Radiofrekwencja mikroigłowa MedoFrax - RF frakcyjny, vaccum, chłodzenie

Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 36 000,00 zł
Cena zawiera 23% VAT
36000.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Kod produktu: 1C28-7351C

Opis

MedoFrax RF - Radiofrekwencja mikroigłowa RF z podciśnieniem

MedoFrax - Radiofrekwencja mikroigłowa RF z podciśnieniem

MedoFrax RF - Radiofrekwencja mikroigłowa RF z podciśnieniem

MedoFrax - Radiofrekwencja mikroigłowa RF z podciśnieniem

MedoFrax - Radiofrekwencja mikroigłowa RF z podciśnieniem

MedoFrax - Radiofrekwencja mikroigłowa RF z podciśnieniem

Zmarszczki

MedoFrax - Radiofrekwencja mikroigłowa RF z podciśnieniem

Przebarwienia

 MedoFrax - Radiofrekwencja mikroigłowa RF z podciśnieniem

Lifting

MedoFrax - Radiofrekwencja mikroigłowa RF z podciśnieniem

Odmłodzenie

 MedoFrax - Radiofrekwencja mikroigłowa RF z podciśnieniem

Rozstępy i blizny

 MedoFrax - Radiofrekwencja mikroigłowa RF z podciśnieniem

Luźna
i zwiotczała
skóra

MEDOFRAX to najnowszej generacji
radiofrekwencja mikroigłowa RF z funkcją Vacuum.
Pozwala na wykonywanie zabiegów mikroigłowych i frakcyjnych.
Skutecznie walczy z bliznami i odmładza.

 

  MedoFrax RF - Radiofrekwencja mikroigłowa RF z podciśnieniem

 

BEAUTY FORUM STARS AWARD

Medofrax to najwyższej klasy urządzenie do zabiegów mikroigłowych i frakcyjnych nagrodzone przez jury konkursu BEAUTY FORUM STARS AWARD Poland 2024. Urządzenie zostało uznane za najlepsze w kategorii Face Treatment.

Konkurs ma na celu wyłonienie profesjonalnych produktów kosmetycznych odznaczających się szczególnymi właściwościami, zastosowaniem. jakością i nową na polskim rynku technologią. Profesjonalne jury złożone z najwyższej klasy ekspertów oraz przedstawiciela magazynu BEAUTY FORUM, wybrało spośród zgłoszonych kandydatur wyróżniające się produkty, wydarzenia, uczelnie wyższe zdecydowanie dominujące/wyróżniające się pod względem kryteriów.

Integralną częścią konkursu jest plebiscyt BEAUTY FORUM STARS AWARD Poland READER’S CHOICE, w którym produkty podlegają wyłącznie ocenie internautów i czytelników. Medofrax wygrał również tę kategorię konkursową, dlatego z Targów Beauty Forum powrócił z aż dwoma nagrodami.

Jak działa radiofrekwencja mikroigłowa RF?

Radiofrekwencja mikroigłowa RF polega na nakłuwaniu skóry cienkimi igiełkami i jednoczesnym jej podgrzewaniu przez fale radiowe. Wykorzystywane w radiofrekwencji igły pełnią jednocześnie rolę mikroelektrod, które przekazują fale radiowe w głąb tkanki.

W ten sposób skóra zostaje podgrzana do temperatury 42-60oC, a włókna kolagenowe obkurczone. Jednoczesne nakłuwanie tkanki i jej podgrzewanie uszkadza poddaną zabiegowi skórę i wywołuje kontrolowany stan zapalny. Zabieg uruchamia intensywne procesy odnowy biologicznej skóry i jej wielowymiarową przebudowę. W miejscu poddanemu zabiegowi powstaje młoda i jędrna skóra. Fale radiowe przyśpieszają i wzmacniają właściwości autoregeneracyjne skóry właściwej, a odbudowane włókna kolagenowe wygładzają skórę, ujędrniają ją i uelastyczniają. 

Radiofrekwencja mikroigłowa RF działa na głębokie warstwy skóry indukując ich regenerację. Może być stosowana zarówno na twarz jak i ciało. Spłyca zmarszczki, usuwa blizny i rozstępy, poprawia gęstość i jędrność skóry. Zaleca się jej stosowanie zabiegów rewitalizujących i odmładzających.  

W trakcie zabiegu

Po zabiegu

MedoFrax RF - Radiofrekwencja mikroigłowa RF z podciśnieniem

  

 

Jak działa radiofrekwencja frakcyjna RF?

Radiofrekwencja frakcyjna to zabieg nieinwazyjny. W odróżnieniu od radiofrekwencji mikroigłowej zabieg ten nie przerywa ciągłości tkanek. Nie ma tu igieł i nakłuć. Procesy regeneracyjne uruchamia fala radiowa, która podgrzewa skórę właściwą, poprawia metabolizm i mikrokrążenie oraz stymuluje fibroblasty do wytwarzania nowych włókien kolagenowych.

Radiofrekwencja frakcyjna RF zalecana jest osobom, które mają przeciwskazania do zabiegów z wykorzystaniem igieł (cukrzykom, osobom poddatnym na bliznowacenie, osobom które mają problemy z gojeniem). Radiofrekwencja frakcyjna RF stanowi najlepszą alternatywę dla zabiegów radiofrekwencji igłowej.  

 

MEDOFRAX - nowoczesna
radiofrekwencja
mikroigłowa RF

Wskazania do radiofrekwencji mikroigłowej RF:
• blizny pooperacyjne, pourazowe i potrądzikowe
• rozstępy
• zmarszczki
• widoczne oznaki starzenia
• wiotkość skóry
• utracony owal twarzy

Medofrax to najnowszej generacji radiofrekwencja mikroigłowa RF wyposażona w funkcję Vaccum. W urządzeniu zastosowano technologię mikronakłuwania i fali radiowej. Pozwala to na wykonywanie zabiegów mikroigłowych i bezigłowych – frakcyjnych. Urządzenie jest wyposażone w innowacyjny moduł RF produkcji USA, który jest niewyobrażalnie wydajny. Przy mocy 50W emituje falę radiową porównywalną z urządzeniami wyposażonymi w 150W. Dzięki jego zastosowaniu Medofrax jest wydajniejszy, a zabiegi z jego użyciem bezpieczniejsze i bardziej skuteczne.  

Medofrax wyposażony jest w lekkie i smukłe głowice. W urządzeniu zastosowano innowacyjny system połączenia kartridża z głowicą (brak wystającego, uciążliwego wężyka!). Lekkość głowic, ich kształt oraz brak wężyka ułatwiają pracę urządzeniem oraz precyzyjność aplikacji. Nawet długotrwała praca urządzeniem nie obciąża ręki.

Medofrax umożliwia pracę w trybie monopolarnym i bipolarnym – jest odpowiedni zarówno do zabiegów na twarz jak i całe ciało. Wyposażony jest w oddzielną głowicę chłodzącą z superwydajnym, trzystopniowym chłodzeniem, które umożliwia szybkie schłodzenie tkanki po zabiegu i przyśpiesza proces gojenia.

 

 

  

Nowoczesny system sterowania urządzeniem umożliwia aplikację automatyczną, mechaniczną (pedał) oraz reagującą na zmianę ciśnienia w głowicy.

Medofrax cechuje cicha i wysoka kultura pracy oraz nowoczesny design. Urządzenie jest wyposażone w mobilne, obrotowe kółka, które ułatwiają lekkie i płynne przesuwanie.

 

 

Kartridże mikroigłowe

Medofrax wyposażony jest w ultracienkie igły o średnicy 0,2 mm. Umożliwia ich precyzyjne wprowadzanie na wybraną poprzez parametry głębokość. Zakres penetracji można regulować od 0,4 do aż 4mm. Igły są dodatkowo mikroelektrodami dla fali radiowej. Urządzenie wyposażone jest w technologie Vaccum, która umożliwia równomierne i precyzyjne wprowadzenie igieł nawet na skórze zwiotczałej i na trudno dostępnych partiach ciała (twarz, szyja, dekolt). Medofrax posiada szeroki wybór kartridży oraz możliwość regulacji parametrów.

W Medofraxie kartridże do radiofrekwencji mikroigłowej RF wyposażone są w ultracienkie igły 0,2 mm. Do wyboru są igły izolowane złotem lub igły nieizolowane oraz cztery różnej wielkości kartridże. Jednorazowe i sterylne kartridże wyposażone są w 18, 25, 49 lub 81 igieł.  

Igły izolowane na większości powierzchni są pokryte złotem. Złoto nie przepuszcza fal radiowych. Dzięki takiej izolacji fale radiowe nie podgrzewają skóry na całej długości igły tylko w miejscu nieizolowanej końcówki igły. RF działa wtedy dokładnie tam gdzie chcemy ją aplikować – na wskazanej parametrami głębokości. Igły izolowane są mniej inwazyjne, a rekonwalescencja po zabiegowa znacznie szybsza.

Igły nieizolowane emitują fale radiowe na całej swojej długości. Uszkadzają tkankę i wywołują większy stan zapalny. W konsekwencji okres rekonwalescencji po zabiegu jest dłuższy niż w przypadku użycia igieł izolowanych.

Igła nieizolowana

Igła izolowana

Kartridże do zabiegów nieinwazyjnych (Radiofrekwencji frakcyjnej RF) zakończone są pinami (wypustkami) przez które przepływa fala radiowa. Medofrax może zostać wyposażony w trzy różnej wielkości kartridże tego typu. Do wyboru są kartridże o wielkości 3x3, 5x5 oraz 9x9. 

F-3*3


F-5*5

 

F-9*9

Technologia Vaccum

MedoFrax wyposażony jest w technologię Vaccum. Vaccum wytwarza podciśnienie dzięki któremu fałd skórny zostaje zassany do kardridża mikroigłowego. Zastosowane miejscowo podciśnienie odciąga skórę od reszty tkanki. Igły automatycznie się wysuwają i emitują falę radiową. Dzięki podciśnieniu kartridż ma lepszy kontakt ze skórą nawet w trudno dostępnych partiach ciała (twarz, szyja, powierzchnia na tkance kostnej). Igły aplikowane są płynnie, równomiernie i precyzyjnie na wybraną parametrami głębokość. Vaccum ułatwia przeprowadzenie zabiegu na skórze zwiotczałej i zmniejsza odczucia bólowe. Zabieg jest znacznie mniej bolesny niż przy użyciu urządzeń bez tej technologii.Zastosowana w Medofraxie technologia Vaccum pozwala dostosować zabieg do konkretnych potrzeb pacjentów. Umożliwia przeprowadzenie radiofrekwenicji mikroigłowej RF na wszystkich rodzajach skóry oraz na dowolnej partii ciała.

Tryb pracy monopolarny i bipolarny

Tryb bipolarny 

Medofrax umożliwia pracę w trybie bipolarnym. Podczas tego trybu pracy 50% igły jest naładowane dodatnio, a pozostałe 50% to ujemna biegunowość. To sprawia, że fala radiowa działa tylko na głębokość igły. Nie wnika głęboko w tkankę. Dlatego ten tryb jest bardziej odpowiedni do zabiegów na twarz.

Tryb monpolarny

Podczas trybu pracy monopolarnego igły naładowane są dodatnio. Klient trzyma w ręku tzw. elektrodę bierną, która pełni rolę ładunku ujemnego. Dzięki temu fala radiowa przenika przez całe ciało i umożliwia zabiegi pielęgnacyjne na głębokich partiach ciała.

MEDOFRAX umożliwia przeprowadzenie zabiegów:

• redukcji blizn
• redukcji rozstępów
• wygładzenia zmarszczek
• poprawienia owalu twarzy
• uniesienia opadających powiek
• uniesienia policzków
• zniwelowania worków pod oczami
• liftingu
• uelastycznienia skóry
• poprawy gęstości i napięcia skóry
• stymulacji odbudowy włókien kolagenowych
• ujędrnienia skóry ciała (brzucha, ramion, piersi)

 

Przed i po

 

 

 

 

Specyfikacja techniczna: 

 
Moc urządzenia
500 W
Moc wyjściowa max. 50 W
Głowice

Głowica frakcyjna RF
Głowica mikroigłowa RF
Głowica chłodząca
Elektroda bierna

Ekran 10.4 cali
Częstotliwość 2MHz - 5MHz
Energia 1-10 Level
Szerokość impulsu 10-900ms
Głębokość nakłuć 0.4-4mm
Grubość igły 0,2mm (ultra cienkie igły)
Poziom ciśnienia

1-4, możliwośc wyłączenia

Tryby pracy SINGLE/AUTO
Rodzaj RF (radiofrekwencja mikroigłowa)
monopolarna i bipolarna
Chłodzenie 1-3 Level (Max -10℃)
Igły Izolowane i nieizolowane
Silnik precyzyjny silnik krokowy
Inwazyjne kartridże M-18, M-25, M-49, M-81
Nieinwazyjne kartridże F-3x3 , F-5x5, F-9x9
Wymiary

500x750x1250 mm 

Waga 64KG
Zasilanie AC220V±10% 50Hz
AC110V±10% 60Hz
Certyfikat CE
Gwarancja 24 miesiące
Urządzenie zastępcze w ramach gwarancji
 
 

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

 

Przy zakupie gwarantujemy: 

 

Transport do klienta na terenie Polski

Profesjonalne szkolenie

Materiały szkoleniowe (skrypt + karty pacjenta)

Instrukcję obsługi

 

Certyfikat uprawniający do obsługi urządzenia ważny dla sanepidu

Profesjonalny serwis
gwarancyjny i pogwarancyjny
Dla wybranych urządzeń serwis door to door
oraz urządzenie zastępcze

Leasing/Wynajem/Raty 0%

Materiały reklamowe

 
 

 Profesjonalny laser do depilacji z innowacyjnymi wymiennymi plamkami 6 sztuk

 Profesjonalny laser do depilacji z innowacyjnymi wymiennymi plamkami 6 sztuk

Menu Szukaj więcej więcej
  • ATTRE.EU urządzenia medyczne i kosmetyczne
  • ATTRE.EU jest polską marką urządzeń medycznych oraz kosmetycznych z bezpośrednią dystrybucją do gabinetów medycyny estetycznej, salonów kosmetycznych, ośrodków spa na terenie całej Polski i Europy

  • ul. Kineskopowa 1 G

  • 05-500 Piaseczno

   Polska

  • Tel.:+48510845604

  • E-mail:
   biuro@attre.eu
  • Zapisz się do newslettera
   Chcesz otrzymać atrakcyjne oferty urządzeń kosmetycznych zapisz się na newsletter.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium