Laser pikosekundowy PicoIris 750 + soczewka frakcyjna Laser pikosekundowy PicoIris 750 + soczewka frakcyjna
Producent: ATTRE.EU
Cena: 80 000,00 zł 80000.00 PLN
Cena zawiera 8% VAT
szt.
zobacz więcej

Laser pikosekudnowy jest jednym z najnowocześniejszych urządzeń stosowanych w kosmetologii i medycynie estetycznej. Jego wprowadzenie było ogromnym przełomem w dziedzinie laseroterapii. Zastąpił on sprzęty starszego typu, których do tej pory używano do usuwania tatuaży i likwidacji innych niechcianych elementów urody. Jako dystrybutor profesjonalnego sprzętu dla branży beauty zwracamy uwagę na to, by nasza oferta obejmowała urządzenia najwyższej klasy.

Jak działa laser pikosekundowy?

Nazwa laserów pikosekundowych wywodzi się od pikosekundy, czyli jednobilionowej części sekundy. Właśnie tyle wynosi  czas trwania jednego impulsu laserowego emitowanego przez laser pikosekundowy. Podczas zabiegów powstaje fala uderzeniowa, będąca zjawiskiem o charakterze fotomechanicznym. Do niedawna stosowano technologię nanosekundową, której działanie fototermiczne było jednak znacznie mniej skuteczne. Tymczasem obecnie można usunąć tatuaż czy inne pigmentacyjne zmiany skórne szybko, skutecznie, prawie bezboleśnie przy zdecydowanie krótszym okresie rekonwalescencji niż przy używanym wcześniej laserze nanosekundowym. Dodatkowo efekt fotoakustyczny, dzięki swojej intensywności, pobudza skórę do produkcji kolagenu i elastyny. Szerokie spektrum działania sprawia, że nowoczesny laser pikosekundowy wypiera stosowane dawniej urządzenia.

Wielozadaniowy laser pikosekundowy – wskazania do zabiegu

Choć najczęściej lasery pikosekundowe wykorzystywane są do usuwania tatuaży czy źle wykonanego makijażu permanentnego, urządzenie ma znacznie szersze zastosowanie. Ultrakrótkie impulsy wysyłane przez laser wykorzystuje się także do:

 • usuwania przebarwień różnego pochodzenia
 • usuwania rogowaceń dosłonecznych,
 • odmładzania i rewitalizacji skóry,
 • leczenia blizn,
 • likwidacji rozstępów,
 • leczenie trądziku, rumienia,
 • innych defektów urody związanych z pigmentacją skóry.

Kuracja laserem pikosekundowym jest szczególnie doceniana przez osoby, które poszukują zabiegów odmładzających. Efektem zastosowania lasera jest odświeżona, zrewitalizowana, napięta i jednolita w kolorze skóra. Z uwagi na szerokie spektrum działania, warto zainwestować w laser pikosekundowy. Cena urządzenia, jaką oferujemy, jest bardzo atrakcyjna. Ponadto jest to zakup, który zdecydowanie pozwoli zyskać przewagę nad konkurencją.

Czas trwania kuracji laserem pikosekundowym

Ze względu na to, że są różne rodzaje tatuaży – czarne, kolorowe, wykonane odpornym tuszem – ich usunięcie wymaga od 4 do 7 zabiegów wykonywanych co 4 tygodnie. Na łagodne zmiany barwnikowe wystarczający będzie pojedynczy zabieg. Z kolei przebarwienia hormonalne wymagają zwykle powtórzenia sesji co 2 tygodnie, aż do ich całkowitej redukcji. Aby usunąć blizny skórne, należy wykonać około 1-6 zabiegów, w zależności od ich charakteru i wielkości. Przy usuwaniu rozstępów zaleca się ok. 3-5 sesji.

Oferujemy innowacyjny laser pikosekundowy, cena oraz warunki współpracy z naszą firmą przesądzają o tym, że zakup sprzętu kosmetycznego marki ATTRE.EU to dobra inwestycja. Naszym klientom zapewniamy szkolenie, serwis i doradztwo.

Menu Szukaj więcej więcej
  • ATTRE.EU urządzenia medyczne i kosmetyczne
  • ATTRE.EU jest producentem i dystrybutorem urządzeń medycznych oraz kosmetycznych do gabinetów medycyny estetycznej, salonów kosmetycznych, ośrodków spa na terenie całej Polski.

  • ul. Kineskopowa 1 budynek G lok. 211

  • 05-500 Piaseczno

  • Tel.:+48-510-845-604
  • E-mail:biuro@attre.eu
  • Zapisz się do newslettera
   Chcesz otrzymać atrakcyjne oferty urządzeń kosmetycznych zapisz się na newsletter.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl