cienkimi igłami przy jednoczesnym jej podgrzewaniu przez fale radiowe. Igły te pełnią równocześnie rolę mikroelektrod, które przekazują fale radiowe w głąb skóry. W efekcie skóra jest podgrzewana do temperatury w zakresie 42 – 60 stopni Celsjusza. Włókna kolagenowe są z kolei obkurczane. Jednoczesny proces nakłuwania tkanki i jej podgrzewanie uszkadza skórę i powoduje kontrolowany stan zapalny. Zabieg pozwala więc uruchomić proces odnowy biologicznej skóry i jej przebudowę. Fale radiowe przyspieszają procesy autoregeneracyjne skóry właściwej.

Maszyny do wodorowego oczyszczania skóry, które pozwalają zwalczać wolne rodniki, odżywiać i regenerować skórę. W głąb skóry wprowadzane są mikrocząsteczki lekkiego pierwiastka za pomocą głowicy z podciśnieniem. Wodór wtłoczony pod skórę usuwa zanieczyszczenia, wpływając na kondycję skóry natychmiastowo.

Pistolety do mezoterapii igłowej z funkcją vacuum, które mają jednorazowe, sterylne moduły z 5 lub 9 nanoigłami. To przez nie do skóry Pacjenta podaje się preparaty kondycjonujące. Igły penetrują skórę na głębokość 03. – 3 mm. Dzięki temu bez problemu docierają do warstw skóry właściwej lub tkanki podskórnej i odżywiają je.

Analizery skóry 3D – kompleksowa maszyna Hi-Tech do dokładnej analizy komputerowej skóry. Technologia ta pozwala na precyzyjną ocenę stanu i kondycji skóry. Dzięki temu można zastosować właściwe zabiegi terapeutyczne i na bieżąco monitorować efekty leczenia. Skanery te mają specjalną głowicę z kamerą o wysokiej rozdzielczości. Takie sprzęty kosmetyczne podłącza się do komputera, gdzie na żywo przekazują obraz twarzy Pacjenta.

Urządzenia do karboksyterapii z medycznym gazem laparoskopowym – pozwala na zastosowanie dwutlenku węgla w terapii leczniczej. Sprawdza się do leczenia cellulitu, redukcji zmarszczek, pękniętych naczynek czy widocznych blizn. Pod skórę Pacjenta wprowadza się dwutlenek węgla, który następnie rozchodzi się w tkankach. Na skutek jego obecności występuje zjawisko wazodylatacji – rozszerzania się i udrażniania naczyń krwionośnych. Powoduje to intensywniejszy przepływ krwi. W efekcie miejsca poddane terapii są lepiej natlenione, a skóra ma więcej składników odżywczych.

Wypieranie zabiegów kosmetycznych, przez te z wykorzystaniem profesjonalnych urządzeń kosmetycznych jest spowodowane głównie znacznie wyższą opłacalnością z wykorzystaniem maszyn. Gwarantujemy sprawdzone i bezawaryjne urządzenia. Profesjonalne szkolenie po zakupie sprzętu oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Menu Szukaj więcej więcej
  • ATTRE.EU urządzenia medyczne i kosmetyczne
  • ATTRE.EU jest polską marką urządzeń medycznych oraz kosmetycznych z bezpośrednią dystrybucją do gabinetów medycyny estetycznej, salonów kosmetycznych, ośrodków spa na terenie całej Polski i Europy

  • ul. Kineskopowa 1 G

  • 05-500 Piaseczno

   Polska

  • Tel.:+48510845604

  • E-mail:
   biuro@attre.eu
  • Zapisz się do newslettera
   Chcesz otrzymać atrakcyjne oferty urządzeń kosmetycznych zapisz się na newsletter.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium